Emily w Paryżu — sezon 3. bez tajemnic: wszystko, co musisz wiedzieć o serialu Netflix

emily w paryżu sezon 3

Emily w Paryżu to serial, który w 2020 roku pojawił się na platformie Netflix i od tego czasu niezmiennie bije rekordy oglądalności. Produkcja opowiada o młodej specjalistce od marketingu, która rozpoczyna pracę w jednej z paryskich agencji reklamowych. W mieście miłości nie tylko mierzy się z wyzwaniami zawodowymi, ale i porywami serca. Kogo możemy zobaczyć w serialu? Co przyniesie Emily w Paryżu sezon 4.? Odpowiadamy!

Emily w Paryżu sezon 3. — data premiery i fabuła

emily w paryżu sezon 3
Fot: Kadr z serialu „Emily w Paryżu”

Zanim przejdziemy do informacji na temat sezonu trzeciego, zarysujemy w skrócie fabułę dwóch wcześniejszych. Pierwszy sezon serialu skupiał się na pierwszych krokach Emily w paryskiej branży marketingowej. Dziewczyna poznała swoich charyzmatycznych współpracowników oraz zawiązała nowe przyjaźnie z Camille i Mindy. Serce Emily zabiło mocniej dla przystojnego szefa kuchni, sąsiada z tej samej kamienicy, Gabriela. 

Drugi sezon przyniósł nowe przygody i nowego bohatera. Na kursie języka francuskiego do Emily dołącza Brytyjczyk, Alfie, który, tak jak ona, musi odnaleźć się w paryskich realiach z powodu pracy. Między bohaterami rodzi się uczucie, które wzbudziło emocje wśród widzów na całym świecie. Wśród fanów serialu pojawił się spór: Gabriel czy Alfie? Kogo powinna wybrać Emily? Odpowiedź miała nadejść w kolejnej części.

Trzeci sezon Emily w Paryżu miał swoją premierę 21 grudnia 2022 roku. Tego dnia na platformie Netflix ukazało się 10 nowych odcinków, w których widzowie mogli powrócić do paryskiego świata wraz z bohaterką. Był to jeden z najchętniej oglądalnych seriali w okresie świątecznym. Jakie przygody przyniósł Emily w Paryżu sezon 3?

Głowna bohaterka mierzy się z nowymi wyzwaniami. Dziewczyna decyduje się na związek z Alfiem, jednak jej serce wciąż bije szybszym rytmem, gdy w pobliżu pojawia się Gabriel. Chcąc pozostać lojalną przyjaciółką dla Camille, pozostaje jednak z mężczyzną na stopie przyjacielskiej i skupia się na pogłębianiu relacji ze swoim brytyjskim chłopakiem. Z drugiej strony spadają na nią wyzwania zawodowe, w tym test lojalności, w którym zmuszona jest dokonać ciężkiego wyboru pomiędzy swoją amerykańską firmą-matką a paryskim teamem Sovoir. 

Mimo że wiele się zmienia, jak przystało na Emily w Paryżu – stylizacje głównej bohaterki w trzecim sezonie pozostają kontrowersyjne i pełne charakteru, nieustannie dając inspiracje dziewczynom na całym świecie!

Ile odcinków ma Emily w Paryżu i gdzie je obejrzeć

emily w paryżu sezon 3
Fot: Kadr z serialu „Emily w Paryżu”

Każdy sezon Emily w Paryżu składa się z 10 części o długości około 30 minut. Wraz z ukazaniem się trzeciego sezonu liczba odcinków wzrosła więc do 30. Gdzie można je zobaczyć?

