Nietypowe prezenty ślubne 36104

Do kwestii ślubnych prezentów można podejść na co najmniej trzy sposoby – podpowiedzieć gościom, co chciałoby się dostać, poprosić o przekazanie prezentów na cele charytatywne lub nie mówić absolutnie nic.

Ta ostatnia opcja jest dość ryzykowna, gdyż nagle może się okazać, że państwo młodzi zostaną obdarowani mnóstwem jednakowych podarunków.

W takim wypadku warto podejść do sprawy z dużą dozą oryginalności tak, by zminimalizować ryzyko powtórzenia. Poza tym – im bardziej nietypowy prezent, tym większe zaskoczenie obdarowywanych. Zobaczcie nasze propozycje ciekawych ślubnych upominków!

Tatuaż

Bon podarunkowy do renomowanego salonu tatuażu może być jednym z pomysłów na nietuzinkowy prezent. Niezależnie od tego, czy Wasi zakochani znajomi są już stałymi bywalcami tego miejsca, czy może od dawna marzyli o wytatuowaniu sobie jednakowych symboli na ciele.

Dobrej jakości tatuaż wykonany przez znanego artystę to naprawdę spory koszt.

Dlatego na pewno sprawicie państwu młodym dużą przyjemność, jeśli weźmiecie ten wydatek na siebie i zafundujecie im taką atrakcję z okazji ich wielkiego dnia.

  • fot. instagram.com/blossomandco__

Dzieło sztuki

Jeżeli para młoda uwielbia sztukę, to prezentu ślubnego możecie poszukać u awangardowych artystów. Nikt nie zabroni jednak wydania także większej sumy na dzieło podpisane bardziej znanym w świecie sztuki nazwiskiem.

Będzie to z pewnością nietypowy prezent,…

…ale także być może dobry sposób na ulokowanie środków z nadzieją na wzrost wartości. A to z pewnością ucieszyłoby każdego!

  • fot. instagram.com/themuseumofmodernart

Wyjątkowy kurs

Dziś coraz większą popularnością cieszą się kursy, podczas których pod okiem specjalistów w swoim fachu, można zdobyć ciekawe umiejętności. Pierwsze co przychodzi Wam do głowy, to zapewne kurs gotowania. I świetnie! Różnorodność, jaką oferują miejsca zajmujące się takimi wydarzeniami, jest naprawdę duża.

Państwo młodzi mogą nauczyć się, jak kroić niczym szef kuchni, gotować dania z całego świata…

…czy tworzyć rozpływające się w ustach, cukiernicze arcydzieła. Obok wydarzeń kulinarnych, możecie zafundować młodej parze także kurs uprawiania sportu (np. golfa, tenisa), rękodzieła albo fotografii.

  • fot. instagram.com/alejandrobehr

Analogowy aparat

Jeśli już jesteśmy w temacie fotografii – pomyślcie, jaką magię miało robienie zdjęć jeszcze kilkanaście lat temu. Wtedy ilość ujęć była bardzo ograniczona przez klisze, a to z kolei wymuszało więcej zastanowienia nad każdym kadrem i chwytanie naprawdę wyjątkowych chwil. No i to oczekiwanie na efekty, które można było zobaczyć dopiero po wywołaniu zdjęć… Możecie przywrócić tę możliwość młodej parze i sprezentować jej właśnie taki „starodawny” sprzęt.

  • fot. instagram.com/danielakrue

Bilety na audiencję

Jeżeli jesteście w temacie, to zapewne wiecie, że po ślubie kościelnym, nowożeńcy przez 3 miesiące mają możliwość spotkać się z Papieżem podczas tzw. audiencji generalnych w Watykanie.

Jeżeli macie możliwości finansowe, wyślijcie młodą parę na taki wyjazd!

Jest to wydarzenie, w którym będzie im dane uczestniczyć prawdopodobnie tylko raz w życiu. Ceny biletów nie są zbytnio wygórowane, więc może warto wybadać temat i zorganizować nowożeńcom taką wyjątkową wycieczkę…

New Drop
  • fot. instagram.com/alexander.cruz.rivera

Prezenty towarzyszą nam przy każdym ważniejszym wydarzeniu. Co roku, gdy zbliża się Boże Narodzenie, zastanawiacie się zapewne także nad prezentami dla swoich bliskich. Zobaczcie prezentowy poradnik Izabeli Janachowskiej!

Rekomendowane artykuły