Dlaczego warto wybrać zaufanych usługodawców ślubnych w dobie koronawirusa?

całująca się młoda para

Wedding Studios to usługodawcy, którzy sprawiają, że para młoda nie czuje stresu przed ślubem. Przyszli małżonkowie mogą spać spokojnie, ponieważ ich pamiątka w postaci reportażu ślubnego składającego się ze zdjęć i filmu została powierzona profesjonalistom i na pewno wpiszę się w ich gusta. Efekt zawsze zachwyca – nawet zagranicą! To również gwarancja elastyczności w czasie pandemii.

Pandemia koronawirusa mocno zmieniła podejście do przyjęć weselnych i sposobu zawierania umów z usługodawcami. O ile pary młode od zawsze decydowały się na sprawdzonych i wykazujących się profesjonalizmem artystów, którzy wykonują filmy i zdjęcia, to na przestrzeni ostatnich miesięcy równie ważne stały się inne aspekty.

Kluczowa jest elastyczność fotografa lub filmowca i zdolność przystosowania się do nieustannie zmieniających się warunków w jakich dopuszczalne jest organizowanie wesela. Do usługodawców, którzy cieszą się zaufaniem klientów, tworząc niesamowite pamiątki z przyjęć ślubnych i „idą na rękę” parze młodej należy m.in. Wedding Studios. Powiemy Wam, dlaczego warto przyjrzeć się im bliżej.

sesja ślubna na plaży
Wedding Studios

Dlaczego warto wybrać Wedding Studios?

Oprócz tego, że firma Wedding Studios tworzy arcydzieła w postaci pamiątkowych fotografii i wideo w różnych jego formatach, jest również otwarta na wszelkie sugestie i wyzwania stawiane przez parę młodą. Co przez to rozumieć?

Artyści dają możliwość edycji oferty i wprowadzenia kluczowych dla projektu zmian na każdy etapie przygotowań do ślubu, podczas ślubu, a nawet po nim.

Wedding Studios to ludzie, którym zależy na tym, żeby efekt końcowy wykraczał poza wyobrażenia pary młodej i gości weselnych. W ich realizacjach nie znajdziemy rutyny, schematów, czy oklepanych motywów. Każdy materiał opracowywany jest w oparciu o osobowość obojga zakochanych i charakter relacji, jaka łączy klientów. Każda jest bowiem wyjątkowa i na swój sposób niepowtarzalna. To wszystko zobaczymy na zdjęciach i filmie!

Nie oznacza to, że w portfolio marki nie znajdziemy popularnych i uwielbianych przez pary młode sposobów oddawania klimatu wesela. Na fotografiach odnajdziemy także styl:

  • glamour,
  • boho,
  • rustykalny,
  • marynarski,
  • minimalistyczny.
Sesja ślubna Wedding Studios
Wedding Studios

Za sukcesem reportażu ślubnego stoi pasja autora

U fotografa, jak i filmowca kluczowa jest pasja z jaką realizuje swoje zlecenia. W tym przypadku jest ona niemal synonimem dla efektu końcowego, jaki otrzymują małżonkowie.

Ludzie stojący za Wedding Studios nieustannie szkolą się i adaptują do potrzeb i oczekiwań rynku, jak i swoich klientów. Wykorzystują nowe sposoby ujęć, ale też montażu, jak i udźwiękowienia. Każdy utrzymany jest na najwyższym poziomie, podobnie jak używany przez nich sprzęt. Urządzenia są na bieżąco aktualizowane i wymieniane na najnowsze rozwiązania technologiczne. Za każdym kadrem stoi więc jakość, a za całokszałt i prowadzenie firmy odpowiedzialny jest Łukasz Kujawski, założyciel Wedding Studios.

Jeśli to Was nie przekonało, to mamy dla Was jeszcze jeden argument. Para młoda na zakończenie współpracy otrzymuje od firmy prezent, który z pewnością zapamięta na długo.

Nagrody i dodatki

Wedding Studios to również marka doceniona zagranicą. Dwa ze ślubnych filmów brandu zostały wyróżnione na międzynarodowym konkursie WEVA Award, który zrzesza filmowców z całego świata.

Artyści ślubni każdego roku wygrywają różne trofea. W roku 2020 otrzymali dwie nagrody za najlepszy film w kategoriach „Najlepszy Teledysk Ślubny” oraz  „Najlepsze Zaproszenie Ślubne”. 

Pierwsze miejsce jest w pełni zasłużone, zwłaszcza, że w klipie wykorzystano nowatorskie sposoby montażu i nietuzinkowe podejście do realizacji filmów ślubnych. W konkursie udział wzięło ponad 3500 filmów i 48 uczestników z całego świata.

Oferta uszyta na miarę pary młodej

W ofercie Wedding Studios znajduje się… wszystko, czego zapragnie para młoda. Na początkowym etapie usługodawcy wysłuchują tego, o czym marzą klienci. Prezentowane są potrzeby, wizje, a nawet wspólnie układany plan sesji zdjęciowej, czy scenariusz wideo.

