Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens: ich wielkie, greckie wesele

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy Wam, że projetantka i producent stanęli na ślubnym kobiercu w domu w Konstancinie a dziś mamy dla Was kolejne wieści! Dosłownie kilka chwil temu na profilu instagram Joanny pojawiły się zdjęcia z uroczystości, która odbyła się w Grecji.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens: ich wielkie, greckie wesele 56867

Ekskluzywny ślub Joanny Przetakiewicz

O ile pierwszą ceremonię można było nazwać skromną, o tyle trudno będzie choćby pomyśleć o takim określeniu w przypadku drugiej. Przysięgę małżeńską Państwo Młodzi składali w jednym z najbardziej luksusowych hoteli w Grecji- Amanzoe.

Trzeba przyznać, że samo otoczenie hotelu zapiera dech w piersiach, ale, jak się zapewne domyślacie para nie poprzestała wyłącznie na sprzyjających okolicznościach przyrody. Miejsce ceremonii, amfiteatr, udekorowano setkami białych, kremowych, błękitnych i granatowych hortensji i lustrzanym tworzywem zastępującym dywan.

fot. Instagram @joannaprzetakiewicz

Wyjątkowe stylizacje

Na ślubie, który kilka dni temu odbył się w Polsce Joanna i Rinke wystąpili w, można powiedzieć, tradycyjnych strojach- Pan Młody w ciemnym garniturze, a Panna Młoda w minimalistycznej sukni z odkrytymi ramionami.

Greckie wesele dalekie było jednak od polskiej tradycji. Oprócz imponujących dekoracji Para postawiła na nietuzinkowe stroje.

fot. instagram @joannaprzetakiewicz

Tym razem Rinke wystąpił w białym garniturze i niebieskiej koszuli, Joanna Zaś zdecydowała się na długą suknię z trójwymiarowymi aplikacjami w odcieniach bieli i neonowej zieleni. Uwagę przykuwały także długie rękawy ozdobione strusimi piórami w tych samych kolorach.

Wyjątkowa deklaracja

Dekoracje i stroje to jednak nie wszystko, co przykuło uwagę fanów pary. Informując o ślubie projektantka zamieściła na instagramie post, którego treść to, jak możemy przypuszczać, tekst przysięgi małżeńskiej. Jeśli tak, to była naprawdę wzruszająca ceremonia.

Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością.
Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać. 
Słowami, które dla mnie składasz z czułością. Codzienną troską albo ćwiczeniem na głos na ulicach Londynu I will never love again – słyszałam z okna ten śpiew – nie wiedziałam, że to ty…a ty ćwiczyłeś, żeby stanąć potem na scenie teatru, zaśpiewać to przy akompaniamencie orkiestry dla jedynego widza, wzruszonego do łez widza – dla mnie. 
Dziękuję ci za MIŁOŚĆ ♥️
Za bezmiar czułości. Za wzruszenia. Za twoją troskę. 
Jesteś moim mężczyzna, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia.

Dziękuję, że pomagasz mi się spełniać. Dziękuję, jesteś wspaniałym przyjacielem dla moich trzech synów ♥️♥️♥️
Dziekuje za to, że uwielbiają cię wszyscy moi bliscy, tak łatwo cię uwielbiać. 
Tak łatwo Cię kochać… 
♥️Ślubuję być z tobą w słoneczne i pochmurne dni. Cieszyć się zdrowiem, wspierać w chorobie. 
♥️Ślubuję cię kochać nieprzerwanie… 
♥️Ślubuję być twoją żoną
Być z tobą, przy tobie, dla ciebie,
RAZEM. NA ZAWSZE

Młodej Parze niezmiennie życzymy szczęścia!

New Drop

Rekomendowane artykuły