Wszystkie związki Jennifer Lopez

jennifer lopez mąż

Przyznajcie, że seksowna, latynoska piosenkarka Jennifer Lopez ma wyjątkowego pecha do związków i partnerów życiowych. Krążą nawet teorie spiskowe, że to kara za to, że w filmie Powiedz tak jako wedding plannerka niejako odbiła narzeczonego swojej klientce i sama wzięła z nim ślub. Teoria, mimo, że ciekawa, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. 

Fakt jest jednak taki, że Jennifer to niepoprawna romantyczka. Dla niej szczęśliwy związek z mężczyzną to podstawowy filar w życiu. Dokładnie opisała swoją drogę poszukiwania swojej true love w dokumencie o samej sobie pt. „Nieopowiedziana historia wielkiej miłości”. Dziś przypomnimy Wam wszystkich partnerów gwiazdy… Ciekawi jesteśmy, czy wiedzieliście, z kim jest Jennifer Lopez?

Pierwszy chłopak J.Lo: David Cruz (1984-1994)

jennifer lopez i david cruz

To jednocześnie jeden z najdłuższych związków piosenkarki. Poznali się jako dzieciaki, jeszcze w czasie szkoły średniej i byli razem aż przez dziesięć lat. Kiedy zaczęli się spotykać Jennifer miała zaledwie 15 lat i podobno dla obojga był to pierwszy poważny związek. Rozstali się w zgodzie, a dziesięć lat później w jednym z wywiadów gwiazda tak mówiła o swoim partnerze:

Jest moim przyjacielem i prawdopodobnie zna mnie lepiej, niż ktokolwiek inny

Jennifer Lopez i Wesley Snipes (1995)

J.Lo i wesley sinpes

Kiedy Lopez była świeżo po rozstaniu z Davidem rozpoczęła pracę na planie filmu Pociąg z forsą, gdzie poznała Wesleya. Plotki głoszą, że od razu między nimi zaiskrzyło i zaczęli ze sobą flirtować. Kiedy jednak sprawy zaczęły nabierać tempa i wydawało się, że związek wkroczy na nowy etap rozstali się.

Pierwszy mąż Jennifer Lopez: Ojani Noa (1997- 1998)

pierwszy mąż jennifer lopez ojani noa

Pierwsze małżeństwo latynoskiej gwiazdy było niemałym zaskoczeniem dla jej fanów. W trakcie pracy nad filmem Selena Jen zakochała się na zabój. Jej wybrankiem został Ojani Noa, pisarz kubańskiego pochodzenia. Para wzięła ślub w lutym 1997 roku, jednak ich międzynarodowy związek nie przetrwał próby czasu i rozwiedli się niecały rok później.

Pisarz chciał nawet napisać książkę, w której, jak deklarował, ujawni sekrety ich związku, J.Lo wywalczyła jednak sądowy zakaz publikacji.

Sean Combs (1999-2001)

Jennifer Lopez w sukni Versace i  Sean  Combs

To jeden z najgłośniejszych romansów Jennifer Lopez (swoją drogą to właśnie Combs wymyślił pseudonim J.Lo). Para poznała się podczas pracy nad albumem piosenkarki On the 6. i spotykali się przez dwa lata.

To w trakcie tego związku Jen wystąpiła na gali Grammy w słynnej zielonej kreacji od Versace. Para rozstała się spokojnie i nadal utrzymują ze sobą kontakt. Jak przyznała w 2003 roku Lopez związek rozpadł się ponieważ partner Jennifer Lopez nie był jej wierny.

Mąż numer dwa: Cris Judd (2001-2002)

jennifer lopez i cris judd

Związek piosenkarki i tancerza to klasyk, nic więc dziwnego, że i Jen wpisała się w końcu w ten schemat. Po raz pierwszy zwróciła uwagę na Judda w trakcie pracy nad teledyskiem do piosenki Love Don’t Cost a Thing i we wrześniu 2001 roku wzięli ślub. Niestety już w czerwcu 2002 roku ich małżeństwo rozpadło się, a rozwód sfinalizowano w 2003 roku.

Mimo, że związek nie przetrwał próby czasu J.Lo wspomina byłego męża z uśmiechem podkreślając, że to jeden z najlepszych ludzi, jakich spotkała.

Ben Affleck (2002-2004)

plakat z filmu gigli

To jeden z najgłośniejszych związków tamtych czasów. Bennifer, jak mówili o parze fani zapoczątkowali modę na tworzenie podobnych nazw dla power couples – modę, która, warto podkreślić, trwa do dziś. Jak zwykle w przypadku związków Jen bywa, poznali się na planie filmu.

Gigli zapisał się w historii kinematografii jako jeden z gorszych obrazów, jednak między Benem i Jen zaiskrzyło do tego stopnia, że postanowili się zaręczyć w listopadzie 2002 roku.

Przygotowania do ślubu ruszyły pełną parą, zjawiskowa ceremonia miała się odbyć w ogrodzie posiadłości, w której razem mieszkali, jednak… coś nie wyszło i finalnie w 2004 roku Jennifer Lopez i Ben Affleck rozstali się.

