W czym do ślubu Ekstra: odcinek specjalny!

w czym do ślubu ekstra

Już po wszystkim! Muszę Wam przyznać, że mimo, że program W czym do ślubu nagrywamy już 3 rok nigdy wcześniej aż tak się nie stresowałam, jak przed odcinkiem, który dziś o 14:05 mogliście zobaczyć na antenie TVN Style. Wszyscy, którzy widzieli program wiedzą z pewnością dlaczego… Tym razem przyszło mi się zmierzyć nie tylko z rolą prowadzącej… Dziewczyny wybierały suknie z mojej kolekcji! To miał być pierwszy raz, kiedy zobaczę suknie mojego autorstwa na prawdziwych, przyszłych Pannach Młodych.

Do odcinka specjalnego zgłosiły się dwie przyjaciółki: Jagoda i Marta. Jak się poznały? Przez swoich narzeczonych, którzy postanowili je zabrać na festiwal muzyki elektronicznej. Coś zaskoczyło i od tamtej pory, czyli od ponad 3 lat dziewczyny są nierozłączne. Nie powinien więc nikogo dziwić fakt, że tę przygodę, jaką jest udział w programie również zdecydowały się przeżyć razem. Przed nagraniem obie twierdziły nawet, że mogą iść do ślubu w takich samych sukniach… Ciekawe 😉

Jagoda to właścicielka firmy produkującej opakowania do kosmetyków. Sama o sobie powiedziała, że podobają się jej suknie ślubne w kolorach innych, niż klasyczna biel a jej wymarzona kreacja powinna pięknie podkreślać dekolt. Marta natomiast studiuje architekturę i mimo, że na co dzień nie przepada za błyszczącymi ubraniami, to suknia ślubna mogłaby się przynajmniej mienić. Dodatkowe wymagania? Dla Marty ważne były zakryte plecy, bo nie chciała eksponować swojego tatuażu.

Pierwszy wybór

Marta zdecydowała, że to przyjaciółka jako pierwsza wybierze kreacje i dla siebie i dla niej. Jagoda postanowiła, że pokaże się swoim bliskim w modelu 19003- morelowej sukni z efektem ombre i kwiatowymi zdobieniami. Nie mogę powiedzieć, że ten wybór mnie zaskoczył, bo ta konkretna propozycja ma najintensywniejszy kolor z całej mojej kolekcji.

Zastanowiła mnie natomiast propozycja dla Marty. Jagoda postawiła na suknię 19007, jedyny projekt boho spośród 13 modeli. Marta nie wspominała nic o tym, że marzy jej się suknia w takim stylu, w dodatku odsłonięte plecy, ale cóż… może przyjaciółka zna ją lepiej?

Druga próba

Jako druga wybierała Marta. Sama zdecydowała się na model 19002- błyszczącą księżniczkę z brokatowymi detalami i trzeba przyznać, że prezentowała się naprawdę oszałamiająco!

Ponownie zaskoczył mnie wybór dla przyjaciółki Marta sama przyznała, że robi to trochę z przekory i postawiła na model 19008- cielistą rybę z kwiatowymi aplikacjami i dopinaną, tiulową spódnicą z długim trenem. Efekt? Przyszła Panna Młoda, podobnie jak towarzyszące jej Mama i przyjaciółka oniemiały z wrażenia.

Kolejna propozycja

Jako następne suknie dla swoich córek wybierały obecne w studiu Mamy i tak Jagodę zobaczyłyśmy w minimalistycznej sukni z metalicznymi akcentami 19013, a Martę w sukni, którą na początku odcinka wybrała dla siebie Jagoda- 19003. Panie nie mogły (albo nie chciały) się zdecydować, która z przyjaciółek prezentowała się w tym modelu lepiej i muszę przyznać, że sama nie jestem w stanie wskazać mojej faworytki.

Moje typy

Jeśli oglądacie program W czym do ślubu wiecie z pewnością, że często staram się wyjść poza schemat myślenia Panien Młodych i zaproponować im stylizacje, na które same by się nie zdecydowały. Dlatego też postanowiłam zaproponować Jagodzie suknię 19009- ozdobioną koronką księżniczkę z opadającymi, asymetrycznymi ramionami.

New Drop

A Marta? Marta z przymierzalni wyszła także w iście królewskim stylu. Model 19001 to piękna księżniczka z wyszywanym koralikami i perełkami gorsetem i spódnicą ozdobioną tysiącem malutkich trójwymiarowych kwiatuszków. 

Dziewczyny we wszystkich sukniach wyglądały naprawdę bajecznie, ale przyszedł czas na decyzję. Niekwestionowaną wygraną tego odcinka okazałą się Marta- nie tylko postawiła na suknię, którą sama wybrała, ale i Jagoda zdecydowała się swoje sakramentalne TAK powiedzieć w kreacji, którą zaproponowała jej przyjaciółka.

w czym do ślubu ekstra
Jagoda

Odjeżdżając z programu dziewczyny mówiły, że to była niezapomniana przygoda… Muszę przyznać, że także dla mnie. Tego odcinka z pewnością długo nie zapomnę!

w czym do ślubu ekstra
Marta

Rekomendowane artykuły