Wszystkie związki Jennifer Lopez

Trzeba przyznać, że seksowna, latynoska piosenkarka Jennifer Lopez ma wyjątkowego pecha do związków i partnerów życiowych. Pojawiły się nawet teorie, że to kara za to, że w filmie Powiedz tak jako wedding plannerka niejako odbija narzeczonego swojej klientce i sama go poślubia. Teoria, mimo, że ciekawa, nie przemawia do nas jakoś szczególnie.

jennifer lopez i alex rodriguez rozstali się

Fakt jest jednak taki, że kolejny związek Jennifer przeszedł do historii. Dziś przypomnimy Wam wszystkich partnerów gwiazdy… Ciekawi jesteśmy, czy wiedzieliście

Pierwszy chłopak J.Lo: David Cruz (1984-1994)

To jednocześnie jeden z najdłuższych związków piosenkarki. Para poznała się jeszcze w czasie szkoły średniej i byli razem aż przez 10 lat. Kiedy zaczęli się spotykać Jennifer miała zaledwie 15 lat i podobno dla obojga był to pierwszy poważny związek. Rozstali się w zgodzie, a 10 lat później w jednym z wywiadów gwiazda tak mówiła o swoim partnerze:

Jest moim przyjacielem i prawdopodobnie zna mnie lepiej, niż ktokolwiek inny

jennifer lopez i david cruz

Jennifer Lopez i Wesley Snipes (1995)

Kiedy Lopez była świeżo po rozstaniu z Davidem rozpoczęła pracę na planie filmu Pociąg z forsą, gdzie poznała Wesleya. Plotki głoszą, że od razu między nimi zaiskrzyło i zaczęli ze sobą flirtować. Kiedy jednak sprawy zaczęły nabierać tempa i wydawało się, że związek wkroczy na nowy etap rozstali się.

J.Lo i wesley sinpes

Pierwszy mąż Jennifer Lopez: Ojani Noa (1997- 1998)

Pierwsze małżeństwo latynoskiej gwiazdy było niemałym zaskoczeniem dla jej fanów. W trakcie pracy nad filmem Selena Jen zakochała się na zabój. Jej wybrankiem został Ojani Noa, pisarz kubańskiego pochodzenia. Para wzięła ślub w lutym 1997 roku, jednak ich międzynarodowy związek nie przetrwał próby czasu i rozwiedli się niecały rok później.

pierwszy mąż jennifer lopez ojani noa

Pisarz chciał nawet napisać książkę, w której, jak deklarował, ujawni sekrety ich związku, J.Lo wywalczyła jednak sądowy zakaz publikacji.

Sean Combs (1999-2001)

To jeden z najgłośniejszych romansów Jennifer Lopez (swoją drogą to właśnie Combs wymyślił pseudonim J.Lo). Para poznała się podczas pracy nad albumem piosenkarki On the 6. i spotykali się przez dwa lata.

To w trakcie tego związku Jen wystąpiła na gali Grammy w słynnej zielonej kreacji od Versace. Para rozstała się spokojnie i nadal utrzymują ze sobą kontakt. Jak przyznała w 2003 roku Lopez związek rozpadł się z powodu niewierności Combsa.

Jennifer Lopez w sukni Versace i  Sean  Combs

Mąż numer dwa: Cris Judd (2001-2002)

Związek piosenkarki i tancerza to klasyk, nic więc dziwnego, że i Jen wpisała się w końcu w ten schemat. Po raz pierwszy zwróciła uwagę na Judda w trakcie pracy nad teledyskiem do piosenki Love Don’t Cost a Thing i we wrześniu 2001 roku wzięli ślub. Niestety już w czerwcu 2002 roku ich małżeństwo rozpadło się, a rozwód sfinalizowano w 2003 roku.

jennifer lopez i cris judd

Mimo, że związek nie przetrwał próby czasu J.Lo wspomina byłego męża z uśmiechem podkreślając, że to jeden z najlepszych ludzi, jakich spotkała.

