Organizujesz przyjęcie na ostatnią chwilę? Pobierz nasz darmowy katalog

katalog Party last minute

Jak zorganizować „Party Last Minute”?

Zakładamy, że chcesz aby przygotowane przez Ciebie przyjęcie wywarło na gościach wrażenie. Oczywiście, jego organizacja może być stresująca, ale spokojnie, z naszą pomocą stworzysz niezapomniane wydarzenie, które Twoi bliscy będą wspominać przez wiele lat. Zanim przejdziemy do katalogu, w którym znajdziesz wszystkich podwykonawców, którzy pomogą Ci zrealizować przyjęcie marzeń, podpowiemy Ci, o co powinnaś zadbać:

New Drop
Marlu_baner
  • Wybierz miejsce, datę i godzinę – w przypadku przyjęć last minute może się okazać, że będziesz musiała dostosować się z terminem do tych, które są dostępne. Jeśli data nie podlega negocjacjom – poszukaj miejsca, które ma wówczas wolny termin.
  • Zaproś gości – oczywiście drukowane, klasyczne zaproszenia to najbardziej elegancka forma, ale w przypadku spotkań organizowanych na ostatnią chwilę często nie ma na to czasu. W takich przypadkach zaproś wszystkich telefonicznie – możesz, oczywiście, wysłać przygotowaną grafikę mailem, czy smsem, ale nie rezygnuj z rozmowy przez telefon.
  • Dekoracje – jeśli planujesz przygotować dekoracje sama, skup się na prostych rozwiązaniach, takich jak świece, kwiaty w wazonach. Na janachowska.pl znajdziesz wiele przedmiotów, które pomogą Ci stworzyć niezapomniany klimat.
  • Rozrywka – zadbaj o to, żeby goście się nie nudzili w czasie przyjęcia. Muzyka w tle to must have (możesz stworzyć playlistę na jednej z popularnych platform streamingowych), ale możesz pomyśleć też o dodatkowych aktywnościach, jak integracyjne gry, czy quizy.
  • Plan przyjęcia: Wprowadź pewien harmonogram, aby goście mieli pewność, że nie będą musieli zostawać zbyt długo. To szczególnie ważne, jeśli przyjęcie jest organizowane na ostatnią chwilę.

Katalog „Party Last Minute”

W najnowszym, darmowym katalogu, który jako Party & Wedding Dream dla Ciebie przygotowaliśmy znajdziesz nie tylko idealne miejsca na przyjęcie, ale także najlepszych usługodawców i inspiracje na upominki dla gości i wszystkie akcesoria, które mogą się okazać się przydatne w organizacji przyjęcia marzeń.

Rekomendowane artykuły