QUIZ: Panno Młoda! Którą księżniczką Disneya jesteś?

QUIZ: Panno Młoda! Którą księżniczką Disneya jesteś? 115027

Pamiętasz swoją ulubioną księżniczkę, do której chciałaś się upodobnić w dzieciństwie? A może nadal z rozrzewnieniem wracasz do ukochanej bajki, kiedy masz zły dzień? Często mówi się, że panna młoda powinna czuć się w swoim dniu jak prawdziwa księżniczka. Czy oznacza to, że musi wyglądać jak rodem z baśniowej sali balowej? Nie! Wystarczy, że znajdzie się w pięknym otoczeniu i towarzystwie najbliższych oraz miłości swojego życia, aby roztaczać prawdziwie bajkowy czar…

janachowska.pl

Niewinna i opiekuńcza Śnieżka czy może bystra i uparta Bella? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, do której księżniczki Disneya jest Ci najbliżej!

0%

Twój idealny prezent urodzinowy to...

W swoim księciu z bajki szukasz przede wszystkim...

W ludziach najbardziej nie lubisz, kiedy...

W wolnych chwilach najchętniej...

Przyjaciele Twojego wybranka są...

Twój ulubiony kolor to...

Twoja idealna randka odbyłaby się...

QUIZ: Którą księżniczką Disneya jesteś?
Bella

Którą księżniczką Disneya jesteś?

Jesteś bystra, ale jednocześnie masz wielką fantazję i wyobraźnię. Zawsze widzisz w ludziach to, co dobre - nawet, jeśli tworzą złe pierwsze wrażenie. Potrafisz być uparta, ale dzięki temu, często do upadłego walczysz o to, na czym naprawdę Ci zależy. Nie interesuje Cię zdanie innych ludzi, kierujesz się własnymi zasadami.
Pocahontas

QUIZ: Którą księżniczką Disneya jesteś? 113573

Ruch, energia i natura to Twoje żywioły. Ufasz przede wszystkim swojej intuicji i sercu, nawet jeśli wszyscy dookoła wybierają inne drogi. Masz niezwykły dar przekonywania, dzięki czemu szybko zjednujesz sobie ludzi - nawet tych, którzy pozornie pochodzą z zupełnie innej bajki. Przebywanie w Twoim towarzystwie to wielka zabawa.
Śnieżka

QUIZ: Którą księżniczką Disneya jesteś? 113574

Masz złote serce i zawsze myślisz w pierwszej kolejności o innych. Uwielbiasz tworzyć dom i wspólną przestrzeń do życia tak, aby każdemu członkowi rodziny żyło się w niej dobrze. Jesteś opiekuńcza, radosna i pełna optymizmu, co ujęło Twojego partnera. Chociaż wiele osób Ci zazdrości, nie masz w sobie ani odrobiny próżności.
Arielka

QUIZ: Którą księżniczką Disneya jesteś? 113575

Cenisz sobie niezależność, dlatego bywasz wyjątkowo niepokorna. Wyznajesz jednak zasadę, że należy uczyć się na własnych błędach, dlatego nie lubisz słuchać przestróg i zakazów. Jesteś wrażliwa, a jednocześnie radosna, przyjazna i ufna. Dla miłości zrobisz bardzo wiele - nawet zmienisz siebie, ale musisz być pewna, że to ten jedyny.
Kopciuszek

QUIZ: Którą księżniczką Disneya jesteś? 113576

Jesteś wyjątkowo dobra, pracowita i pełna optymizmu. Odnajdujesz radość nawet w najprostszych, najbardziej żmudnych czynnościach, dlatego rutyna nie jest Ci straszna. Niestety, zawsze mogą znaleźć się osoby, które wykorzystają Twoje dobre serce, dlatego dbaj o to, aby dawać z siebie tyle, ile możesz ofiarować. Nie poświęcaj się dla osób, które na to nie zasługują!

Rozwiąż również pozostałe QUIZy:

Rekomendowane artykuły