Horoskop miłosny na kwiecień 2023

Horoskop miłosny na kwiecień 2023 121350

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

horoskop baran

Barany powinny w tym miesiącu bardzo uważać przede wszystkim na swoje emocje, gdyż w kwietniu Wenus będzie w niekorzystnej konfiguracji. To nie będzie korzystny czas dla zodiakalnych Baranów, dlatego powinny one unikać eskalacji problemów i starać się wyciszyć wewnętrznie.

W tym miesiącu będą tak samo kochać, jak i nienawidzić. Ich emocje będą buzować do tego stopnia, że mogą nad nimi nie zapanować. Dlatego powinny być bardzo ostrożne w swoich poczynaniach, inaczej może dojść do poważnego kryzysu w ich związku.

janachowska.pl

Samotne Barany powinny skupić się na sobie, to nie będzie dobry czas na poznawanie nowych osób i wchodzenie w relacje partnerskie. Jednak mimo tego, że nie jest to dla nich najlepszy czas, mogą przeżyć płomienny romans.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

horoskop byk

Słońce w Wadze, które będzie towarzyszyć przez większości miesiąca, sprawi, że Byk będzie miał w sobie wiele energii i jego łagodne podejście pozwoli poprawić atmosferę w domu, a także ukoić nerwy bliskich. Wpływ Merkurego w tym miesiącu sprawi, że zodiakalny Byk będzie bardzo komunikatywny i będzie mógł prowadzić spokojne i rzeczowe rozmowy w nawet najtrudniejszych sytuacjach.

concept store

Jeśli Byk szuka partnera życiowego, to jest to dobry czas na nowe znajomości i nawiązywanie relacji, dlatego warto, aby wykorzystał tę szansę.

W tym miesiącu samotne Byki mają szansę poznać wyjątkową osobę, która może na długo zagościć w ich życiu.

baner stylizacje na każdą okazję izabela janachowska wedding dream

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

horoskop bliźnięta

Wenus w Pannie sprawi, że Bliźnięta inaczej spojrzą na swoją rodzinę i osoby, które są dla nich ważne. Będą one pełne energii, którą chętnie spożytkują na wspólnie spędzony czas z najbliższymi.

Kwiecień będzie czasem, w którym Bliźnięta poczują potrzebę silnych więzi, związane będzie to z poważnymi planami założenia czy powiększenia rodziny. Takie zachowanie wpłynie pozytywnie na relację z partnerem. Dużo pozytywnej energii przekażą innym ludziom, a ich związek może wejść na wyższy poziom w bardzo naturalny sposób.

Samotne Bliźnięta czeka kilka spotkań z przyjaciółmi i poznanie nowej osoby, która może stać się dla nich przyjacielem, który to w odległej perspektywie czasowej może stać się najważniejszą osobą w ich życiu.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

horoskop rak

Mars w tym miesiącu spowoduje silnie rozchwianie emocjonalne i brak stabilności wewnętrznej. To niestety przełoży się na relacje zodiakalnych Raków, które mają słabe nerwy i często wybuchają bez powodu.

Dlatego w kwietniu Raki powinny brać poprawkę na samych siebie i starać się pohamować swój wojowniczy nastrój. Inaczej może pojawić się poważny kryzys w związku. Na szczęście Słońce pomoże Rakom ukoić nerwy i doda sił witalnych, co w znacznym stopniu pomoże im się odnaleźć w tym trudnym czasie.

Samotne Raki czeka czas walki o swoją miłość, osobę, która może stać się partnerem nawet na całe życie, a na pewno na długie lata.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

horoskop lew

Dla zodiakalnych Lwów w tym miesiącu będzie bardzo łaskawy Pluton, który sprawi, że spojrzą z innej perspektywy na swojego partnera. Będą mogli nawet ponownie się w nim zakochać.

To dobry czas na krótki wspólny wyjazd, oderwanie się od codziennych obowiązków i spędzenie razem czasu na łonie natury. Energia w związku będzie bardzo korzystna, co przełoży się na udaną relację.

Samotne Lwy niczym magnez przyciągną do siebie inną osobę, która może okazać się kimś więcej niż tylko znajomym. Ważne jest, aby zodiakalne Lwy nie kierowały się w tym przypadku pierwszym wrażeniem.

concept store izabela janachowska

Panna (24 sierpnia – 23 września)

horoskop panna

W kwietniu zodiakalne Panny będą miały w sobie więcej odwagi, a także energii do działania, ale będą także bardziej emocjonalne, a to głównie za sprawą Jowisza i Wenus. Z tego powodu zaczną działać, przygotowywać partnerowi niespodzianki i będą działały tak, aby poprawić relację i dodać jej kolorów.

Mają szansę na ponownie rozplenienie uczuć partnera. Co prawda ta duża ilość energii, którą będą dysponować, może sprawić, że Panny mogą być zbyt krytyczne i może to niekorzystnie wpłynąć na ich związek.

Samotne Panny powinny wyjść do ludzi i otworzyć się na kontakty z innymi. Takie podejście bardzo zaowocuje w przyszłości i sprawi, że popatrzy na siebie w związku z innej perspektywy.

