Suknia ślubna a znak zodiaku

Suknia ślubna a znak zodiaku 107592

Wybór sukni ślubnej to dla wielu kobiet jeden z piękniejszych momentów w życiu. Często zastanawiają się, jaki model i fason będzie najlepiej leżał na ich sylwetce. Dopasowują suknię ślubną nie tylko do figury, ale również indywidualnych preferencji związanych z ozdobnikami czy zamiłowaniem do konkretnych tkanin. Specjalnie dla Was poszliśmy o krok dalej i przygotowaliśmy zestawienie sukien ślubnych pasujących do znaku zodiaku! Jeśli masz typowe dla swojego znaku cechy charakteru to z pewnością dopasowana przez nas suknia powinna przypaść Ci do gustu.

Baran, czyli odważna kreacja

Panie, które mają ten znak zodiaku cechuje pozytywne nastawienie do świata. Są one odważne, punktualne, szczere oraz ambitne. Bywają jednak niekiedy egocentryczne, a czasami nawet bardzo impulsywne. Suknie, które są im rekomendowane to albo klasyczne modele bez zbędnych zdobień albo propozycje z mocno wyciętym dekoltem lub wyciętym materiałem pod rękami, tak by wyeksponować więcej ciała.

New Drop

Najpewniej te znaki zodiaku nie będą miały problemu, aby założyć nieco bardziej odważną kreację. Nie musisz stawiać wyłącznie na wycięcia. Fajną i nieszablonową propozycją są suknie z dużymi bufkami na ramionach. Zdecydowanie będę nietypowe i przykują uwagę gości.

Byk jako uosobienie delikatności

Byki często są osobami skromnymi, skłonnymi do przemyśleń, niekiedy introwertycznymi. Do byków najczęściej lgną inne znaki zodiaku, aby się zwierzyć ze swoich problemów bądź skonsultować wątpliwości. Przy swoim spokojnym usposobieniu ciężko wyobrazić sobie taką osobę w sukni, która ma mocno podkreślać seksapil.

Panny młode spod znaku byka najczęściej kojarzą się z romantycznymi propozycjami, np. w stylu boho, lub lejącymi się sukniami z delikatnymi zdobieniami w postaci koronki.

Bliźnięta, czyli czar i lekkość

Ten znak zodiaku charakteryzuje poczucie humoru i inteligencja. Bliźnięta są pomysłowe, mają wrodzoną ciekawość świata. Gdy obiorą sobie jakiś cel uparcie do niego dążą.

Nie mają określonych preferencji związanych ze stylem, więc ich suknia powinna być połączeniem wielu różnych cech. Taka propozycja to np. gorsetowa góra pięknie eksponująca dekolt oraz niedopasowany dół, zwiewny i nieskazitelnie biały. Ponadto rękawki mogą okazać się cudowną opcją nadającą całości czaru i lekkości. Jest to też element, który można dowolnie modyfikować na życzenie panny młodej.

Rak z nutą seksapilu

Stabilizacja i wierność zdecydowanie są najbardziej charakterystyczne dla raka. Gdy znajdzie swoją miłość stara się budować stabilny związek z drugą połówką na fundamencie szczerości i lojalności. Zawsze jednak tego samego wymaga od drugiej osoby. Nie lubi gdy ktoś ma inny zestaw priorytetów życiowych.

W tym ważnym dla siebie dniu rak najpewniej kreację będzie wybierał nie tylko z myślą o sobie, ale również po to, by spodobać się przyszłemu panu młodemu. Wszystkie gorsetowe propozycje to zdecydowanie opcje najczęściej doradzane przez panów. Nie bez powodu – są oni przecież w większości wzrokowcami.

Lew – skromność zostawi innym

Lew jest bardzo charyzmatyczny. Dzięki temu potrafi zdecydowanie z większą łatwością niż inni wynegocjować w różnych sprawach to, czego oczekuje. Najczęściej pragnie być w centrum uwagi wszędzie, gdzie się znajdzie, więc na uroczystości jakim jest własne wesele każdy zodiakalny lew powinien czuć się jak ryba w wodzie.

Dlatego właśnie w tym przypadku nie proponujemy bardzo skromnych, zabudowanych sukni. Niech panna młoda spod znaku lwa nie kryje swojej natury tylko pokaże światu jakie cechy w niej drzemią.