Kluczowe jest poznanie przyszłych małżonków. Dla usługodawcy liczą się emocje i klimat przyjęcia, które mają zostać odzwierciedlone w każdym kadrze lub klatce uchwyconej przez kamerę i zmontowanej w całość.

Oprócz możliwości opracowania własnej ścieżki, para młoda ma możliwość otrzymania oferty skrojonej przez profesjonalistów i ułożonej na podstawie panujących trendów.

Autorskie pakiety znalazły uznanie wśród osób z branży ślubnej. Nie oznacza to, że są szablonowe. Każdy z elementów można wzbogacić o kolejne i zmodyfikować według preferencji. Może on zostać również sfabularyzowany.

Na podstawie sugestii, jakie daje para młoda, sesja i film mogą przybrać formę historii opowiedzianej oczyma realizatorów. Do projektu wideo dołączone mogą zostać dostarczone przez zakochanych materiały.

para młoda na zdjęciu ślubnym
Wedding Studios

Teledysk ślubny w dniu ślubu? To możliwe?

Jeśli szukacie niestandardowych rozwiązań, to Wedding Studios ma w swojej ofercie również modną formułę „same day edit”. Oznacza to teledysk z dnia ślubu, który ma swoją premierę tego samego dnia.

Specjaliści, czyli operatorzy, montażyści i dźwiękowcy, tworzą wideo w trybie „real time”. Dzięki temu para młoda może zaprezentować krótki trailer swoim gościom weselnym w czasie rzeczywistym, od razu po oczepinach.

Jeśli myślicie, że taki wariant oznacza, że w pośpiechu powstanie zlepek przypadkowych ujęć, to jesteście w błędzie. Tylko spójrzcie, jak perfekcyjnie Wedding Studios potrafi oddać emocje w niespełna trzyminutowym klipie, który powstał „tu i teraz”.

W podstawowej ofercie ślubnej brandu znajdują się:

  • fotografie ślubne (zarówno sesje ślubne, jak i relacja z przygotowań, samego przyjęcia ślubnego i wesela),
  • fotografie narzeczeńskie (zrobione przed ślubem),
  • filmy ślubne (fabularne i weselne – w postaci zwiastunów, zajawek itp.).
  • inne wydarzenia rodzinne (komunie, chrzciny, urodziny)

Dodatkowe udogodnienia

Wedding Studios znajdujące się w Warszawie zapewnia bezpłatny dojazd na terenie Polski. Klienci nie ponoszą więc dodatkowych kosztów nawet, jeśli przyjęcie znajduje się po drugiej stronie kraju. To pozwala na przeznaczenie większej sumy na dodatkowe usługi lub atrakcje na samym weselu.

Specjaliści od zatrzymywania chwil w kadrach zapewniają też specjalną oprawę w postaci obszernej historii ujętej w słowa, zamieszczonej na stronie internetowej brandu. Wedding Studios udostępnia klientom również album online, który para młoda może pokazać swoim gościom weselnym, bez konieczności pobierania plików.

Nowożeńcy mogą zadecydować również, które ze zdjęć zostaną poddane ostatecznej obróbce. Para młoda otrzymuje w formie elektronicznej ustaloną w umowie liczbę fotografii. Zakochani decydują też o ostatecznym rezultacie filmu ślubnego.

Liczy się aspekt ludzki, więc klienci mają stały kontakt z Wedding Studios. Osoba, z którą para zawiera umowę dba o to, żeby każdy szczegół został dopracowany. Operatorzy znają na pamięć harmonogram przyjęcia weselnego oraz do perfekcji mają opanowaną listę ujęć typu ,,must have”, dzięki czemu przyszli małżonkowie otrzymują kompletny materiał z najważniejszymi momentami, na którym im tak bardzo zależy!

para młoda na sesji ślubnej
Wedding Studios

Wedding Studios w dobie koronawirusa

Studio wyróżnia się na tle konkurencji. Fotografowie i filmowcy cechują się elastycznością w podejściu do klienta, co jest niezwykle ważne w dobie koronawirusa. Firma zapewnia gwarancję realizacji zlecenia.

Taki zapis widnieje każdorazowo w umowie stworzonej przed ślubem. Stanowi to zabezpieczenie dla pary młodej w przypadku wydarzeń losowych – w tym konieczności przełożenia uroczystości na inny termin np. ze względu na lockdown.

Jeśli zajdzie taka potrzeba (np. wynikająca ze zmiany limitu gości przez wprowadzone obostrzenia), to przyszli państwo młodzi nie stracą zaliczki i będą mogli bezpłatnie zmienić termin realizacji usług przez fotografa.

Dotyczy to również nagłych sytuacji, kiedy z usług Wedding Studios zrezygnuje się nawet na dzień przed ceremonią, choćby bez podania przyczyny. Na polskim rynku nie ma wielu firm, które mogą pochwalić się podobnymi udogodnieniami dla swoich klientów.

Czy można czuć się pewniej? Jeśli nie wierzycie, sprawdźcie referencje! Wedding Studio naprawdę perfekcyjnie realizuje swoje zadanie.

Rekomendowane artykuły