CHIŃSKI HOROSKOP MIŁOSNY – który znak jest dla Ciebie idealnym partnerem

CHIŃSKI HOROSKOP MIŁOSNY - który znak jest dla Ciebie idealnym partnerem 40919

W Chinach trwa właśnie Rok Szczura. Sprawdź więc, co chiński horoskop mówi o Tobie i który znak będzie dla Ciebie wymarzonym partnerem 🙂

Szczur

Szczury są niezwykle inteligentne i bystre, co nie zawsze pomaga im w miłości, gdyż dokładnie wiedzą jak wyprowadzić partnera z równowagi. Osoba urodzona pod tym znakiem lubi sobie ponarzekać. Ma problem z oszczędzaniem, dlatego potrzebuje partnera odpowiedzialnego, który wprowadzi ład i organizację w życie Szczura. Dodatkowo jest on bardzo uczuciowy i boi się osamotnienia, stąd pierwszym krokiem, który musi podjąć jego ukochany, jest zapewnienie bezpieczeństwa. Z jakim znakiem Szczur ma  największe szanse na szczęśliwy związek? Będzie to Smok, Małpa i Bawół. Unikać należy Kota, Konia i Świni.

Bawół

Jesteś osobą cierpliwą i upartą. Powoli dążysz do swojego celu, zarówno w pracy jak i w miłości.

Bawół jest niezwykle czuły i romantyczny. Potrafi stworzyć i podtrzymać ognisko domowe.

Ceni sobie spokój, jest zwolennikiem tradycji. Bawół potrzebuje partnera gotowego do założenia rodziny. Niewątpliwie najbardziej ceni sobie u partnera wierność. Będzie szczęśliwy z: Wężem, Szczurem, Królikiem, Małpą, Świnią i Kogutem. Niestety nie stworzy szczęśliwej relacji z Koniem, Psem i Kozłem.

Tygrys

Tygrysy są niespokojnymi i emocjonalnymi duszami. Potrafią walczyć o swoje i bez zawahania podejmować się trudnych wyzwań. Tak jak zwierzę, które ten znak reprezentuje, Tygrys jest ambitny i pewny siebie. Jeśli chodzi o miłość, to cechuje się gorącym uczuciem. Związek z taką osobą będzie bardzo namiętny. Tygrysy mają niezwykły urok osobisty, zwalający z nóg partnerów. Nic dziwnego, że można się zakochać w Tygrysie od pierwszego wejrzenia. Piękny związek Tygrys zbuduje z: Koniem i Psem, którzy dadzą radę nadążyć za niezwykle spragnionym wrażeń Tygrysem. Warto unikać głębszych relacji z: Wężem, Kogutem, Małpą, Bawołem i Królikiem.

chiński horoskop
Fot: Shutterstock

Kot

Relacje z Kotem są niezwykle przyjemne. Cechuje się on bowiem uprzejmością i miłym usposobieniem. Partner powinien umieć wprowadzić w życie Kota spokój…

…nic nie jest tak ważne dla osoby urodzonej pod tym znakiem jak wewnętrzna równowaga i poczucie bezpieczeństwa.

W zamian oferuje uczucie, ciepło i rodzinną atmosferę. Dogadywać się będzie z Kozłem i Świnią. Niezgodne z jego wartościami są Smok, Szczur, Kogut, Koń i Pies, oraz Wąż.

Smok

Smok jest znanym chińskim symbolem. Osoby takie są niezwykle energiczne, co sprawia, że w związku można spodziewać się wielu niespodzianek. Smok potrzebuje partnera, który pociągnie go w górę i nie obniży jego samooceny. Wtedy jest on w stanie zrobić wszystko, spełnić największe marzenia. Warto zapamiętać, że wszelkie przejawy niewierności są dla Smoka niewybaczalne. Pasuje do niego: Szczur, Małpa i Wąż. Niestety Smok nie odnajdzie się z Kozłem, Kotem i Psem.

Wąż

Jak tu nie wspomnieć o przebiegłości i intuicji Węża, żeby nie napisać: kobiecej intuicji. W miłości cechuje się romantyzmem. W związku bardzo ważna jest dla niego komunikacja, rozmowa, szczególnie czułe słówka. Bawół, który równie mocno angażuje się w związek będzie idealnym partnerem. Podobnie jak Kogut. Zapomnij o relacji z Małpą, Świnią, Kotem i Tygrysem. 

chiński horoskop
Fot: Shutterstock

Koń

Jest on prawdziwą duszą towarzystwa. Bardzo lubi znajdować się w centrum uwagi. Komplementami można utorować sobie drogę do serca Konia.

