WeddingDream.APP Izabela Janachowska Cała Polska - ceny, opinie. | Party & Wedding Izabela Janachowska
WeddingDream.APP Izabela Janachowska

WeddingDream.APP Izabela Janachowska

Polecana firma WeddingDream.APP Izabela Janachowska POLECANA
Odwiedź nas:

O nas

Jak zaplanować ślub i wesele marzeń?

Z pomocą nachodzi ślubny planer WeddingDream.APP, stworzony przez ślubną ekspertkę Izabelę Janachowską,
znajdziecie w nim dosłownie wszystko, czego potrzebujecie planując idealną, ślubną uroczystość.

WeddingDream.APP to miejsce, w którym krok po kroku przygotujecie ślubną ceremonię.
Ślubny harmonogram podpowie Wam, co i kiedy powinniście zrobić. Rozpisany na 12 miesięcy plan pozwoli Wam kompleksowo i sprawnie zorganizować ślub i wesele, a dzięki kalendarzowi nie umknie Wam żaden termin związany z przygotowaniami do tego najważniejszego dnia w życiu!

Równie istotne jest zaplanowanie przedślubnych wydatków. Dzięki zakładce Budżet będziecie mogli wszystko skrupulatnie skalkulować. Praktyczny podział na kategorie oraz kalkulator, ułatwi Wam kontrolowanie przeznaczonych na ceremonię finansów. A skoro już o wydatkach mowa to w ślubnym planerze, jednym kliknięciem możecie przenieść się do WeddingDream.SHOP, gdzie znajdziecie wszelkie, potrzebne do zorganizowania wyjątkowej uroczystości elementy – od stylizacji Panny Młodej, garnituru dla Pana Młodego, po prezenty dla gości, ślubne dekoracje czy też gadżety na wieczór panieński.

W WeddingDream.APP miłośnicy planowania na papierze znajdą również coś dla siebie. W zakładce Dokumenty do pobrania znajdziecie szereg pomocnych plików, takich jak: poradniki, szablony umów, przykładowe pytania do usługodawców czy spis dekoracji.

Kolejną, szalenie pomocną funkcją jest Lista Gości, dzięki której nie tylko nikogo nie pominiecie, ale będziecie też mogli sprawdzić komu jeszcze wysłać zaproszenie, kto już potwierdził swoją obecność, ile osób potrzebuję noclegu i ile dzieci będzie na weselu.

Jeśli już stworzycie listę gości, teraz będziecie mogli rozplanować jak ich „posadzić”. W zakładce Planer Stołów możecie stworzyć układ sali weselnej, wybierając rodzaj i wielkość stołów.

W WeddingDream.APP nie zabrakło również miejsca na rozrywkę, ślubne quizy pomogą rozwiać Wasze wątpliwości dotyczące wyboru motywu przewodniego wesela czy atrakcji weselnych. Natomiast pierwsza na świecie ślubna telewizja WeddingDream.TV dostarczy Wam dziesiątki godzin materiałów video – porad, inspiracji oraz Waszych ulubionych serii takich jak „Śluby Gwiazd” czy „Salon Marzeń”.

Planer ślubny jest dostępny zawsze, kiedy tylko będziecie go potrzebować. WeddingDream.APP to nie tylko aplikacja, ale narzędzie online, przystosowane do komputera, tabletu czy telefonu.

WeddingDream.APP pozwoli Wam sprawnie przejść przez okres przygotowań do ślubu i wesela, a sama Izabela Janachowska zostanie Waszą wirtualną konsultantką ślubną i …. „nie opuści Was aż do ślub!”.

Nasze cechy

Nasze cechy:

podróż poślubna
dobór fryzur i makijażu
stylizacja kompletnego wizerunku pary młodej
stroje dla druhen/drużbów

Zakres cen:

Dodatkowe usługi:

Zakres cen:

Przedział cenowy 0.0 zł

Dodatkowe usługi:

Zakres cen:

Dodatkowe usługi:

Rozrywka: WeddingDream.TV, Zakupy: WeddingDream.Shop, Porady i inspiracje: WeddingDream.com, Salon ślubny: Concept Store Izabela Janachowska.

Działamy w obszarach:

Ocena Par Młodych

4.9

średnia ocen: 4.9 / 5 z 7 opinii

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Adres firmy

WeddingDream.APP Izabela Janachowska

ul. Płowiecka 1

Warszawa 04-501

Mazowieckie

Wiadomość

* Pola obowiązkowe
Wiadomość
* Pola obowiązkowe

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

*Pola obowiązkowe