Piosenki Abby z “Tańca z gwiazdami” idealne na Twoje wesele!

Piosenki Abby z “Tańca z gwiazdami" idealne na Twoje wesele! 90606

Piosenki Abby – czy są na świecie osoby, które ich nie kochają? Które mimowolnie nie zaczynają lekko podrygiwać i nucić słynnych hitów? Abbę uwielbiają chyba wszyscy! To wystarczający powód, aby nie zabrakło piosenek tego zespołu na Twojej weselnej playliście.

6 odcinek “Tańca z gwiazdami” – piosenki Abby rządzą!

Wczoraj na parkiecie w dwóch tanecznych odsłonach swoje umiejętności zaprezentowali:

  • Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz
  • Sylwia Bomba i Jacek Jeschke
  • Łukasz „Juras” Jurkowski i Wiktoria Omyła
  • Magdalena „Kajra” Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak
  • Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz

Pierwsze tańce uczestnicy wykonywali w scenerii klubu “Waterloo”. Nazwa nie wzięła się bez powodu. Gwiazdom towarzyszyły bowiem piosenki “Abby” i klimat przełomu lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Stroje prowadzących również wpisały się w tę scenerię. 

Sprawdź także: QUIZ: Jaki powinien być Wasz pierwszy taniec? (weddingdream.com)

Stylizacje prowadzących ,,Tańca z gwiazdami” inspirowane Abbą

Izabela Janachowska, prowadząca „TzG” i redaktor naczelna portalu Wedding Dream, podczas powitalnego występu miała na sobie czarny kombinezon z falbankami na nogawkach, wycięty w pasie i dopasowaną górę. Wyglądała obłędnie!

Podobnie zresztą jak Paulina Sykut-Jeżyna, której stylizacja była bardziej barwna. Neonowa zieleń przeplatała się z klasycznym, czarnym kolorem. Wzrok przyciągały spodnie kombinezonu – u góry z siateczki, na dole z rzucającymi się w oczy falbankami. Krzysztof Ibisz zaś, choć wyglądał bardziej klasycznie, miał na sobie też wpisujący się do klimatu element – była to czarno-biała marynarka w geometryczny wzór. Zobaczcie występ rozpoczynający program – stylizacje Izy i Pauliny widać tu w pełnej krasie 🙂

reklama wedding dream tv

1. „Voulez-Vous” – Kajra i Rafał Maserak

Pierwsi wystąpili Kajra, żona Sławomira i znany tancerz Rafał Maserak. Parkiet zapalił się pod ich tańcem! Para zatańczyła wspaniałe tango, podczas którego Magdalena prezentowała się doskonale! Miała na sobie czarno-srebrny kombinezon w kropki. Oczywiście nie mogło zabraknąć frędzli na nogawkach i w pasie oraz dzwonów i dopasowanej góry.

Kajra, taniec z gwiazdami
Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 04.10.2021. Taniec z Gwiazdami XII edycja POLSAT – odcinek 6. N/z: Magdalena Kajrowicz, Rafal Maserak

Całości blasku dodawały cekiny, bez których, według Kajry, nie ma estrady. Zgadzam się! Para została oceniona bardzo wysoko. Michał Malitowski podkreślił, że tango to taniec Kajry. Zachwyceni byli również pozostali jurorzy, którzy ocenili Kajrę i Rafała na 34 punkty.

Hit ABBY „Voulez-Vous” porywał do tańca nie tylko parę uczestników, ale też widzów przed telewizorami. To piosenka, której po prostu nie może zabraknąć na weselnej playliście.

2. “Honey, honey” – Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz

Para zatańczyła swing do znanej piosenki “Honey, honey”. Oliwia miała na sobie dwuczęściowy, świecący, kolorowy strój. Na wiązanej górze znalazł się motyw kwiatowy. Szczególny zachwyt wzbudziły srebrne kozaczki z urokliwym wzorem. Michał również prezentował się stylowo – miał bowiem na sobie… kombinezon w kwiaty. Niestety taniec niespecjalnie przypadł do gustu jurorom. Stwierdzili nawet, że ciężko nazwać go swingiem. Mimo to przyjemnie patrzyło się na parę, której piękne uśmiechy i stroje wspaniale komponowały się ze skocznym hitem. 