Uważaj tylko na fałszywe pochlebstwa.

Tym co cechuje Konia jest gotowość do najwyższych poświęceń i imię miłości. Partner może być pewny mocnego i szczerego uczucia ze strony Konia, o ile zapewni jemu odpowiednią ilość atencji. Z kim się porozumiesz? Będzie to Pies, Tygrys i Kozioł. Uważaj na Smoka, Małpę i Koguta.  

Kozioł

Jesteś bardzo wrażliwą osobą. Przejmujesz się każdym niepowodzeniem. Uważaj jedynie, aby nie popaść w depresję. Nie bez powodu Kozła nazywa się prawdziwym altruistą. Charytatywne działania nie mają przed Tobą tajemnic. Ta wrażliwość i momentami strach przed uczuciem powoduje, że znalezienie partnera nie jest łatwe. Będzie to jednak miłość na całe życie. Kozioł unika związków z osobami spod znaku Smoka, Koguta, Bawoła, Szczura. Uda mu się stworzyć relacje z Kotem, Świnią i co ciekawe z Koniem.  

Małpa

Osoba spod znaku Małpy jest dowcipna i lubi towarzystwo. Czasem może się wydawać, że jest trochę egoistyczna, ale wynika to z tego, że szybko się nudzi, niestety także w związkach. Relacja z taką osobą nie należy do łatwych, ale zdecydowanie będzie to przygoda życia.  Małpa powinna unikać Tygrysa, ponieważ te dwa znaki stanowią mieszankę wybuchową! Zwiąże się na długie lata ze Szczurem i Smokiem.

Poznaj tradycyjny horoskop miłosny i sprawdź, jaką żoną będziesz!

chiński horoskop
Fot: Shutterstock

Kogut

Oto kolejny znak lubiący przygodę! Kogut jest niezwykle szczery, co nie przysporzy mu wielu przyjaciół, jeśli już, to na pewno tych prawdziwych.

Osoba spod tego znaku jest gotowa na wiele poświęceń dla miłości, a jeśli już ją zdobędzie, jest wierna.

Czasem lubi jedynie niezobowiązująco poflirtować, ale nigdy nie chce skrzywdzić partnera. Taka natura osoby, która lubi być w centrum zainteresowania. Bawół i Wąż to idealni partnerzy. Wystrzegaj się Szczura, Psa, Konia i Kota.

Pies

Pies jest trochę wycofany i skryty. Podczas spotkań nie chce błyszczeć, co nie znaczy, że woli spędzać czas samotnie. Piękną cechą Psa jest wierność ukochanej osobie, szczerość w związku i oddanie. Na wyznanie miłości od Psa trzeba jednak trochę poczekać. Dużą rolę odgrywa tutaj nieśmiałość, jednak gdy się przełamie, nie będzie szczędzić wyrazów uczucia. Świetną relację stworzy z Koniem i Tygrysem, który lekko zdominuje Psa. Nie ułoży się mu natomiast ze Smokiem, Kogutem i Bawołem.  

Świnia

Był to znak minionego chińskiego roku 2019. Osoba spod tego znaku jest bardzo inteligenta, co niewątpliwie pomaga jej w wygrywaniu kłótni. Niestety jej wiara w ludzi czasem powoduje, że Świnię można łatwo wykorzystać. Dlatego potrzebuje szczerego i oddanego partnera. Jeśli już takiego znajdzie, odda mu całą swoją miłość, a dowodem tego będzie ogromna chęć wstąpienia w związek małżeński. Uda jej się to z Psem, Tygrysem, Królikiem, Szczurem i Kogutem. Niestety nie będzie jej dany szczęśliwy związek z Małpą, Wężem i inną Świnią.  

Lubisz horoskopy? W naszej kulturze obecne są również mity i przesądy. Szczególnie ciekawe są te dotyczące ślubu. Obejrzyj odcinek i zobacz sama!

Zdjęcia zamieszczone w artykule pochodzą ze strony iStock.com

Rekomendowane artykuły