Gdzie możesz kupić suknie z kolekcji Izabeli Janachowskiej?

Dostajemy od Was mnóstwo zapytań, w których salonach w Polsce możecie kupić suknie ślubne z kolekcji Izabeli Janachowskiej. Pełna lista salonów dostępna jest na stronach obu kolekcji. W Warszawie zaś, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Showroomu.

Przymierz suknię w chmurach

Specjalnie dla Was w samym centrum Warszawy Izabela Janachowska otworzyła Showroom, w którym możecie przymierzyć suknie z obu kolekcji: Izabela Janachowska Collection oraz Izabela Janachowska Wedding Dream. Showroom został zaprojektowany w taki sposób, aby przyszłe panny młode oraz osoby im towarzyszące, miały niezapomniane wspomnienia z tej jakże ważnej chwili, jaką jest wybieranie sukni ślubnej.

New Drop

To wyjątkowe miejsce mieści się na 37 piętrze jednego z najbardziej znanych budynków w stolicy – Złota 44 i jest jednocześnie najwyżej położonym na świecie Showroomem z sukniami ślubnymi. Przyszła panna młoda przymierzając swoją wymarzoną kreację może jednocześnie podziwiać panoramę miasta. W takich okolicznościach wybór tej idealnej sukni będzie wspaniałym przeżyciem dla każdej z Was.

Jesteś w dobrych rękach

W naszym Showroomie każda kobieta poczuje, że jest w… niebie! W przenośni i dosłownie 🙂 Czekają tam na Was konsultantki, które pomogą Wam znaleźć suknię Waszych marzeń. Zabierzcie ze sobą Waszych najbliższych. W przytulnych wnętrzach i kameralnej atmosferze opowiedzcie nam o swoich oczekiwaniach i oddajcie się przyjemności poszukiwania tej jedynej, najważniejszej kreacji. To będzie niezapomniana przygoda 🙂


Rekomendowane artykuły