Wrózka Mariwa

Tarocistka, astrolog i przewodnik duchowy z ponad 20 letnim doświadczeniem. Zajmuje się wsparciem duchowym poprzez dzielenie się swoją wiedzą, energią i interpretacją rozkładów kart Tarota. Specjalizuje się w tworzeniu horoskopów, wykonywaniu rytuałów, wróżbach miłosnych oraz przepowiadaniu przyszłości. Niezwykle trafnie i skrupulatnie pomaga rozwiązywać życiowe problemy i skutecznie wspomaga w dążeniu do szczęścia.

Autor od: 22.07.2021

Opublikowane: 12 teksty

Najnowsze

Horoskop miłosny na marzec 2023 120359

Co gwiazdy szykują dla Ciebie w sierpniu? Poznaj swój horoskop miłosny

Baran W sierpniu Barany będą mieć wiele okazji do rozwijania swojego życia uczuciowego. Dla tych, którzy są w związku, to dobry czas na to, by zacieśnić więzi z partnerem. Barany będące w stałej relacji będą mogły liczyć na romantyczne chwile, a także na wspólne wyjazdy i wakacje. Single mogą spodziewać się nowych znajomości, które mają […]

Czytaj więcej
Horoskop na maj 2023. Co wyczytała z gwiazd wróżka Mariwa? 122160

Horoskop na maj 2023. Co wyczytała z gwiazd wróżka Mariwa?

Maj to jeden z najlepszych miesięcy na miłość, a wpływa na to wszystko, co nas otacza. Feeria barw, zapachów, emocji i euforii sprawią, że uczucia będą kwitły, a namiętność unosiła się w powietrzu. Słońce da nam dobry nastrój i wpłynie na potrzebę bliskości. Mars sprawi, że będziemy chcieli walczyć o miłość, a aura będzie zachęcać do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Maj to magiczny czas, który będzie sprzyjał miłości, dlatego warto to wykorzystać. Zastanawiasz się nad tym, co czeka Cię w maju, jeśli chodzi o uczucia? Sprawdź to na podstawie swojego znaku zodiaku.

Czytaj więcej
Horoskop miłosny na kwiecień 2023 121350

Horoskop miłosny na kwiecień 2023

Kwiecień przyniesie nam wiele emocjonalnych chwil. Będzie dużo miłości, którą wzmocni Wenus, choć za sprawą silnych walecznych planet pojawią się też negatywne odczucia. Na szczęście układ planet sprawi, że w tym miesiącu zdecydowanie przeważać będą pozytywne uczucia. I tak, wraz z rozkwitem przyrody, rozwijać się będzie miłość, którą, jak piękny kwiat, należy odpowiednio pielęgnować. Zastanawiasz się nad tym, co czeka Cię w kwietniu, jeśli chodzi o uczucia? Sprawdź to na podstawie swojego znaku zodiaku.

Czytaj więcej
Horoskop miłosny na marzec 2023 120359

Horoskop miłosny na marzec 2023

Marzec będzie miesiącem nasyconym uczuciami. Wenus wraz ze Słońcem sprawią, że potrzeba ciepła i bliskości drugiej osoby będzie w tym czasie szczególnie ważna. Równie ważne będzie to, że natura zacznie się intensywnie rozwijać i budzić do życia, tak samo jak nasze uczucia. Marzec w miłości jest bardzo ważnym okresem, daje nadzieję na szczęście i sprawia, że jesteśmy bardziej otwarci na drugiego człowieka. Zastanawiasz się nad tym, co czeka Cię w marcu, jeśli chodzi o uczucia? Sprawdź to na podstawie swojego znaku zodiaku.

Czytaj więcej
Miłosny styczeń 2023? Zobacz horoskop wróżki Mariwy 119023

Miłosny styczeń 2023? Zobacz horoskop wróżki Mariwy

Styczeń to czas nadziei, wyczekiwania tego, co nowe, niespodziewane, ale także planowania, ustalania celów, potrzeb. Dotyczy to również miłości. Korzystny układ planet sprawi, że wiele par wzniesie swój związek na wyższy poziom, samotni odnajdą swoją druga połowę, a konfliktów i rozstań będzie niewiele. Co czeka Cię w styczniu, jeśli chodzi o uczucia? Sprawdź to na podstawie swojego znaku zodiaku.

Czytaj więcej
Horoskop miłosny na grudzień 2022. Co przepowiada wróżka Mariwa? 118013

Horoskop miłosny na grudzień 2022. Co przepowiada wróżka Mariwa?