Serial należy do najbardziej dochodowych produkcji oryginalnych platformy streamingowej Netflix, na której ukazuje się od 2020 roku. Każdy, kto jest zainteresowany oglądaniem, musi być subskrybentem serwisu. Jak to działa? Na początek należy zarejestrować się na oficjalnej stronie Netflixa, a następnie wybrać jeden z trzech dostępnych abonamentów:

  • podstawowy – obejmuje subskrypcję w cenie 29 zł na miesiąc. Możliwa jednoczesne korzystanie z platformy na jednym urządzeniu.
  • standard –  w przypadku abonamentu standard cena wzrasta do 43 zł na miesiąc, użytkownicy otrzymują jednak możliwość oglądania w jakości HD oraz korzystania z platformy na dwóch urządzeniach jednocześnie.
  • premium – jest to najbardziej rozbudowany abonament. Jego użytkownicy mogą oglądać seriale na czterech urządzeniach jednocześnie w najlepszej jakości, jaką jest Ultra HD.


Niezależnie od tego, który rodzaj abonamentu wybierzesz, otrzymujesz dostęp do wszystkich 30 odcinków Emily w Paryżu oraz szerokiej biblioteki z innymi interesującymi produkcjami, wśród których znajdziesz zarówno seriale, jak i filmy!

Emily w Paryżu — obsada

emily w paryżu sezon 3
Fot: Kadr z serialu „Emily w Paryżu”

Emily in Paris, jak brzmi oryginalny tytuł produkcji, to amerykański serial w reżyserii Darrena Stara – scenarzysty znanego z produkcji takich jak „Seks w wielkim mieście” oraz „Beverly Hills, 90210”. W jego produkcji dla Netlflixa można zobaczyć zarówno głośne nazwiska, jak i kilka nowych twarzy. Jeśli planujesz oglądać Emily w Paryżu – obsada bez wątpienia Cię zachwyci! Kogo można zobaczyć na ekranie?

W główną bohaterkę, czyli charyzmatyczną Emily, wciela się Lily Collins – angielsko-amerykańska aktorka, córka znanego muzyka Phila Collinsa, znana z filmów takich jak „Królewna Śnieżka”, „Love, Rosie” oraz „Aż do kości”. U boku Emily niezmiennie od pierwszego sezonu można zobaczyć Mindy graną przez Ashley Park, aktorkę i piosenkarkę występującą na Brodwayu, którą niedawno dołączyła też do obsady innego popularnego serialu „Zbrodnie po sąsiedzku”, ukazującego się na platformie Disney+. 

New Drop

W roli Gabriela występuje Lucas Bravo, Camille grana jest przez francuską modelkę Camille Razat, natomiast w Alfiego wciela się Lucien Laviscount. Mówiąc o obsadzie nie można też zapomnieć o paryskich współpracownikach Emily. W szefową dziewczyny, Sylvie, wciela się francuska aktorka Philippine Leroy Beaulieu, Julien grany jest przez Samuela Arnolda, a w roli Luca występuje Bruno Gouery. Cała obsada już wkrótce spotka się, aby rozpocząć zdjęcia do 4 sezonu Emily w Paryżu.

Emily w Paryżu sezon 4. — kiedy nowe odcinki?

emily w paryżu sezon 3
Fot: Kadr z serialu „Emily w Paryżu”

Widzowie będą jeszcze musieli poczekać, zanim przyjdzie im oglądać nowe odcinki Emily w Paryżu. Z powodu opóźnień powstałych przez strajk scenarzystów wiele produkcji zostało wstrzymanych. Dlatego też źródła podają, że zdjęcia do czwartego sezonu mają rozpocząć się na początku 2024 roku, tak, aby zdążyć przed ograniczeniami związanymi z rozpoczęciem Letnich Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Przed twórcami stoją więc nie lada wyzwania. Co tym razem przygotują dla bohaterów serialu? Okazuje się, że pojawiły się już pewne plotki i to z pierwszej ręki!

Trzeci sezon zakończył się porywającym zwrotem akcji, a na fanów serialu czekać ma kolejna niemała niespodzianka. Niedawno odtwórczyni głównej roli, Lily Collins, zdradziła, że w czwartym sezonie akcja ma przenieść się do innej europejskiej stolicy. Emily rozpocznie swoją przygodę w Rzymie, gdzie czekać na nią będą kolejne miłosne i zawodowe rozterki. Jak zapewnia Collins, bohaterka ma jednak na zawsze pozostać wierna Paryżowi.

Rekomendowane artykuły