Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Wiemy, gdzie odbyła się ceremonia

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś od kilku lat są jedną z gorętszych par w polskim show-biznesie. Aktorka i sportowiec nieco ponad dwa lata temu powitali na świecie synka Milana i od tamtej pory tworzą szczęśliwą rodzinę. Właśnie przyszedł czas na kolejny etap w ich związku – para ogłosiła, że 29 listopada 2023 roku wzięli ślub.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś – historia związku

O tym, że są razem Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś poinformowali lipcu 2020 roku – wtedy w ich mediach społecznościowych pojawiło się ich pierwsze wspólne zdjęcie. Niestety, nie obyło się bez kontrowersj, publikując wspólne zdjęcie na mediach społecznościowych. Jak później przyznał w jednym z wywiadów Karaś, zaczęło się właściwie od niewinnego żartu. – Poznaliśmy się w kwietniu 2020 r., ale z social mediów znaliśmy się wcześniej. Czasem Aga życzyła mi powodzenia na zawodach czy uczestniczyliśmy w akcjach charytatywnych. (…) – wspominał wówczas. – Ja już od jakiegoś czasu mieszkałem w Warszawie, w grudniu 2019 r. wyjechałem z Elbląga, rozstałem się z żoną. Szukałem swojego miejsca, (…) miałem bardzo trudny czas. Przez przypadek zgadałem się z Agą na Instagramie i spotkaliśmy się na jakimś winie. Potem zaczęliśmy codziennie rozmawiać, spotykać się i w końcu zaczęliśmy być razem. (…) To był zupełny przypadek. Chodziło o włosy. Pandemia, zakłady fryzjerskie zamknięte. Aga pokazywała na Instastory, jak sobie obcina włosy. Zażartowałem, że przyjadę, żeby mnie podcięła. Z niewinnego żartu narodziła się wielka miłość, która, mam nadzieję, będzie trwała wiecznie – dodał.

Niestety, szczególnie początek ich związku był dla nich trudnym czasem. Para musiała mierzyć się z atakami hejterów, którzy zarzucali aktorce, że zakończyła małżeństwo młodszego o osiem lat triathlonisty. Dzięki wzajemnemu wsparciu i ogromnemu uczuciu, które ich połączyło udało im się przetrwać i umocnić swoją relację.

W styczniu 2021 roku Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś ogłosili, że spodziewają się dziecka. W lipcu na świat przyszedł ich syn Milan. „Rozważaliśmy wiele imion, a Hugo było przez długi czas w gronie kandydatów. Jednak podczas czytania sobie wzajemnie różnych imion przez kilka dni, nagle pojawiło się Milan” – opowiadał dumny ojciec w podcaście Żurnalisty. „Chcę, żeby mój syn spędzał każdy dzień ze mną. Chcę, żeby towarzyszył mi na zawodach. Pragnę, żeby każdego dnia czuł moje wsparcie i bliskość. Nie pozwolę sobie na działania na granicy prawa, problemy prawne czy konflikty. Zmieniłem się i cieszę się z tego, ale nigdy nie przypuszczałem, że taki będzie mój los, bo nikt dotąd nie potrafił mnie zmienić czy przekonać do czegoś” – podkreślał w tym samym wywiadzie.

Ślub Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia

Okazjonalnie pojawiały się plotki, że Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś już wzięli ślub. Pierwsze takie spekulacje pojawiły się pod koniec 2020 roku. Jednak aktorka zaprzeczyła tym doniesieniom o zawarciu małżeństwa. Kilka tygodni temu publicznie określiła swojego partnera jako „męża”, co podsycało plotki o formalizacji ich związku. Faktem jest, że planują wziąć ślub pod koniec 2023 roku. „Ustaliliśmy z Agnieszką, że na koniec roku bierzemy ślub. Dokładnej daty nie ujawniam” – ogłosił Karaś na Instagramie.

W środowy wieczór okazało się, że sportowiec nie rzuca słów na wiatr – na Instagramach pary pojawiły się zachwycające kadry i hasztag nie pozostawiający złudzeń. #justmarried. Fani niemal natychmiast pospieszyli z gratulacjami. Wśród wpisów pojawiały się jednak nie tylko życzenia szczęścia, ale także zachwyty nad stylizacją Panny Młodej, czy zapierającą dech w piersiach scenerią. Aktorka wybrała na ten najważniejszy dzień swojego życia suknię o kroju ryby uszytą z przepięknej gipiury. Kreacja podkreślała oszałamiającą figurę Agnieszki i świetnie prezentowała się na tle egzotycznego nieco pejzażu. Całość uzupełniła bukietem z suszków, które znalazły się też w dekoracjach miejsca ceremonii. Robert zdecydował się zaś na jasne garniturowe spodnie i… t-shirt.

Para zdecydowała się ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską na pustyni w Dubaju, gdzie aktualnie przebywają.

New Drop

Młodej parze życzymy wszystkiego najpiękniejszego na nowej drodze życia.

Rekomendowane artykuły