[TYLKO U NAS] Gwiazdy na premierze filmu „Dziewczyna Influencera”. Co sądzą o świecie social mediów?

Poniedziałkowy wieczór obfitował w wydarzenia towarzyskie. Jednym z mocniejszych punktów tego dnia bez wątpienia była premiera filmu "Dziewczyna Influencera". Na czerwonym dywanie w samym sercu Warszawy pojawiły się gwiazdy ciekawe nowego polskiego dramatu obyczajowego. Kogo na ściankę przyciągnął pierwszy polski filmu o influencerach i gwiazdach social mediów?

"Dziewczyna Influencera"

Gwiazdy o świecie social mediów. Czy film „Dziewczyna Influencera” gloryfikuje celebrytów?

W poniedziałek odbyła się uroczysta premiera dramatu obyczajowego, który na początku lutego trafi do kin. Jak zwykle przy takich wydarzeniach, na czerwonym dywanie jeszcze przed projekcją filmu pojawiło się wiele gwiazd, w tym zaangażowani w produkcję aktorzy. Na czerwonym dywanie pojawili się w związku z tym m.in. Joanna Koroniewska – Dowbor, czy Olga Kalicka. Wybraliśmy się tam też my z kamerą serwisu janachowska.pl i wzięliśmy gwiazdy w krzyżowy ogień pytań. Zastanawiacie się, jak długo znani i lubiani szykują się na ściankę i kto pomaga im wybrać stylizację? Odpowiedzi znajdziecie w naszym materiale.

Zobacz relację z premiery filmu „Dziewczyna Influencera”:

Nie mogliśmy też pominąć kwestii, które film dogłębnie porusza – zapytaliśmy więc naszych rozmówców o to, jak patrzą na świat social mediów – czy zdają sobie sprawę z zagrożeń, które wiążą się z tym środowiskiem?

„Dziewczyna Influencera”: czy social media mogą zniszczyć życie?

Social media w pewnym sensie wyznaczają rytm naszego życia. To tam gwiazdy prezentują na pozór idealną rzeczywistość, pełną beztroskich i luksusowych podróży, markowych ubrań i niekończącej się zabawy. Czy tak jest rzeczywiście? Ostatnie wydarzenia dobitnie pokazują, że internet, jak wszystko, ma swoje jasne i ciemne strony. Czy świat influencerów rzeczywiście jest taki, jak próbują go przedstawiać za fasadą instagramowych filtrów, tiktokowych trendów, czy wyreżyserowanych kadrów z YouTube’a? Jaką cenę trzeba zapłacić za luksusowe życie, o jakim wielu marzy? Na te pytania postanowili odpowiedzieć twórcy filmu „Dziewczyna Influencera”.

Wchodząca gwiazda internetu Zosia (zjawiskowa Karina Rezner), znana pod nickiem Just Sophie, odkrywa, że jej chłopak, popularny YouTuber Komfi (Kamil Wodka), ma romans. Kiedy zdrada wychodzi na jaw i trafia na Pudelka, dziewczyna postanawia przyjąć ofertę uwielbianej przez internautów Violi (Olga Kalicka) i wraz z nią udać się w zagraniczną podróż za pieniądze sponsorów. Odwiedzający ekskluzywne kurorty na Cyprze, Ibizie, Malcie, Grecji i we Włoszech, walcząc o zasięgi i uwagę fanów, Zosia dołącza do elity polskich influencerów. Niestety miłosna afera z jej byłym chłopakiem staje się coraz głośniejsza, gdy ten wiąże się z seksowną fit-blogerką Paulą (Joanna Koroniewska-Dowbor), a o Violę upomina się dawna, mroczna przeszłość. Kiedy pikantne szczegóły i skrywane sekrety wychodzą na jaw, Zosię czeka konfrontacja z trudną do zaakceptowania prawdą o środowisku, do którego tak bardzo pragnęła należeć. Czy „Dziewczyna Influencera” poradzi sobie z tym burtalnym zderzeniem z rzeczywistością? 

Rekomendowane artykuły