New drop

Co ciekawe, suknia, którą Jen chciała założyć na ceremonię do dziś uchodzi za jedną z najdroższych na świecie. Nasza redaktor naczelna, Izabela Janachowska jakiś czas temu nagrała na ten temat film.

jennifer lopez i ben affleck
fot. Instagram

Trzeci mąż Jennifer Lopez: Marc Anthony (2004-2011)

jennifer lopez i mark anthony

To jeden z najdłuższych związków gwiazdy. Z piosenkarzem poznali się w 1999 roku, jednak dopiero po rozstaniu z Affleckiem między parą zaiskrzyło. Jennifer Lopez dzieci ma właśnie z trzecim mężem.

Ślub wzięli w czerwcu 2004 roku i przez wiele lat uchodzili za idealne małżeństwo. W 2008 roku na świat przyszły dzieci pary, bliźniaki Max i Emma. Rozstali się w lipcu 2011 roku jako powód wpisując „różnice nie do pogodzenia”, jednak wciąż w zgodzie wychowują dzieci. Jen miała nawet kiedyś powiedzieć, że to najcięższa praca, jaką przyszło jej wykonać. Dzieci Jlo mieszkają razem z matką.

Beau „Casper” Smart (2011- 2016)

jennifer lopez i beau smart

Kolejny tancerz, z którym zdecydowała się związać latynoska piosenkarka. Poznali się w trasie koncertowej i… zaiskrzyło. Trzeba przyznać, że to wyjątkowo burzliwy związek. Para na przemian spotykała się i zrywała ze sobą, żeby w końcu w 2016 roku ogłosić ostateczne rozstanie.

Maksim Chmerkovskiy (2014)

jlo i maksim Chmerkovskiy

Właśnie w trakcie tych krótkich rozstań Jen wdała się w romans z tancerzem z programu Dancing with the stars. Paparazzi przyłapali ich objętych na tarasie w trakcie urodzin piosenkarki, jednak żadne z nich nigdy nie potwierdziło związku.

Drake (2016-2017)

j.lo i drake

Związek zagadka. Pierwsze pogłoski o tym, że się spotykają pojawiły się po tym, kiedy spotkali się na backstage’u show J.Lo All I have. Plotki o tym związku ucichły prawie tak szybko, jak się pojawiły. Jedyne co pozostało, to urocze zdjęcia pary na instagramie Lopez i… tekst piosenki Drake’a Diplomatic Immunity

2017, I lost a J.Lo

Alex Rodriguez (2017- 2021?)

jlo i alex rodriguez

Kiedy w 2019 roku para ogłosiła zaręczyny, chyba wszyscy mieli nadzieję, że to miłość, na którą Jennifer czekała. Na instagramie obojga nie brakowało uroczych wspólnych zdjęć i filmów, jednak w pewnym momencie wszystko ucichło. Mimo tego, że para wydawała się być w sobie bardzo zakochana, okazało się, że Alex nie był wierny Jennifer. W oficjalnym oświadczeniu wydanym po zerwaniu w kwietniu 2021 para podała, że lepiej rozumieją się jako przyjaciele.

jennifer lopez i alex rodriguez

Prawdziwa miłość Jennifer Lopez Ben Affleck (2021 – obecnie)

Historia tej miłości to gotowy scenariusz na film romantyczny. Latem 2021 pojawiły się plotki mówiące, że Bennifer znowu się spotykają. W Internecie zawrzało, pojawiło się też mnóstwo fake newsów! Po wielu latach Jen i Ben dali sobie drugą szansę. Para ostatecznie stanęła na ślubnym kobiercu w 2022 i regularnie pojawia się razem publicznie. 

Zastanawiacie się pewnie ile lat ma Jennifer Lopez, że wciąż jest taką romantyczką i nigdy się nie poddała, szukając tej jedynej miłości? J.Lo w tym roku obchodzi 54 urodziny i jak sama przyznała – wreszcie jest szczęśliwa. Bena nazywa miłością swojego życia i najlepszym przyjacielem. Jennifer Lopez teraz dopiero jest w pełni szczęśliwa. 

Początkiem roku 2024 premierę miał nowy album J.Lo „This is me … Now”, która nawiązuje do wcześniejszej płyty „This is me … Then”, na której Jen śpiewała o miłości do Bena. Na nowym albumie opowiedziała o swojej długiej, życiowej  drodze, podczas której próbowała odnaleźć tę jedyną, prawdziwą miłość. Razem z płytą ukazał się dokument „Nieopowiedziana historia wielkiej miłości”, w którym Jenny ucięła krzywdzące spekulacje na temat domniemanych kryzysów w związku i konfliktów z Benem. W dokumencie pojawił się też obecny partner Jennifer Lopez, który w uroczy sposób mówił o ich wspólnym życiu. 

Ciekawi Was temat Jennifer Lopez mężowie i partnerzy? Który jej związek najbardziej zapadł Wam w pamięć? Dajcie znać w komentarzach!

Rekomendowane artykuły