Inauguracja Omeenaa Art Foundation

Inauguracja Omeenaa Art Foundation: Omeena Mensah i Rafał Brzoska

Nie wyobrażamy sobie, że moglibyśmy to zestawienie zacząć od innej pary. We wtorkowy wieczór w Pałacu w Wilanowie to oni błyszczeli najjaśniej. Szczęśliwa założycielka fundacji chętnie pozowała w długiej, czarnej sukni, do której dobrała długą marynarkę przywołującą na myśl te, które zazwyczaj zakładane są do smokingów.

Inauguracja Omeenaa Art Foundation
fot. Paweł Wodzyński/East News

Rafał Brzoska postanowił natomiast na nieco zaskakującą stylizację. Do pasa w górę wydaje się być absolutnie klasyczna: koszula, krawat, kamizelka i marynarka. Jeden z najbogatszych Polaków zdecydował się jednak na zestawienie tego kompletu z dżinsami i sportowymi butami.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooijens na inauguracji Omeenaa Art Foundation

Gdyby trzeba było podsumować stylizacje Joanny i jej męża jedną frazą byłoby to z pewnością „szał i obłęd”. Szary garnitur z szerokimi spodniami i mocno dopasowaną kamizelką Joanna uzupełniła marynarką o najmodniejszym w tym sezonie kroju – oversize. Taka kombinacja podkreśliła, że twórczyni akcji Era Nowych Kobiet nie tylko zna się na modzie, ale także świetnie wyeksponowała wszystkie atuty jej sylwetki. Do tego srebrne sandałki i voila – stylizacja gotowa.

Inaugrudacja Omeenaa Art Foundation
fot. Paweł Wodzyński/East News

Mąż założycielki marki LaMania postawił natomiast na czarny total look – garnitur połączył z casualowym longsleevem, do tego czarne buty i okulary przeciwsłoneczne. Całość prezentowała się bardzo stylowo, ale też kombinacja tych dwóch kolorów sprawiła, że jako para stworzyli bardzo spójny couple-look.

Kasia Sokołowska z Arturem Kozieją w Pałacu w Wilanowie

Na inauguracyjnym wernisażu Omeenę i jej fundację wsparli także Kasia Sokołowska z partnerem, Arturem Kozieją. Najpopularniejsza reżyserka pokazów mody w Polsce postawiła na biały, dwuczęściowy komplet.

Dwurzędowa marynarka i spódnica o kroju midi świetnie podkreślały nienaganną figurę Kasi. Kontrowersje wzbudzić mogą za to jej buty przywołujące na myśl te, w których wychodzą zawodnicy na ring. Rzeczywiście, nie jest to wybór dla każdego, ale Kasia od lat z wyczuciem bawi się modą i nawet z tak trudnych połączeń wychodzi obronną ręką.

New Drop
Inauguracja Omeenaa Art Foundation
fot. Paweł Wodzyński/East News

Stylizacja jej partnera to za to klasyka w najczystszym wydaniu. Granatowy garnitur z dwurzędową marynarką (tu z pewnością nawiązanie do stylizacji Kasi) Artur zestawił z białą, rozpiętą pod szyją koszulą. Klasa!

Lider: East News

Rekomendowane artykuły