Horoskop miłosny na 2022 wróżki Mariwy

Horoskop miłosny na 2022 wróżki Mariwy 99342

Nadchodzący 2022 rok będzie pod hasłem „Miłość dla każdego” i nie ma w tym żadnej przesady. Niezależnie od znaku zodiaku, płci, wieku, wszyscy mają szanse na uczuciowe uniesienia i ukłucie strzałą Amora. Jedni będą mieli więcej w miłości, a inni tylko w ograniczonym zakresie, ale serce każdego w odpowiednim momencie mocniej zabije. Sprawdź co czeka na Ciebie w miłości, a być może dopomożesz swojemu szczęściu.

Co czeka Cię w 2022 roku jeśli chodzi o uczucia? Sprawdź to na podstawie swojego Znaku Zodiaku.

Baran

znak zodiaku baran

Rok 2022 pod względem uczuć, będzie bardzo dobry dla wszystkich Baranów. Ci, którzy będą szukać swojej drugiej połowy, znajdą wiele okazji do flirtu i zawieranie nowych, interesujących znajomości. Wszystko to sprawi, że znacznie podniesie się ich samoocena, a nowe romanse i przygody miłosne spowodują, że poczują się oni wyjątkowi.

Szczególne miejsce w sferze ich uczuć może odegrać zodiakalna Waga. Szczęśliwy miesiąc na miłość dla zodiakalnych Baranów będących singlami to czerwiec.

Barany posiadające swoje pary, odnajdą coś nowego w związku, być może nawet zakochają się w swoich partnerach ponownie. Najlepszy czas w miłości dla Baranów będących w związku to lipiec i sierpień. To co może zagrażać ich szczęściu w miłości to brak komunikacji, która nawet po latach jest w związku kluczowa.

Byk

byk

Samotne Byki w 2022 roku, będą poszukiwać miłości i powinny się uzbroić w cierpliwość. Nic nie przyjdzie im szybko, ani łatwo. Jednakże upór i konsekwencja mogą przynieść oczekiwane skutki. Szczególnie dobry miesiąc na znalezienie miłości życia to kwiecień, natomiast szczególne miejsce w sercu Byka może zająć Panna.

Byki będące w związkach nie złamią przysięgi wierności, a ich uczucie ma szansę się wzmocnić. W 2022 roku będą mieli dużo czasu na celebrowanie wspólnego życia. Szczególnie dobry okres czeka na nich od czerwca do września, wtedy to będą w uczuciach bardziej gorące, niż temperatura powietrza. Odpowiednie dbanie o namiętność sprawi, że ta sielanka będzie się utrzymywała do końca roku.

Bliźnięta

horoskop bliźnięta

2022 rok zodiakalnym Bliźniętom upłynie pod znakiem miłości, namiętności, romantyczności i poczucia spełnienia. Ta dobra passa w sferze miłości nie opuści Bliźniąt przez większość roku, bo będzie trwać już od początku kwietnia, prawie do końca roku. Dużych pokładów miłości spodziewać się mogą samotne Bliźnięta, jak i te pozostające w stałych związkach. Ci którzy będą na etapie poszukiwania miłości nie przejdą obojętnie obok zodiakalnego Barana.

Natomiast wszyscy ci, którzy pozostają w stałych relacjach, mają szansę odświeżyć swoje uczucia. Przed nimi wiele wspólnie spędzonego czasu, wyjazdy, niespodzianki, a nawet kosztowne prezenty.

Rak

horoskop rak

Pierwsza połowa 2022 roku, może sprawić Rakom wiele uczuciowych perypetii. Samotne Raki nie będą miały szczęścia w miłości i trudno będzie im znaleźć kogoś godnego zainteresowania. Na szczęście sytuacja odwróci się diametralnie w drugiej połowie roku, szczególnie owocny pod tym względem okaże się listopad, a kluczem do szczęścia może okazać się Wodnik.

Raki będące w związku, mogą spodziewać się ochłodzenia uczuć. Kłótnie i sprzeczki, na pewno nie poprawią ich sytuacji, upór tym bardziej. Rok 2022 będzie dla nich bardzo wymagający, może bowiem nawet dojść do rozstania. Sytuacja może ulec całkowitej zmianie w sierpniu, kiedy to poczują przypływ uczuć i zapragną naprawić swoją relację.

winter sale na wedding dream shop

Lew

horoskop lew

Rok 2022 może przynieść samotnym Lwom miłość, choć możliwe jest, że przyniesie mu ona rozczarowanie i zawód. Barierą nie do przejścia w rozwoju uczuć może stanowić duża odległość, jaka będzie ich dzielić. Szczególnie ważnym, a może nawet kluczowym miesiącem, okaże się maj. Jeśli nie uda mu się w tym czasie zbudować związku, przeżyje bolesne doznanie, szczególnie, jeśli obiektem westchnień będzie Baran.

Lwy, będące w związku odkryją drogę do harmonii i partnerstwa, dostaną skrzydeł i uniosą się na nich w stronę miłości. Szczególnie druga połowa roku pozwoli im na to, aby odkryli się na nowo, dostrzegli nowe kolory miłości i absolutnie oddali się uczuciom.

Panna

horoskop panna

W 2022 roku samotne Panny poczują chęć dokonania zmian, szczególnie takich, które dotyczyć będą ich samych. Spełnienie noworocznych obietnic, już na początku roku zaprocentuje pozytywną energią, która swoją kulminację osiągnie w czerwcu. Jeśli na drodze zodiakalnej Panny w tym czasie pojawi się Koziorożec, może okazać się że znalazły swoją drugą połowę.

