Horoskop miłosny na marzec 2023

Horoskop miłosny na marzec 2023 120359

Baran

baran

Marzec w uczuciach będzie dla Barana bardzo dobry. Zarówno Słońce, jak i Wenus zadbają o to, aby emanował on optymizmem i energią, a także zarażał nimi swoich bliskich, a przede wszystkim ukochaną osobę. Przełoży się to na ożywienie jego życia uczuciowego, a najbardziej skorzysta na tym jego partner.

W związku czeka go wiele namiętnych i szczęśliwych chwil, a także harmonia i spełnienie. Będzie mógł liczyć na spokój i ukojenie nerwów, a dzięki temu będzie miał siłę walczyć z problemami w pracy.

Co ciekawe, samotne Barany mają duże szanse na znalezienie prawdziwej miłości. Będą emanowały bardzo dużą ilością ciepła, przez co wzbudzą duże zainteresowanie oraz ciekawość i właśnie dzięki temu może pojawić się na ich drodze piękna miłość.

Byk

byk

W marcu to rodzina i bliscy będą dla Byka najważniejsi. To oni będą nadawać sens jego życiu, a wszystko to za sprawą energii, jaką przekażą mu Słońce oraz Wenus.

Życie osobiste Byka będzie bardzo spokojne i harmonijne, pełnie ciepła i empatii, co będzie mu bardzo w tym czasie potrzebne. Spotka się też z wyrozumiałością i zrozumieniem. I choć namiętność nie będzie w tym miesiącu na pierwszym planie w relacji Byka, to i tak będzie on spełniony i szczęśliwy w związku.

dzień kobiet

Samotne Byki na pewno będą miały koło siebie kogoś, dla kogo będą ważne. Mają szansę na stworzenie prawdziwej i poważnej relacji, która dużo przetrwa. Byk będzie wyjątkowo oddany i potrzebujący bliskości oraz ciepła i właśnie to może w marcu otrzymać.

Bliźnięta

bliźnięta

Marzec dla Bliźniąt będzie bardzo spokojnym miesiącem w uczuciach. Czeka je dosyć dobry czas, w którym poczują się pewnie i stabilnie w swoim związku, bo w zupełności wystarczy im to, co będą miały. To bardzo dobry czas dla wszystkich Bliźniąt, które są w związku.

Poczucie spełnienia i wzmocnienia uczuć do partnera da im Słońce i Wenus, które sprawią również to, że Bliźnięta będą miały bardzo dużo energii, którą przełożą na swój związek. Poczują, że są we właściwym miejscu, z właściwą osobą i będą chciały planować i budować wspólną przyszłość. Mogą też podjąć ważne decyzje, które zdecydowanie wpłyną na wzmocnienie związku.

Samotne Bliźnięta poznają kogoś ciekawego, kto poruszy ich serce i sprawi, że zaczną myśleć o poważnym związku. Nie stanie się to od razu, jednakże mają wszelkie szanse, aby iść w tym kierunku.

Rak

rak

Rak bardzo mocno odczuje wpływ Słońca oraz Wenus i całkowicie odda się uczuciom. Rak będący w związku doceni partnera jak nigdy i okaże mu wiele uczuć, niejednokrotnie sam wyjdzie z inicjatywą uszczęśliwienia partnera, czym sprawi, że ich związek będzie szczęśliwy.

Dzięki odpowiedniemu nastrojowi zadba zarówno o ukochaną osobę, jak i otoczenie, w którym przebywają, wykaże duże zainteresowanie takimi szczegółami jak urządzenie mieszkania, na co wcześniej nie miał czasu i nie wykazywał żadnego zainteresowania w tym kierunku.

Samotne Raki powinny bardzo uważać, ponieważ może zainteresować się nimi ktoś, kto nie będzie miał czystych i dobrych intencji, a one niestety mogą ulokować w tej osobie swoje uczucia, co może przyczynić się do zawodu miłosnego i złamanego serca.

Lew

lew

Układ planet, a szczególnie Słońce i Wenus, sprawią, że życie zodiakalnego Lwa rozkwitnie i rozbłyśnie nowym blaskiem. Lew będzie szczęśliwy i spełniony w swoim związku. Poczuje, że ma wszystko, czego pragnie, i chętnie zajmie się partnerem.

przewodnik

Ma szansę także w tym miesiącu spełnić swoje marzenie związane ze związkiem. Mogą pojawić się poważne plany na przyszłość, deklaracje czy też podjęcie decyzji o wspólnym życiu.

Samotne Lwy mogą liczyć na prawdziwe i szczere uczucie, to może być czas na nowy związek. Jednak raczej nie poznają nowej osoby, a spojrzą na kogoś znanego z zupełnie innej strony.

Panna

panna

Już od samego początku miesiąca Panna przejmie inicjatywę w związku, pod wpływem Merkurego i Słońca będzie bardzo odważna. Okaże się, że Panna chce i potrzebuje zająć się samodzielnie wszystkim i wszystkimi. Otoczy opieką bliskie osoby, rozwiąże doraźne problemy, zajmie się obowiązkami domowymi.

Zmierzy się też z zamknięciem spraw z przeszłości, które do tej pory były pomijane, aby jeszcze bardziej oddać się związkowi i partnerowi. Dzięki temu będzie dużo bardziej pewna siebie i da partnerowi dużo wsparcia, którego ten będzie bardzo potrzebować. Dzięki temu ich związek się umocni, a Panna poczuje się pewna siebie i swoich uczuć.