Grudzień to wyjątkowy czas bliskości, miłości, pojednania z bliskimi. Dzięki różnorodnym układom planet miłość będzie miała wiele wymiarów, będzie pełna pasji i namiętności, ale też nieporozumień i konfliktów. Co czeka Cię w grudniu, jeśli chodzi o uczucia? Sprawdź to na podstawie swojego znaku zodiaku.

Czytaj więcej
Miłosny horoskop na listopad 2022 117082

Miłosny horoskop na listopad 2022

Listopad to miesiąc nostalgiczny, ale też zmienny jak nasze uczucia. Energia nie wszystkim w tym miesiącu będzie sprzyjać, ale każdy ma szansę okazać uczucia bliskim, pokazać, że pamięta i jest całym sercem z nimi. Czasami wystarczy drobny gest, uśmiech, objęcie ramieniem, a czasami tylko okazanie zrozumienia. Zastanawiasz się nad tym, co czeka Cię w listopadzie, […]

Czytaj więcej
horoskop miłosny

Horoskop wróżki Mariwy: październik 2022

Październik będzie miesiącem, w którym dominować będą zarówno dobre, jak i złe emocje. Bardzo ważna w tym wszystkim będzie miłość, choć nie zawsze ukaże się w jasnych barwach. Czasami zaboli, skrzywdzi, a jednak, tak jak po burzy wychodzi słońce, tak po kłótni przyjdzie pojednanie. Za to, jakie miłosne nastroje pojawią się w tym miesiącu, odpowiadać […]

Czytaj więcej
horoskop na wrzesień wróżka Mariwa

Horoskop na wrzesień wróżki Mariwy [SPRAWDŹ, CO CIĘ CZEKA]

Wrzesień uczuciowo będzie miesiącem skrajności. Będzie bardzo dobrze albo wręcz tragicznie. W dużym stopniu będą za to odpowiadać takie planety jak Słońce, Merkury, Mars, a szczególnie na uczucia, bardzo duży wpływ będzie miała Wenus, przez którą niejedna osoba straci głowę. Skutkiem takich astralnych wpływów będzie bardzo ciekawy i emocjonujący okres. Co czeka Cię we wrześniu, jeśli chodzi o uczucia? Sprawdź to na podstawie swojego znaku zodiaku.

Czytaj więcej
Horoskop miłosny na 2022 wróżki Mariwy 99342

Horoskop miłosny na 2022 wróżki Mariwy

Nadchodzący 2022 rok będzie pod hasłem „Miłość dla każdego” i nie ma w tym żadnej przesady. Niezależnie od znaku zodiaku, płci, wieku, wszyscy mają szanse na uczuciowe uniesienia i ukłucie strzałą Amora. Jedni będą mieli więcej w miłości, a inni tylko w ograniczonym zakresie, ale serce każdego w odpowiednim momencie mocniej zabije. Sprawdź co czeka […]

Czytaj więcej
horoskop na wrzesień wróżka Mariwa

Horoskop na listopad wróżki Mariwy [SPRAWDŹ CO CIĘ CZEKA!]

Listopad, uczuciowo będzie miesiącem skrajności. Będzie bardzo dobrze, albo wręcz tragicznie. W dużym stopniu będą za to odpowiadać takie planety jak Słońce, Merkury, Mars, a szczególnie na uczucia, bardzo duży wpływ będzie miała Wenus, przez którą niejedna osoba straci głowę. Skutkiem takich astralnych wpływów, będzie bardzo ciekawy i emocjonujący okres. Co czeka Cię w listopadzie […]

Czytaj więcej
horoskop miłosny

Horoskop miłosny na sierpień wróżki Mariwy [SPRAWDŹ CO CIĘ CZEKA!]

Sierpień to gorący miesiąc, nie tylko pod względem pogody. Na niebie w tym czasie prym będą wiodły głównie Wenus, Mars i Słońce, a pikanterii doda z pewnością Pluton i Merkury. To wszystko sprawi, że u wielu osób zapłonie również ogień miłości. Będzie bardzo energetycznie, romantycznie, choć w niektórych przypadkach może powiać lekkim chłodem. Co czeka Cię w sierpniu jeśli chodzi o uczucia? Sprawdź to na podstawie swojego znaku zodiaku.

Czytaj więcej

Zapisz się do newslettera

Zobacz
również