Aleksandra Klimkowska

Zastępczyni redaktor naczelnej, językoznawczyni; pasjonatka prostej polszczyzny i savoir-vivre'u. Uważa, że jedyną pewną w życiu są zmiany i rozwój. W ramach hobby lubi polować na bilety lotnicze i ruszać z plecakiem w świat.

Ewa Miśko

Redaktorka, copywriterka, pasjonatka książek w szczególności kryminałów skandynawskich. Uzależniona od mocnej kawy oraz roślin doniczkowych. Jej sposobem na stres jest gotowanie. Uwielbia zarażać wszystkich uśmiechem oraz pozytywną energią.

Izabela Janachowska

Założycielka i redaktor naczelna Party & Wedding. Ekspertka z certyfikatem od The Institute of Wedding and Event Design. Twórczyni pierwszego w Polsce ślubnego Concept Store. Autorka poradnika "Aż do ślubu", serii e-booków "Planowanie ślubu i wesela" oraz planera ślubnego WeddingDream.APP. Prezenterka telewizyjna w Polsat, Polsat Cafe.

Katarzyna Kowalska

Redaktorka i copywriterka. Absolwentka Public Relations na Wydziale Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Najchętniej pisze o wnętrzach, modzie i urodzie. Uwielbia piękne miejsca, klimatyczne kawiarnie i Kenię.

Zapisz się do newslettera