Samotne Panny będą na tyle silne, że wyjdą naprzeciw uczuciom i poszukają swojego szczęścia. Marzec będzie miesiącem, w którym będą miały szansę znaleźć miłość swojego życia.

Waga

waga

Mars i Uran sprawią, że Wagi będą mocno nerwowe i nie będą mogły znaleźć sobie miejsca. Z drugiej strony będą myślały o tym, co nowe i nieznane. Mogą same prowokować kłótnie z partnerem, a jeśli coś nie będzie tak, jak tego chcą, mogą nawet rozważać rozstanie.

Dlatego czeka je dość trudny miesiąc, będą się męczyć same ze sobą. Na szczęście za sprawą Wenus trochę się wyciszą, a druga połowa miesiąca powinna być już spokojniejsza.

Samotne Wagi będą miały okazję poznać więcej niż jedną osobę, za co odpowiadać będzie koniunkcja Wenus i Słońca. Zdecydowanie w tym miesiącu mogą liczyć na romans, a może nawet na coś więcej. Jednak muszą uważać, aby nie uzależniać swojego nastroju od nowo poznanych osób.

Skorpion

skorpion

Za sprawą Merkurego i Marsa Skorpion będzie zwracał uwagę na każdą drobnostkę, przez co nie tylko będzie źle odebrany przez najbliższe otoczenie, ale też mocno poddenerwowany.

concept store

Skorpion musi bardzo uważać na to, co mówi, ponieważ może pod wpływem emocji powiedzieć o kilka słów za dużo, których potem nie da się już cofnąć. W tym miesiącu czeka go kilka spotkań w większym gronie, które jednak zamiast dawać radość, mogą powodować dodatkowe wewnętrzne napięcia.

Samotne Skorpiny będą szukały kogoś, kto zwróci na nie uwagę. Mają szansę na poznanie osoby na krótki, przelotny romans, ale i tak będą zadowolone.

Strzelec

strzelec

Strzelec w marcu zdecydowanie ma szansę przeżyć prawdziwą miłość, również ten, który jest w związku, może zakochać się w swoim partnerze od nowa. A wszystko to za sprawą Księżyca, który będzie w koniunkcji do Wenus. To dzięki ich wpływowi Strzelec poczuje bardzo dużą potrzebę okazywania uczuć i ich otrzymywania.

Niewykluczone są również zmiany, które Strzelec będzie chciał wprowadzić w życie, co może przenieść jego związek na zupełnie inny poziom. Romantyczny nastrój będzie mu towarzyszył przez cały miesiąc.

Bardzo dobry czas szykuje się także dla samotnych Strzelców. Mogą one przeżyć bardzo burzliwą i namiętną znajomość, która może zakończyć się stałym i szczęśliwym związkiem. Wszystko zależy od tego, jak bardzo Strzelce będą chciały się zaangażować, bo nic innego nie będzie stało im na przeszkodzie.

Koziorożec

koziorożec

Koziorożec w marcu dosyć mocno zadba o swój związek. Poczuje wewnętrzną potrzebę, aby sprawiać partnerowi dużo przyjemności, a także okazywać mu dużo uczuć. Stanie się tak za sprawą Słońca i Wenus, które to dadzą Koziorożcowi dużo romantycznej energii i popchną go w objęcia miłości.

Dodatkowo Merkury w kwadraturze do Urana sprawi, że Koziorożec do sprawy związku podejdzie dużo bardziej poważnie i zechce rozważyć pewne istotne kwestie, które mogą mieć wpływ na przyszłość tego związku. Nie będą to łatwe rozmowy i może okazać się, że jest kilka rzeczy do przepracowania, ale będą one owocne.

New Drop

Samotne Koziorożce mają szansę spotkać na swojej drodze kogoś, kto okaże się dla nich bardzo ważny. Jest mało prawdopodobne, aby znajomość ta przerodziła się w głęboką miłość, ale będzie to ktoś, kto mocno wpłynie na całe życie Koziorożca.

Wodnik

wodnik

Uran sprawi, że Wodnik więcej uwagi poświęci rodzinie i partnerowi, a także własnym przemyśleniom. Wiele czasu spędzi na odpoczynku i beztroskim spędzaniu wolnych chwil z partnerem.

Błogość i relaks w zaufanym towarzystwie sprawi, że jego relacja się umocni. Czeka go także spotkanie w większym gronie na miłym i niezobowiązującym spotkaniu.

baner wedding dream cars

Samotne Wodniki nie mają szansy na miłość w tym miesiącu, raczej powinny się skupić na sobie i swoim wewnętrznym rozwoju. Mogą jednak liczyć na wsparcie przyjaciół.

Ryby

ryby

Relacja z partnerem będzie tym, co sprawi, że Ryby poczują, że żyją, szczególnie w drugiej połowie miesiąca, głównie dzięki wpływowi Wenus. Będzie to czas wypełniony szczerym uczuciem, poczuciem bezpieczeństwa i pewności o przyszłość związku.

Za sprawą wpływu Neptuna Ryby będą chciałby wprowadzić pewne zmiany w związku i spojrzą na swoją relację z innej perspektywy. To może być dla nich nowy rozdział w związku.

Samotne Ryby będą mogły poznać więcej niż jedną ciekawą osobę. Jest to dla nich korzystny czas na nowe relacje i związki, dlatego powinny go dobrze wykorzystać.

Rekomendowane artykuły