Horoskop na grudzień wróżki Mariwy

horoskop na wrzesień wróżka Mariwa

Grudzień zaskoczy feerią barw, emocji i uczuć. Dzięki różnorodnym układom planet, miłość będzie miała wiele wymiarów, będzie pełna pasji i namiętności, ale też nieporozumień i konfliktów. Zobacz, co czeka Cię w tym magicznym miesiącu!

Baran

znak zodiaku baran

Baran w grudniu będzie miał bardzo dużo energii, którą obdarzy go Mars w kwadraturze Słońca. Może ona sprawić, że zatraci subtelność i wrażliwość, dlatego powinien być bardzo ostrożny. Na szczęście po 21 grudnia wpływ na niebie przejmie Wenus w Wodniku i sytuacja w związku Barana ulegnie gwałtownej poprawie. Czekają go namiętne chwile, a ci którzy myślą o powiększeniu rodziny, mogę w tym właśnie okresie, spełnić swoje marzenia.

Samotne Barany będą miały szansę na poznanie nie jednej, a co najmniej kilku ciekawych osób, z którymi może połączyć go coś więcej. Powinny jednak zachować dużą ostrożność w lokowaniu uczuć, bo nie wszyscy będą godni zaufania.

Byk

byk

Przez większą część miesiąca, bo aż do 20 grudnia, na uczucia Byka będzie miała wpływ Wenus, która sprawi, że jego związek będzie harmonijny i spokojny. Czeka go wiele miłych chwil i pełne zrozumienie, pojawi się też namiętność. Temperatura w związku Byka ochłodzi się pod koniec miesiąca, kiedy to pod wpływem Marsa, pojawią się negatywne emocje.

Samotne Byki będą w wybitnie towarzyskim nastroju. Czeka ich wiele ciekawych spotkań ze znajomymi i w gronie najbliższych. Jednakże nie będzie to dla nich dobry czas na znalezienie miłości swojego życia.

Bliźnięta

horoskop na grudzien bliźnięta

Wenus w Wodniku sprawi, że Bliźnięta odczują duże zainteresowanie ze strony ukochanej osoby. Same zbyt wiele nie będą musiały robić, bo o wszystko zadba partner. Bliźnięta przeżyją w tym miesiącu dużo romantycznych chwil, a także niespodzianek. Do tego, będzie bardzo przyjemnie, gdyż Mars w Skorpionie zwiększy ich pożądanie i libido. Grudzień upłynie im spokojnie i nie zepsują tego nawet nerwy, które pojawią się pod koniec miesiąca.

Samotne Bliźnięta, pod wpływem Słońca w Strzelcu spotkają ciekawą osobę, jednakże nie zwiastuje to poważnego związku, a jedynie przelotny, acz namiętny romans.

Rak

horoskop na grudzień rak

Uczucia Raka nie będą przez cały miesiąc na pierwszym planie, ale w jego związku będzie się dużo działo. Merkury i Mars w Skorpionie sprawią, że Rak intuicyjnie będzie wiedział czego oczekuje od niego jego ukochana osoba, wykaże się przy tym bardzo dużą kreatywnością i pokaże wszystkie swoje umiejętności. Dzięki temu, w jego związku będzie w tym miesiącu bardzo gorąco i namiętnie, nie zepsuje tego nawet brak czasu, który Rak będzie odczuwał przez cały miesiąc.

Samotne Raki pozostaną przy rozglądaniu się za kimś do związku, nie podejmą jednak żadnych konkretnych działań w tym kierunku. Zabraknie im determinacji i odwagi, bo na pewno nie kandydatów, których Rak oczaruje swoim urokiem.

aplikacja ślubna Izabela Janachowska

Lew

horoskop na grudzień lew

Lwy będące w związku, przede wszystkim na początku miesiąca powinny zachować spokój, ponieważ Merkury w kwadraturze do Słońca będzie wzmagał konflikty i kłótnie rodzinne. Pozostałą część miesiąca opanuje ciepłe uczucia do najbliższych i Lwa czeka dużo radości, miłości oraz radosnego czasu spędzonego z najbliższymi. Jego uczucia do ukochanej osoby szczególnie odżyją pod koniec miesiąca, kiedy to ogarnie go szczęście i radość z tego, co ma.

Samotne Lwy mogą spotkać prawdziwą miłość, lub tylko im się tak będzie wydawało. Na pewno mają szansę poznać kogoś, z kim połączy je gorące uczucie i bardzo duża namiętność.

Panna

horoskop na grudzień panna

Wenus w Koziorożcu sprawi, że Panna poczuje się w swoim związku na tyle pewnie i stabilnie, że zapragnie pójść o krok dalej i zaplanuje coś ważnego dla siebie i swojego partnera. Dodatkowo, Mars sprawi, że wszystkie uczucia w grudniu Panna będzie odczuwała mocniej. To przełoży się na jej związek i rodzinę. Postara się ona o miły nastrój i przygotuje ciekawe niespodzianki. Będzie w to zaangażowana całą sobą i włoży w to całą swoją energię.

Samotne Panny będą miały szansę poznać kogoś zupełnie innego, niebanalnego, intrygującego. Może być to obcokrajowiec, który zawróci jej w głowie, a znajomość ta, może okazać się jej miłością życia.