Panna: harmonia i dostojność na pierwszym miejscu

Panna jest przede wszystkim spokojna. Bardzo lubi dokładność i staranność i najczęściej nie pozwala sobie na nadmiernie spontaniczne decyzje, a już z pewnością na niestaranność w podejściu do spraw, które musi załatwić.

Taka narzeczona raczej nie powinna wybierać fryzur czy kreacji w stylu boho, gdzie z założenia styl ten ma w sobie nutę swobody i luzu. W tym przypadku zdecydowanie lepiej sprawdzi się stabilne, gładkie uczesanie i piękna, dostojna suknia ślubna bez nadmiernych falban czy zdobień.

Waga – połączenie piękna i naturalności

Waga na pierwszym miejscu stawia harmonijne życie. Jest wrażliwa na piękno, unika konfliktów z bliskimi jej osobami. Dla wszystkich stara się być uprzejma. Jest towarzyska, lubi otaczać się ludźmi, a w nawet najbardziej nieręcznej sytuacji odznacza się taktem. To dlatego proponujemy jej skromną, lecz w swoim uroku niesamowicie piękną suknie, która podkreśli wszystkie pozytywne cechy jej osobowości.

Skorpion: siła charakteru przyciąga ludzi

Ten znak to uosobienie siły i zawziętości. Skorpiony mają bardzo mocne charaktery, niestety przy wielu pozytywach np. nie zawsze potrafią przyznawać się do swoich słabości lub winy. Zdecydowanie lubią eksperymenty i ryzyko. Nie dla nich są klasyczne rozwiązania i monotonia życia.

To właśnie dlatego proponujemy im suknię, której forma jest daleka od tej klasycznej! Jedno ramię jest zakryte w całości, by po drugiej stronie pięknie wyeksponować obojczyk i dekolt. Nieszablonowe rozwiązanie? Dokładnie, ale to właśnie to, co lubią skorpiony.

Strzelec: energia i optymizm w jednym

Strzelce są energiczne i zarazem lekkomyślne. Lubią kreatywne rozwiązania, a ich ciekawość świata często przeradza się w bycie wścibskim. Nie brakuje im poczucia humoru i odwagi. Same lubią być niezależne i tego samego szukają w drugim człowieku. Być może w związku z cechami charakteru do gustu przypadnie im właśnie ta suknia:

Koziorożec

W wielu dziedzinach życia jest w stanie osiągnąć sukces poprzez zbiór swoich zalet. Zalicza się do nich duża koncentracja, cierpliwość w działaniach i wytrwałość w pracy nad sobą. To duży atut w świecie, gdzie najłatwiej i w pierwszej kolejności przychodzi nam dawanie rad innym, jak i co powinni zmienić w swoim życiu.

Przy tak silnym charakterze wydaje nam się, że osobowość jest wystarczającą ozdobą, a suknia zdecydowanie może mieć zachowawczą formę.

Wodnik – pasjonata i wizjoner

Zdecydowanie Wodniki najbardziej bujają w obłokach. Kochają wolność, są wizjonerami i myślicielami. Wielu wynalazców miało ten znak zodiaku. Ich wysiłki wkładane w prace często nie mają na celu wyłącznie korzyści osobistych, ale niesienie jakiejś wartości dla społeczeństwa. Niezależnie na jaką skalę, ale chcą robić coś dla innych.

W związku z tym naszą propozycją jest najbardziej bajkowa spośród sukienek z kolekcji Izabeli Janachowskiej, jak na pannę młodą w stylu marzycielki przystało.

Ryby – czyste uosobienie empatii

Ryby są bardzo empatyczne. Kochają pomagać innym, są wrażliwe na ból, który dostrzegają u innych w swoim otoczeniu. To cudowni ludzie, którzy starają się szukać rozwiązań nawet w najcięższych chwilach.

Panna młoda o tak dobrym sercu zdecydowanie nie powinna odciągać od siebie uwagi błyskotkami czy dużą ilością koronki. Polecamy jej jedną z bardziej klasycznych, ale jakże mocno wpisująca się w trendy propozycję.

Jest to też świetna opcja na ślub w stylu rustykalnym!

To jak, dobierzesz sobie suknie do znaku zodiaku czy raczej postawisz na klasyczny wybór bezpośrednio dopasowany do typu figury? Niezależnie na co się zdecydujesz, pamiętaj, że to twój dzień, w którym powinnaś czuć się pięknie! Zapraszamy do Concept Store, pomożemy Ci wybrać najpiękniejszą suknię!

concept store

Rekomendowane artykuły