Jak wybrać kolor koszuli dla Pana Młodego?

Jak wybrać kolor koszuli dla Pana Młodego? 10933

Jednym z podstawowych problemów przy kompletowaniu ślubnej garderoby Państwa Młodych jest dopasowanie koloru koszuli Pana Młodego do sukni Panny Młodej. Zadanie jest o tyle trudne, że wszędzie podkreśla się, że koszula na uroczyste okazje powinna być biała, a biel nie najlepiej komponuje się z odcieniem sukni ślubnej. Co wtedy?

Koszula na pierwszym planie

fot. iStock Photo

„Wbrew pozorom w stroju Pana Młodego to nie garnitur gra pierwsze skrzypce. Stanowi on jedynie tło dla idealnie dobranej w kroju i kolorze koszuli”- Krzysztof Ławniczak, ekspert, założyciel marki Kruk’s.

W trakcie wyboru stylizacji dla Pana Młodego główny nacisk kładzie się na garnitur. Często decyzji towarzyszą wielogodzinne poszukiwania odpowiedniego koloru i kroju spodni i marynarki. A koszula? Wiadomo. Biała. 5 minut i załatwione, ale czy na pewno?

janachowska.pl

Okazuje się, że podstawą stroju Pana Młodego wcale nie jest garnitur. Eksperci twierdzą, że to koszula w dużej mierze odpowiada za cały efekt i finalny wygląd mężczyzny- dobrze dopasowana idealnie uzupełni stylizację i sprawi, że stanie się ona spójna, ale też dzięki niej przyszły małżonek będzie się czuł komfortowo w tym wyjątkowym dniu.

Białe, bielsze… Jak wybrać kolor koszuli?

fot. iStock Photo

Z problemem doboru koszuli do sukni ślubnej spotyka się wiele Panien Młodych. Śnieżna biel nie jest popularna wśród projektantów sukien ślubnych, więc kwestia dopasowania odcienia koszuli do kreacji Panny Młodej może okazać się problematyczna.

concept store

„Nie sugerowałbym koszul ecru do sukni ślubnej w tym samym kolorze. Najlepiej, gdy koszula jest biała, ale w ciepłym odcieniu” – radzi Krzysztof Ławniczak, ekspert, założyciel marki Kruk’s .

Jak z tego wybrnąć? W dniu ślubu ważne jest, by Pan Młody dopasował się do Panny Młodej pod względem ubrania. Jego strój nie może drastycznie różnić się kolorem, powinien natomiast stanowić piękne tło dla sukni wybranki. Nie jest jednak dobrym pomysłem próba dobrania koszuli idealnie w kolorze sukni. Mimo wszystko powinna ona pozostać biała, choć możemy tu poszaleć z wyborem odpowiedniego odcienia bieli. Tak, żeby jak najlepiej korespondowała z kolorem sukni ślubnej.

fot. iStock Photo

Trzeba również wziąć pod uwagę rodzaj materiału – koszula uszyta jest z innej tkaniny, niż suknia, więc nawet jeśli, jakimś cudem, uda Wam się znaleźć identyczny odcień różnica i tak będzie widoczna gołym okiem.

Perfekcyjne dopasowanie, dbałość o szczegóły oraz fason dobrany do Twojej sylwetki – te trzy elementy sprawią, że Pan Młody będzie wyglądać na swoim ślubie elegancko i z klasą, niczym James Bond.

Rekomendowane artykuły