Księga gości audio – telefon pełen wspomnień

Księga gości audio – telefon pełen wspomnień 123670

Telefon weselny – księga gości audio

Weselny telefon to doskonała alternatywa dla tradycyjnej księgi. Zaskoczy Waszych gości i sprawi im wszystkim mnóstwo frajdy. Wam zresztą też! Życzenia do księgi gości Wasi bliscy nagrywają do telefonu, a kiedy opadną już emocje i Wasz świat zacznie się uspokajać, Wy możecie ich odsłuchać.

Księga gości w formie telefonu to ukłon w stronę tych gości, którzy nie są zbyt dobrzy w pisaniu życzeń. Ile razy zdarzyło Wam się z braku pomysłu wpisać do księgi gotową formułkę znalezioną w internecie? To zupełnie normalne, bo w ferworze tańców, zabawy i głośnej muzyki niełatwo jest pozbierać myśli.

New Drop

Życzenia złożone przez telefon weselny są bardziej spontaniczne i szczere, a niejednokrotnie rozbawiają i wzruszają do łez!

Jak działa księga gości audio?

Zasada działania telefonu życzeń jest naprawdę prosta. Telefon ustawiacie w dowolnie wybranym przez Was miejscu, podłączony do prądu lub powerbanków – zależnie od modelu. Po podniesieniu słuchawki goście usłyszą nagraną przez Was wcześniej wiadomość, po czym będą mogli powiedzieć, co tylko zechcą – złożyć Wam życzenia, zaśpiewać „Sto lat” lub podzielić się zabawną historią.

księga gości audio

Nagrywanie skończy się, gdy tylko odłożą słuchawkę. Telefon nie ma limitu pojemności ani czasu działania, dlatego goście mogą korzystać z niego przez cały czas trwania wesela, a nawet w poprawiny! Do księgi gości audio dostajecie w pakiecie również tabliczkę z instrukcją, dzięki czemu goście będą dokładnie wiedzieli, co powinni zrobić.

Księga gości w formie telefonu – alternatywa czy dodatek dla tradycyjnej księgi gości?

Telefon do nagrywania życzeń może być zarówno doskonałą alternatywą, jak i świetnym dodatkiem dla tradycyjnej księgi gości. Telefon bez trudu sprawdzi się jako samodzielna forma zapisania wspomnień i życzeń. Nagranie będzie towarzyszyło Wam przez lata, w formie pliku na pendrivie lub płycie winylowej.

Możecie jednak potraktować to również jako dodatkowy element do tych życzeń, które goście zapiszą na kartach tradycyjnej księgi. Każdy z nich niesie ze sobą wielką moc sentymentalną, który sprawi, że będziecie wzruszać się za każdym razem.

Ile kosztuje wynajęcie telefonu na wesele?

To, ile będzie kosztować Was wynajęcie księgi gości audio, zależy od wielu czynników, m.in.:

 • lokalizacji,
 • sezonu,
 • długości okresu wynajmu,
 • dodatkowych elementów i dekoracji,
 • sposobu utrwalenia nagranych materiałów.

Budżetowo telefon życzeń można wynająć na weekend już nawet za 300–400 zł. To dość podstawowy pakiet, jednak jest wystarczający, jeśli nie macie specjalnych życzeń i liczy się dla Was przede wszystkim samo nagranie.

Wiele firm oferuje jednak dodatkowe możliwości, takie jak np. obecność obsługi do pomocy gościom, elementy dekoracyjne, dodatkowy telefon przy większej liczbie gości etc. Wtedy za wynajęcie księgi gości audio zapłacicie ok. 700-1200 zł.

Jaką wiadomość nagrać do księgi gości audio?

Jak już wiesz, kiedy goście podniosą słuchawkę, usłyszą specjalną wiadomość, którą dla nich nagraliście. Może to być krótkie powitanie, zabawny żart czy po prostu kilka słów od Was. Wiadomość nagrywacie własnym telefonem, a cały proces jest naprawdę łatwy.

Trudność pojawia się zazwyczaj wtedy, kiedy trzeba zaplanować, co chcecie powiedzieć. Pustka w głowie, brak słów i pomysłów. Znasz to? Na szczęście mamy dla Ciebie kilka propozycji, jaką wiadomość nagrać do weselnego telefonu!

para nagrywająca wiadomość telefonem do księgi gości audio

Cześć! Tu Kasia i Tomek. Nie możemy podejść do telefonu, bo właśnie się pobieramy!

To my, Kasia i Tomek. Opowiedz nam coś, a później wracaj na parkiet!

Dziękujemy, że jesteś! Zostaw po sobie miłe wspomnienie i podziel się z nami tym, które dzielimy wspólnie!

Cześć! Tu Państwo Nowakowie! Mamy nadzieję, że świetnie się bawicie. Po sygnale zostawcie nam wiadomość!

Alternatywy dla księgi gości

Tradycyjna księga gości to album pełen wspomnień. Jeśli jednak szukasz bardziej oryginalnego rozwiązania, jest wiele pomysłów, które dodadzą kreatywności i zabawy na Waszym przyjęciu. To, na jaką formę „księgi gości” się zdecydujecie, powinno zależeć od Waszego gustu, ale też stylu wesela. Śmiało możecie połączyć ze sobą też kilka różnych pomysłów, dzięki czemu stworzycie dla swoich gości niepowtarzalne doświadczenia!

Oto alternatywy dla księgi gości, które warto rozważyć na Waszym weselu:

 • Album ze zdjęciami Polaroid, np. Instax.
 • Drzewko szczęścia utworzone z odcisków palców gości.
 • Słoik lub butelka życzeń wypełnione małymi karteczkami od gości.
 • Ramka z Waszym wspólnym zdjęciem i podpisami gości.
 • Przeszklona witrynka, do której gości wrzucają podpisane przez nich drewniane serduszka.
 • Ławeczka, na której podpisują się goście, którą później wstawicie do Waszego mieszkania lub ogrodu.
 • Podpisy gości na klockach Jenga.
 • Zebranie podpisów na przedmiocie, który symbolizuje Was – Wasze małżeństwo, pasje, etc.

A Ty? Którą alternatywę dla księgi gości wybrałabyś na swoje wesele? A może miałaś inny oryginalny pomysł i chcesz się nim podzielić z przyszłymi pannami młodymi?

Rekomendowane artykuły