Waga (24 września – 23 października)

horoskop waga

Wenus, która jest planetą Wag, w tym miesiącu sprawi, że zodiakalne Wagi, z jeszcze większym zacięciem niż dotychczas, będą chciały pomagać rozwiązywać problemy innych i wszystkich godzić. Z drugiej strony nie będą mogły nacieszyć się swoim partnerem i mogą patrzeć na świat niemal przez różowe okulary.

Ich relacja będzie bardzo udana, a one będą pełne energii i sił witalnych. Dodatkowo wspólnie spędzone chwile jeszcze bardziej zbliżą je z partnerem, a czas wolny, jaki będą mieć tylko dla siebie, wykorzystają w całości. To będzie dla ich związku bardzo udany miesiąc.

Samotne Wagi muszą uważać, aby w pogoni, jaka ich czeka w kwietniu, nie przegapić osoby, która może stać się dla nich bardzo ważna. Dlatego warto, aby czasem zwolniły.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

horoskop skorpion

Jowisz, Słońce i Wenus sprawią, że libido zodiakalnych Skorpionów praktycznie eksploduje w tym miesiącu. Będzie to czas wybuchu namiętności i romantycznych uniesień. Codzienne drobne sprawy przestaną ich denerwować, dzięki czemu Skorpiony w kwietniu bardzo się wyciszą i będą zadowolone ze swojej relacji.

To będzie czas, w którym docenią innych ludzi i uświadomią sobie, że mają na kogo liczyć liczyć i komu ufać.

Samotne Skorpiony będą mogły uzyskać pomoc w trudnej dla siebie sprawie od kogoś, po kim zupełnie się nie spodziewały do tej pory takiego wsparcia. Ta sytuacja może zakończyć się ciekawą relacją.

baner wedding dream cars

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

horoskop strzelec

W tym miesiącu Strzelce powinny zacząć działać, albowiem aura będzie im ku temu sprzyjać. Pluton w połączeniu ze Słońcem dodadzą im sił witalnych i sprawią, że z dużą intensywnością będą mogły zająć się swoim związkiem, niestety nie uda im się uniknąć kilku błędów.

Przede wszystkim będą zbyt otwarte na nowe znajomości, czym mogą doprowadzić do zazdrości swojego partnera. Niewątpliwie jednak będą miały więcej niż jedną okazję do tego, żeby zapewnić partnera o swoich uczuciach i zamiarach.

Samotne Strzelce będą miały okazję wprowadzić do swojego ekspresyjnego życia nową osobę, która  może mieć korzystny wpływ na ich życie. To dobry czas na pracę nad swoją cierpliwością, bo Strzelce często zapominają, że nie każdy jest tak energiczny jak oni.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

horoskop koziorożec

Mars i Słońce sprawią, że Koziorożce będą mocno rozdrażnione i łatwo będą ulegać swoim negatywnym emocjom. Powinny się nastawić na to, że czeka je trudny okres w relacjach partnerskich i rodzinnych. Może dojść do kilku mniejszych konfliktów, a w związku nawet do dużego wybuchu złości i poważnej kłótni.

Będą mieć kilka dni wolnych, powinny je dobrze wykorzystać na poprawę relacji. Upór Koziorożców w tym czasie nie będzie działał na ich korzyść i im szybciej to zrozumieją, tym szybciej uda im się naprawić błędy.

Samotne Koziorożce także muszą uważać w tym miesiącu. Niestety na ich drodze pojawi się nieuczciwa osoba, która będzie chciała je wykorzystać. Dlatego muszą być czujne i ostrożne.

Wodnik (21 stycznia – 20 lutego)

horoskop wodnik

Wodniki w tym miesiącu powinny uważać, gdyż za sprawą Merkurego osoba z przeszłości może pojawić się nie tylko w ich myślach, ale też i życiu. Nie będzie to korzystne dla Wodników, dlatego powinny jak najszybciej odciąć się od tej sprawy.

W związku może narastać wewnętrzne rozdarcie i nieuzasadniony żal do partnera. Dlatego też zodiakalne Wodniki powinny jak najszybciej odciąć się od przeszłości i skupić na związku i partnerze.

Samotne Wodniki powinny uważać, aby nie stracić okazji do poznania nowej ciekawej osoby. Mimo trudności w skupieniu uwagi powinny bacznie obserwować zachowanie innych i skupić się na mowie ciała, to bardzo pomoże.

przewodnik_az_do_slubu

Ryby (21 lutego – 20 marca)

horoskop ryby

Kwiecień będzie bardzo korzystnym energetycznie czasem dla zodiakalnych Ryb. Będą one miały okazję do dużej bliskości z partnerem, spędzenia z nim czasu na słodkim leniuchowaniu i wspólnym nic nie robieniu.

Takie lekkie podejście do związku wpłynie korzystnie na ich relację i sprawi, że będą emanować szczęściem i radością.

Samotne Ryby będą mogły nawiązać więcej niż jedną relację, a nawet znaleźć partnera, który odmieni ich życie. Powinny korzystać z każdej okazji do poznawania nowych osób.

Rekomendowane artykuły