Panny będące w związku w 2022 roku, powinny się bardziej zaangażować, szczególnie na początku roku w przedziale od stycznia do połowy kwietnia, gdyż w swojej niefrasobliwości mogą zranić partnera. Dobrze jest pamiętać też, że wypowiedzianych słów nie da się cofnąć.

Waga

horoskop waga

Wszystkie Wagi w roku 2022, przeżyją dużo miłości, niezależnie od tego, jaki jest ich status. Samotne Wagi mają szansę stworzyć długi, trwały i szczęśliwy związek, pod warunkiem otworzenia się na uczucia i wypowiedzenie głośno tego, co czują. Najlepszy czas na miłość dla singli spod znaku Wag, to sierpień i wrzesień, a szczególne miejsce w ich sercu może zająć Wodnik.

Wagom będącym w związku, rok 2022 przyniesie dużo miłości i uniesień, ale też zaskoczenie. Szczególnie dobry czas czeka na nich w trzech ostatnich miesiącach roku, kiedy to niespodziewanie odkryją swoje nowe oblicze w miłości.

Skorpion

horoskop na wrzesień skorpion

W 2022 roku, zodiakalne Skorpiony będą pełne energii, odczują też duże pobudzenie i ekscytację, niestety nie będą im towarzyszyć tylko pozytywne odczucia. Samotne Skorpiony wykażą szczególną frustrację w pierwszym kwartale roku, gdyż poczują się samotne i opuszczone. Zupełnie niepotrzebnie, bo już w marcu szczęście może się do nich uśmiechnąć i spotkają osobę, którą obdarzą uczuciem. A ich wielką miłością lub bratnią duszą, mogą okazać się zodiakalne Ryby.

New Drop

Skorpiony w związku będą natomiast przeżywać duże rozterki. Przez większość roku pozytywne emocje będą przeplatać się z negatywnymi, a ich relacja będzie przypominała sinusoidę. Tak będzie aż do listopada, kiedy to zmieni się aura Skorpionów na dużo bardziej spokojną i stabilną. Wtedy to docenią życie w parze.

Strzelec

horoskop strzelec

W 2022 roku samotne Strzelce mają olbrzymią szansę na odnalezienie miłości swojego życia. Jednakże, to czy ją znajdą, zależy głównie od tego, w jakim stopniu przeżyją uczuciowe przebudzenie, gdyż miłość jest już od dłuższego czasu obok nich. Największe szanse mają na to w wakacje. Ważne jest jednak, aby nie angażowały się w związek ze Skorpionem, gdyż to może przynieść olbrzymie rozczarowanie, a kluczem do szczęścia może być Waga.

Strzelce będące w związku powinny trzymać na wodzy swoją chuć. Wierność to podstawowy filar związku, a rok 2022 nie będzie dobrym czasem na zmianę partnera. Wszystko wróci do normy w ostatnim kwartale roku i warto tego doczekać razem.

Koziorożec

horoskop koziorożec

Koziorożce w 2022 roku, będą miały bardzo duże powodzenie u płci przeciwnej. Najlepszy czas pod tym względem, rysuje się od czerwca do września. Będzie to szczególny czas dla samotnych Koziorożców, które poznają wiele ciekawych osób i trudno będzie im się zdecydować na tą jedyną, która będzie najbliższa ich sercu. Mogą się nią okazać zodiakalne Ryby, które w tym czasie będą się najlepiej rozumieć z Koziorożcem.

Koziorożce będące w związku, przeżyją rok 2022 bardzo spokojnie i czeka ich czas, pełen stabilizacji i spełnionych nadziei. Mogą wystąpić chwile ochłodzenia, a wręcz obojętności, ale miłość powróci do ich związku i zakwitnie wraz z nadejściem wiosny.

Wodnik

horoskop wodnik

Rok 2022 dla zodiakalnych Wodników, będzie pod znakiem miłości i spełnienia. Każdemu Wodnikowi zabije mocniej serce, jednym na krócej, innym już do końca życia, ale miłości i miłostki czekają każdego z nich. Samotne Wodniki będą szczególnie adorowane już od kwietnia, jednakże to czerwiec może być najkorzystniejszy w miłości. A jeśli los postawi na ich drodze Bliźnięta, to ich serce zostanie zajęte na stałe.

Wodniki będące w związku zaskoczą partnera i rozkochają go w sobie od nowa. Zanim to się jednak stanie, czekają ich chwilowe burze i nieporozumienia. Na szczęście wszystko zmieni się w sierpniu, kiedy to miłość ponownie na nich spłynie.

Ryby

horoskop ryby

Ryby, które szukają miłości, w 2022 roku czeka wiele zawirowań uczuciowych. Niestety nie wszystkie mogą się okazać dla nich korzystne. Dlatego Ryby powinny być wyjątkowo ostrożne, szczególnie, gdy na horyzoncie pojawi się Strzelec, może to bowiem być zwiastunem zawodu miłosnego Ryb i złamanym sercem. Najlepszy miesiąc w sferze uczuciowej to sierpień, a szczęśliwym znakiem zodiaku może okazać się Skorpion.

Dla Ryb będących w związku, będzie to rok rozkwitu ich uczuć. Ich relacja umocni się, a miłość okaże się silniejsza niż drobne problemy. Wspólna podróż w sierpniu lub wrześniu, we dwoje, może zmienić oblicze ich związku na jeszcze lepsze.

Rekomendowane artykuły