4 pomysły na organizację urodzin ukochanego. Jak zaskoczyć partnera?

4 pomysły na organizację urodzin ukochanego. Jak zaskoczyć partnera? 121332

Urodzinowy wyjazd

Często powtarzam, że nie ma piękniejszego prezentu niż wyjątkowe wspomnienia. Wspólna podróż i odkrywanie nowych miejsc to niezaprzeczalnie jedna z okazji do ich tworzenia. Jeśli obserwujecie mnie na Instagramie, wiecie z pewnością, że wyjazdy to nasza największa pasja.

Poznawanie różnych zakątków świata pozwala nam na odpoczynek po miesiącach wytężonej pracy. To jest też moment na to, żebyśmy mogli w całości poświęcić się budowaniu naszej relacji – z pewnością dobrze wiecie, że w natłoku codziennych obowiązków brakuje czasu na chwilę czułości.

W ubiegłym roku świętowaliśmy urodziny mojego męża we Francji – wykorzystałam okazję, że jesteśmy niedaleko Szampanii i zabrałam go na wycieczkę do winnicy, gdzie mogliśmy się delektować pysznym jedzeniem, ale też zgłębialiśmy proces produkcji najsłynniejszego musującego trunku na świecie. To zdecydowanie jedno z naszych ulubionych wspomnień z ubiegłego roku.

Nie jest, oczywiście, tak, że wyjazd musi oznaczać tygodniową wycieczkę na drugi koniec świata. Nawet krótki, dwu-, trzydniowy wypad w góry czy nad morze to świetna niespodzianka, a jednocześnie okazja do spędzenia razem czasu.

Jeśli więc Twoja druga połówka nie przepada za imprezami albo brakuje Wam romantycznego tete-a-tete, to taki wyjazd urodzinowy może okazać się fantastycznym rozwiązaniem. Co więcej, to właściwie prezent i celebracja w jednym. 🙂

Zastanawiasz się nad dodatkowym upominkiem? Mam coś, co idealnie sprawdzi się jako prezent dla miłośnika podróży:

Na odwrocie takiego plakatu możesz własnoręcznie wpisać życzenia urodzinowe dla mężczyzny Twojego życia – z pewnością doceni ten gest, a cały podarunek nabierze jeszcze bardziej sentymentalnego charakteru.

Urodzinowa impreza niespodzianka

Chciałabym napisać, że imprezy niespodzianki to moja specjalność, niestety – jak tylko próbowałam taką zorganizować dla mojego męża, natychmiast odgadywał moje plany i z niespodzianki wychodziły nici. Niemniej, jeśli Wasze drugie połówki są mniej domyślne lub Wy lepiej maskujecie swoje działania, takie rozwiązanie może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Jeśli obawiasz się, że nie dasz rady sama przygotować wszystkiego – poproś o pomoc rodzinę i przyjaciół i podzielcie się obowiązkami – ktoś przygotuje dekoracje, kto inny zadba o jedzenie, picie, słodkości czy oprawę muzyczną.

Pamiętaj jednak, że im więcej będziesz miała „wspólników”, tym większe niebezpieczeństwo, że niespodzianka wyjdzie na jaw wcześniej, niż byś sobie tego życzyła.

Tematyczne przyjęcie urodzinowe

Nie wiem, czy zwróciliście na to uwagę, ale tematyczne imprezy cieszą się ostatnimi czasy ogromną popularnością. Mam wrażenie, że w Polsce trend ten zapoczątkowali Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooijens swoim balem przebierańców. Po wielu miesiącach pandemii impreza z takim rozmachem i wyjątkowym motywem przewodnim była naprawdę strzałem w dziesiątkę.

Marlu_baner

Klimatyczna impreza z wyjątkowym motywem przewodnim to naprawdę świetny pomysł, szczególnie w sytuacji, w której Twój partner ma swoje hobby, ulubiony film czy książkę. Dobrym punktem wyjścia, który wykorzystał ostatnio Łukasz Jemioł, jest też określenie tematu imprezy na podstawie czasu.

On zdecydował się wrócić do okresu, w którym się urodził, więc całe przyjęcie odbyło się w rytmie szalonych lat 80., ale możecie pójść o wiele dalej. Są imprezy w stylu vintage, są też takie, na których królują futurystyczne elementy – tu ogranicza Was właściwie wyłącznie wyobraźnia.

New Drop

Impreza urodzinowa z motywem przewodnim to świetny pomysł na przyjęcie np. dla przyjaciela. Warto stworzyć z niej zdjęciową księgę gości, w której znajdą się zdjęcia uczestników zabawy i życzenia urodzinowe dla kolegi.

Urodzinowe romantyczne chwile we dwoje

Jeśli nie masz możliwości zorganizować wyjazdu, Twój partner nie lubi imprez, niespodzianek albo zostało zbyt mało czasu na organizację tematycznego przyjęcia, masz jeszcze jedną możliwość do wyboru.

Romantyczna kolacja we dwoje, wspólny wieczór przed telewizorem czy, po prostu, chwile czułości to także fantastyczny sposób na celebrację.

To taki moment, w którym nic, poza Wami, nie powinno się liczyć. Dzięki temu będziesz mogła pokazać swojemu partnerowi, jak ważny jest dla Ciebie. Z pewnością nie tylko on będzie tym zachwycony, ale z pewnością zyska też na tym Wasza relacja. Jeśli postarasz się o odpowiednią atmosferę, taki wieczór może Wam zapaść w pamięć na naprawdę długo.

P.S. Niezależnie od pomysłu, nie zapomnij złożyć jubilatowi mądre życzenia urodzinowe, najlepiej już z samego rana.

Rekomendowane artykuły