Oliwia Bieniuk Taniec z gwiazdami
Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 04.10.2021. Taniec z Gwiazdami XII edycja POLSAT – odcinek 6. N/z: Oliwia Bieniuk, Michal Bartkiewicz

Sprawdź także: Oprawa muzyczna ślubu kościelnego i cywilnego. Jakie pieśni wybrać? (weddingdream.com)

3. „Gimme! Gimme” – Piotr Mróz i Hania Żudziewicz

„Rozwalacie system” – tymi słowami taniec tej pary oceniła Iwona Pavlovic. Rzeczywiście Piotr doskonale odnalazł się w pasodoble, które zatańczył z tancerką Hanią do hitu „Gimme! Gimme!”. On miał na sobie granatowo-błękitne spodnie (oczywiście typ “dzwony”), efektowną kamizelkę z ciekawym wiązaniem z tyłu oraz białą koszulę. Hania cudownie wyglądała w sukience z kolorowych, plecionych frędzli. 

Piotr Mróz, Taniec z gwiazdami
Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 04.10.2021. Taniec z Gwiazdami XII edycja POLSAT – odcinek 6. N/z: Piotr Mroz, Hanna Zudziewicz

4. „Mamma Mia” – Łukasz „Juras” Jurkowski i Wiktoria Omyła

Michał Malitowski nie szczędził słów krytyki wobec tańca pary. Mimo to wyglądali na bardzo zadowolonych podczas parkietowych szaleństw do hitu „Mamma Mia”. Cha Cha w wykonaniu Jurasa może nie była idealna, ale na pewno bardzo wdzięczna.

Szczególnie dobrze patrzyło się na stroje. Wiktoria w czerwonych spodniach z paskami na biodrach, świecącą, fioletową górą z długim rękawem i falbanowymi wstawkami świetnie wyglądała przy Jurasie, który założył czarny garnitur i czarną koszulę. 

Łukasz Juras Jurkowski, Taniec z gwiazdami
Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 04.10.2021. Taniec z Gwiazdami XII edycja POLSAT – odcinek 6. N/z: Lukasz Jurkowski, Wiktoria Omyla

Sprawdź także: Pierwszy taniec: najbardziej wzruszające klipy (weddingdream.com)

New Drop

5. “Dancing queen” – Sylwia Bomba i Jacek Jeschke

Sylwia Bomba, choć tańcem nie powaliła, to strojem na pewno. Miała na sobie genialny, zielony kombinezon – spodnie dzwony i oczywiście falbany, połyskujące wstawki oraz rozszerzane rękawy. Jacek, jej taneczny partner, świetnie do niej pasował. Założył bowiem zieloną kamizelkę w cekiny i również spodnie dzwony, które w czasach świetności ABBY robiły furorę. I choć stroje były kolorowe, to taniec jurorzy określili jako “szary”. Para otrzymała tylko 25 punktów.

Mimo wszystko Sylwia i tak była prawdziwą “Dancing queen”. Ta wspaniała piosenka zawsze wprowadza piękny klimat, więc warto odtworzyć ją dla weselnych gości. 

Sylwia Bomba, Taniec z gwiazdami
Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 04.10.2021. Taniec z Gwiazdami XII edycja POLSAT – odcinek 6. N/z: Sylwia Bomba, Jacek Jeschke

Druga runda tańców nie należała już do ABBY, ale nadal było pięknie i klimatycznie. Z programu odpadli Juras i Wiktoria Omyła. Serdecznie gratuluję wszystkich uczestnikom i… zachęcam do wyboru piosenek Abby na parkietowe, weselne szaleństwa.

Oglądaliście już wywiad Izabeli Janachowskiej z Kajrą i Sławomirem? Jeżeli nie, to koniecznie zobaczcie! Para zdradza kulisy swojego ślubu oraz… małżeńskich kłótni. 

Lider do tekstu (zdjęcie główne): fot. East News

Rekomendowane artykuły