Ben Affleck (2002-2004)

To jeden z najgłośniejszych związków tamtych czasów. Bennifer, jak mówili o parze fani zapoczątkowali modę na tworzenie podobnych nazw dla power couples- modę, która, warto podkreślić, trwa do dziś. Jak zwykle w przypadku związków Jen bywa, poznali się na planie filmu.

plakat z filmu gigli

Gigli zapisał się w historii kinematografii jako jeden z gorszych obrazów, jednak między Benem i Jen zaiskrzyło do tego stopnia, że postanowili się zaręczyć w listopadzie 2002 roku.

Przygotowania do ślubu ruszyły pełną parą, zjawiskowa ceremonia miała się odbyć w ogrodzie posiadłości, w której razem mieszkali, jednak… coś nie wyszło i finalnie w 2004 roku rozstali się.

jennifer lopez i ben affleck
fot. Instagram

Co ciekawe, suknia, którą Jen chciała założyć na ceremonię do dziś uchodzi za jedną z najdroższych na świecie. Nasza redaktor naczelna, Izabela Janachowska jakiś czas temu nagrała na ten temat film.

Trzeci mąż Jennifer Lopez: Marc Anthony (2004-2011)

To jeden z najdłuższych związków gwiazdy. Z piosenkarzem poznali się w 1999 roku, jednak dopiero po rozstaniu z Affleckiem między parą zaiskrzyło.

Ślub wzięli w czerwcu 2004 roku i przez wiele lat uchodzili za idealne małżeństwo. W 2008 roku na świat przyszły dzieci pary, bliźniaki Max i Emma. Rozstali się w lipcu 2011 roku jako powód wpisując „różnice nie do pogodzenia”, jednak wciąż w zgodzie wychowują dzieci. Jen miała nawet kiedyś powiedzieć, że to najcięższa praca, jaką przyszło jej wykonać.

jennifer lopez i mark anthony

Beau „Casper” Smart (2011- 2016)

Kolejny tancerz, z którym zdecydowała się związać latynoska piosenkarka. Poznali się w trasie koncertowej i… zaiskrzyło. Trzeba przyznać, że to wyjątkowo burzliwy związek. Para na przemian spotykała się i zrywała ze sobą, żeby w końcu w 2016 roku ogłosić ostateczne rozstanie.

jennifer lopez i beau smart

Maksim Chmerkovskiy (2014)

Właśnie w trakcie tych krótkich rozstań Jen wdała się w romans z tancerzem z programu Dancing with the stars. Paparazzi przyłapali ich objętych na tarasie w trakcie urodzin piosenkarki, jednak żadne z nich nigdy nie potwierdziło związku.

jlo i maksim Chmerkovskiy

Drake (2016-2017)

Związek zagadka. Pierwsze pogłoski o tym, że się spotykają pojawiły się po tym, kiedy spotkali się na backstage’u show J.Lo All I have. Plotki o tym związku ucichły prawie tak szybko, jak się pojawiły. Jedyne co pozostało, to urocze zdjęcia pary na instagramie Lopez i… tekst piosenki Drake’a Diplomatic Immunity

2017, I lost a J.Lo

j.lo i drake

Alex Rodriguez (2017- 2021?)

Kiedy w 2019 roku para ogłosiła zaręczyny chyba wszyscy mieli nadzieję, że to miłość, na którą Jennifer czekała. Na instagramie obojga nie brakowało uroczych wspólnych zdjęć i filmów, jednak jakiś czas temu wszystko ucichło. Ostatnie zdjęcia w Social Mediach pary sugerują, że w ich związku dzieje się coś bardzo niedobrego.

jlo i alex rodriguez

Policja w Los Angeles miała nawet otrzymywać telefony, że w posiadłości pary dochodzi do awantur, wszystkiemu zaprzeczają jednak ich bliscy, którzy twierdzą, że za tymi zgłoszeniami stoją zwolennicy Donalda Trumpa- miała to być zemsta za występ piosenkarki w trakcie zaprzysiężenia Joe Bidena. Niemniej od wielu dni para nie opublikowała żadnego wspólnego zdjęcia, a ich znajomi twierdzą, że coś jest na rzeczy…

jennifer lopez i alex rodriguez

Śledziliście związki J.Lo? Który najbardziej zapadł Wam w pamięć? Dajcie znać w komentarzach!

Rekomendowane artykuły