Waga

horoskop na grudzień waga

W grudniu, Waga poczuje się w swoim związku spokojnie i pewnie. Głównie za sprawą Wenus, która obdarzy ją miłosnym i nostalgicznym nastrojem. Waga, wykaże się dużym romantyzmem, ale też będzie dużo analizować. Przez chwilę, ten dobry nastrój popsuje Mars w gwiazdozbiorze Strzelca, który sprawi, że Waga nabierze wątpliwości i podejrzeń do partnera. Jednakże są to sprawy do wyjaśnienia i przepracowania. To może nawet okazać się uzdrawiające dla związku.

Samotne Wagi powinny się nastawić na wiele spotkań z ciekawymi ludźmi. Będzie to dobry czas na poznawanie nowych osób i dobrą zabawę.

Skorpion

horoskop na grudzień skorpion

W tym miesiącu Wenus w koniunkcji z Plutonem sprawi, że emocje w związku Skorpiona będą bardzo silne, ale w wielu przypadkach waleczne. Dlatego może dojść do drobnych spięć i konfliktów, na przemian z wybuchami namiętności. To będzie dosyć ciężki miesiąc zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Jednakże docelowo doceni bliskość i pomoc partnera.

New Drop

Samotne Skorpiony mają szansę poznać osobę, w bardzo nietypowej sytuacji. Uczucie pojawi się niespodziewanie w momencie, kiedy Skorpion będzie działał na rzecz innych, bezinteresownie i bezpłatnie, dzięki temu zrobi bardzo dobre wrażenie.

Strzelec

horoskop na grudzień strzelec

Słońce w Strzelcu sprawi, że będzie miał on w sobie dużą potrzebę bliskości, to dobry czas na planowanie rodziny, a nawet na rozpoczęcie starań o dziecko. Mars jednak będzie przeplatał tą sielankę, drobnymi sprzeczkami. Strzelec będzie miał własne pomysły na spędzenie czasu wolnego, nie do końca tożsame z planami partnera. Będzie chciał ciszy i spokoju, choć czas będzie sprzyjał spotkaniom w gronie rodzinnym, a także z przyjaciółmi. Koniec grudnia rozrusza Strzelca i będzie on miał dużo lepszy humor.

Samotne Strzelce będą poszukiwały partnera, mając określone oczekiwania. Najważniejsze dla nich, będą osoby, które będą wpływowe i dosyć wysoko postawione, aby przez to podnieść swój prestiż i status. Niestety będą miały problem ze znalezieniem odpowiedniej osoby.

Koziorożec

horoskop  koziorożec

W tym miesiącu, Wenus w Koziorożcu obdarzy Koziorożca charyzmą i urokiem osobistym. Wpłynie to bardzo korzystnie na jego związek. Co prawda Pluton wprowadzi lekkie poddenerwowanie i nie wykluczone są drobne spięcia, głównie związane z brakiem czasu i szybkim tempem życia, może nawet pojawić się szantaż emocjonalny, ale nie wpłynie to negatywnie na całość relacji. Pod koniec miesiąca, Koziorożec poczuje rodzinny nastrój i miło spędzi czas w gronie rodzinnym.

Samotne Koziorożce na brak towarzystwa nie będą narzekać. Same jednak nie będą miały na tyle odwagi, żeby zawalczyć o czyjeś zainteresowanie i uczucia. Może się jednak spodziewać, że spodoba się komuś na tyle, że rozpocznie ciekawą znajomość.

Wodnik

horoskop wodnik

Energia Wenus wraz z Jowiszem, Saturnem i Plutonem, sprawią, że życie miłosne Wodnika stanie się głębokie, intensywne i pełne przemyśleń związanych z przyszłością. Od 20 grudnia Wenus w Wodniku skłoni go do podjęcia decyzji, a może nawet złożenia poważnych deklaracji. To dobry czas na oświadczyny, wspólne zamieszkania, a nawet planowanie powiększenia rodziny. Jednakże Wodnik powinien uważać, gdyż energia Marsa może doprowadzić do popełnienia błędów, które trudno będzie odwrócić.

Samotne Wodniki mają szansę na spotkanie miłości swojego życia.

new drop

Ryby

horoskop na grudzień ryby

Wenus w Koziorożcu sprawi, że Ryby będą przez większość miesiąca w romantycznym nastroju. Przełoży się to bezpośrednio na ich związek. Ryby będą emanować ciepłem i okażą partnerowi dużo miłości. Nie wykluczony jest również wyjazd we dwoje, czy też spędzenie kilku dni razem w odosobnieniu, gdzie padną konkretne deklaracje. Ryby mogą podjąć poważną decyzję, odnośnie powiększenia rodziny, czy też wspólnego zamieszkania. Na pewno czymś zaskoczą swojego partnera, a okoliczności będą sprzyjały temu, żeby spełniło się to o czym marzą.

Samotne Ryby będą tęsknić za uczuciem i bliskością, co może spowodować, że źle ulokują swoje uczucia, dlatego powinny włączyć rozsądek, zanim się poważnie zaangażują.

Rekomendowane artykuły