Czy zostaniesz moją świadkową – kubek, kartka, a może szlafrok? Zobacz inspiracje

prośba o świadkowanie

Kiedy usłyszałaś to najważniejsze w życiu pytanie: „czy zostaniesz moją żoną?” z pewnością radość przepełniała Twoje serce. Nie ma nic piękniejszego, niż dowiedzieć się, że osoba, którą kochasz odwzajemnia to uczucie i chce razem z Tobą iść przez życie. Niemniej, zanim ta wielka chwila nastąpi i zostaniesz żoną swojego męża, Ty też musisz komuś zadać pytanie. Pewnie już od dawna wiesz, kto powinien stać obok Ciebie w najważniejszym dniu Twojego życia. Siostra, ciocia, przyjaciółka – możliwości jest wiele. Niemniej, w końcu musi paść: „czy zostaniesz moją świadkową?”. Mamy kilka inspiracji, które sprawią, że ten moment będzie naprawdę wyjątkowy.

Przewodnik dla świadkowej: najlepszy prezent dla Twoich druhen

Jeśli wiesz, że bliska Ci kobieta będzie pełnić tę wyjątkową rolę po raz pierwszy, warto zapewnić jej wsparcie, dzięki któremu łatwiej będzie jej razem z Tobą przejść przez wyjątkowy czas przygotowań do ślubu i wesela.

W przewodniku dla świadkowej, który nasza redaktor naczelna Izabela Janachowska przygotowała jakiś czas temu Twoja przyjaciółka, czy siostra znajdzie wszystkie niezbędne informacje i inspiracje, które ułatwią jej pełnić tę szczególną rolę podczas ślubu i wesela.

Jak poprosić o świadkowanie? Podaruj swojej druhnie kubek

Tak, jak oświadczyny były dla Ciebie wyjątkową chwilą, tak moment, w którym bliska Ci osoba usłyszy, że chcesz, aby to właśnie ona towarzyszyła Ci w dniu ślubu z pewnością na długo pozostanie w jej pamięci.

Jeśli wiesz, że Twoja przyjaciółka, siostra, czy ciocia kochają pić kawę, czy herbatę – kubek z uroczym, personalizowanym napisem z pewnością długo będzie zajmował honorowe miejsce w szafce i będzie przypominał te wyjątkowe chwile. W janachowska.pl znajdziesz wiele różnych modeli, z pewnością dopasujesz więc coś do gustu i charakteru Twojej świadkowej.

Biżuteria dla przyszłej świadkowej

Innym prezentem, który z całą pewnością ucieszy bliską Ci kobietę jest biżuteria. Zapakowane w ozdobne pudełeczka bransoletki, naszyjniki czy kolczyki nie tylko sprawią, że chwila, w której padnie to ważne pytanie będzie wyjątkowa. Tak jak Tobie pierścionek zaręczynowy przypomina o tym wyjątkowym momencie, kiedy Twój chłopak poprosił Cię o rękę, tak ten drobiazg będzie przypominał Twojej świadkowej, jak ważna jest dla Ciebie.

Szlafrok dla świadkowej: wyjątkowa pamiątka

Na pewno widziałaś w social media zdjęcia z przygotowań do ślubu, na których panna młoda i jej świadkowa malują się i czeszą w szaflorczkach z napisami na plecach. Taki uroczy detal to nie tylko świetna pamiątka, ale właśnie część scenografii tego wyjątkowego dnia. Jeśli więc zamierzasz poprosić swoją przyjaciółkę, czy siostrę o to, aby towarzyszyła Ci w tym wyjątkowym dniu, może warto podarować jej taki gadżet jako zapowiedź fantastycznego czasu, który spędzicie razem. Podpowiadam od razu, że warto kupić taki szlafroczek również dla siebie, żeby mieć pewność, że będą do siebie pasować.

New Drop

Box prezentowy dla przyszłej świadkowej

Jeśli nie możesz zdecydować się na jeden z upominków lub chciałabyś podarować bliskiej Ci osobie bardziej okazały prezent, dobrym rozwiązaniem mogą być personalizowane boxy prezentowe – zazwyczaj znajduje się nim kilka przedmiotów, które umilą Tobie i Twojej siostrze, czy przyjaciółce wieczór, w którym w końcu zadasz jej to bardzo ważne pytanie (jestem przekonana, że ona też na ten moment bardzo czeka).

W środku, w zależności od preferencji mogą znaleźć się: kubek, biżuteria, kawa, herbata, alkohol, kieliszki, szlafrok – słowem, wszystko, czego Ty i Twoja świadkowa możecie potrzebować w tym szalonym czasie przed Wami.

Kartka zdrapka: wyjątkowa prośba o świadkowanie

Warto pamiętać, że nie tylko upominek sam w sobie się liczy. Ogromne znaczenie, tak jak w przypadku zaręczyn, ma także forma, w jakiej zadasz swojej siostrze, czy przyjaciółce to wyjątkowe pytanie. Warto do tego wykorzystać na przykład specjalną, personalizowaną zdrapkę.

Nie wiem czy pamiętasz emocje związane ze zdrapywaniem losów na loterii – ekscytacja, napięcie, oczekiwanie na wielką nagrodę. To właśnie ten radosny stan, który z pewnością chcesz wywołać w chwili, kiedy prosisz bliską Ci kobietę, aby była przy Twoim boku, kiedy Ty poślubiasz najważniejszego mężczyznę w swoim życiu.

Balon z pytaniem „Czy zostaniesz moją świadkową?”

Balony z helem już od kilku sezonów przeżywają swój renesans – chętnie wykorzystujemy je jako dekoracje na urodziny, rodzinne uroczystości, czy śluby – nic dziwnego. Mają ciekawe formy, są lekkie, dzięki dużemu rozmiarowi szybko zapełniają przestrzeń – to zdecydowanie pożądane cechy każdej dekoracji.

Niemniej, balony często są wykorzystywane podczas różnych przyjęć jako atrakcja – przykładem może być choćby gender reveal party, podczas którego przyszli rodzice przebijają balonik, żeby dowiedzieć się o płci dziecka. Teraz możesz podarować swojej przyszłej świadkowej balon, na którym będzie napisane pytanie, które przecież chcesz jej zadać.

Rekomendowane artykuły