Horoskop na listopad wróżki Mariwy [SPRAWDŹ CO CIĘ CZEKA!]

horoskop na wrzesień wróżka Mariwa

Listopad, uczuciowo będzie miesiącem skrajności. Będzie bardzo dobrze, albo wręcz tragicznie. W dużym stopniu będą za to odpowiadać takie planety jak Słońce, Merkury, Mars, a szczególnie na uczucia, bardzo duży wpływ będzie miała Wenus, przez którą niejedna osoba straci głowę. Skutkiem takich astralnych wpływów, będzie bardzo ciekawy i emocjonujący okres. Co czeka Cię w listopadzie jeśli chodzi o uczucia? Sprawdź to na podstawie swojego Znaku Zodiaku.

Listopad zaskoczy nas bardzo pozytywną konfiguracją planet, które będą miały zbawienny wpływ na uczucia. Będzie to czas zrozumienia, naprawienia tego, co ostatnio się nie układało. Konfiguracja Marsa, Plutona, a nawet Jowisza w Strzelcu, pomogą uratować niejeden związek, a Wenus wielu osobom rozświetli drogę miłości i pozwoli się cieszyć wspólnym szczęściem.

Co czeka Cię w listopadzie jeśli chodzi o uczucia? Sprawdź horoskop na podstawie swojego Znaku Zodiaku.

Baran

znak zodiaku baran

To będzie bardzo dobry miesiąc dla Baranów, zarówno tych, które są w związku, jak i tych samotnych. Mars w Strzelcu zadba o życie partnerskie Barana i sprawi, że jego komunikacja w związku będzie wzorowa. Dzięki temu będą się z partnerem bardzo dobrze rozumieć, a dzięki Wenus, okażą sobie dużo uczuć. Układ ten jednocześnie rozbudzi seksualne żądze Barana.

Osoby samotne, również będą mogły liczyć na odnalezienie drugiej połówki, z którą wejdą w  płomienny i bardzo namiętny romans. Baran dokładnie będzie wiedział, czego chce i dostanie to bez większego problemu.

Byk

byk

Uczucia Byka, będą w tym miesiącu poddane dwóm dosyć silnym wpływom. Z jednaj strony dosyć negatywny wpływ będzie wywierał na niego Merkury, z drugiej strony Mars w Strzelcu wprowadzi harmonię i spokój. Byk w tym miesiącu, będzie miał bardzo dużo energii i to będzie dominowało w jego związku. Będzie dużo rozmów, wprowadzanie nowości, co zazwyczaj nie jest jego domeną. Jego związek na tym skorzysta, bo wprowadzi to trochę nowości i świeżości. Choć nie zabraknie również drobnych spięć.

Ta sama konfiguracja sprawi, iż samotne Byki, z ogromną determinacją, uporem i siłą, będą szukać kogoś do pary. Niekoniecznie z nastawieniem na miłość, a o kimś bliskim, z kim aktywnie i miło, będzie mógł spędzić czas. I trzeba przyznać, że upór Byka zwycięży i osiągnie on swój cel.

Bliźnięta

horoskop na wrzesień bliźnięta

Dla Bliźniąt listopad będzie udanym uczuciowo miesiącem. Już od pierwszych jego dni, czuwać nad ich związkiem będzie Wenus w Strzelcu, dzięki czemu ich związek będzie harmonijny, spokojny i partnerski. Nie bez znaczenia będzie również Mars, który sprawi, że Bliźnięta staną się pewne siebie i poczują rozbudzoną namiętność i pożądanie, dzięki czemu w ich związku zaiskrzy.

Samotne Bliźnięta czeka również dosyć ciekawy uczuciowo czas. Będą w tym miesiącu wyjątkowo atrakcyjne i spotkają kogoś, kto nie będzie w stanie im się oprzeć. A to będzie wiązało się z pikantnym romansem.

Rak

horoskop na wrzesień rak

Rak w listopadzie, będzie miał wybitnie romantyczny nastrój. Słońce w Skorpionie sprawi, że w jego związku na pewno nie będzie rutyny. Spojrzy na swoją relację zupełnie inaczej, tym bardziej, że do zmiany myślenia skłoni go Merkury. Dzięki temu, spojrzy na ukochaną osobę z innej perspektywy, co sprawi, że będzie bardziej wyrozumiały i będzie chciał się bardziej zaangażować w związek. Ważne jest jednak, aby zwrócił uwagę na intencję najbliższych mu osób, gdyż może być przez to poddany manipulacjom, a nawet uzależnieniu od kogoś z najbliższego otoczenia. Może to nawet nosić znamiona toksycznej relacji.

Samotne Raki nie będą narzekać na brak towarzystwa, a wśród osób, które będą w ich otoczeniu, znajdzie się ktoś, w kim znajdą bratnią duszę.

New Drop
aplikacja ślubna Izabela Janachowska

Lew

horoskop na wrzesień lew

Listopad, między innymi za sprawą Słońca w kwadraturze Skorpiona, sprawi, że miesiąc ten będzie dla Lwa bardzo wymagający. Partner Lwa będzie wymagał od niego większego zaangażowania, mogą się również pojawić konflikty. Na szczęście, Wenus i Jowisz w Strzelcu wprowadzą aurę miłości i romantyczności. Miłość w związku Lwa pokona wszystkie problemy, i może pomyśleć nawet o powiększeniu rodziny.

Samotnym Lwom bardzo pomoże Mars, dzięki czemu ma szansę na spotkanie swojej prawdziwej miłości. Dodatkowo, Wenus sprawi, że będzie to miesiąc bardzo namiętny, a ważną rolę odegra w życiu Lwa fizyczne spełnienie.

Panna

horoskop na wrzesień panna

Zarówno Słońce w Skorpionie, jak i Merkury, sprawią, że życie rodzinne Panny będzie bardzo bogate, radosne i pełne zrozumienia. Będzie to czas bardzo dobrych relacji, co znajdzie swoje odzwierciedlenie bezpośrednio w związku Panny. Szczególnie pod koniec miesiąca, dzięki wpływowi Wenus, Słońca oraz Jowisza, jej związek będzie przeżywał renesans. Okaże ona partnerowi dużo uczucia i równie dużo otrzyma go w zamian.

Samotne Panny będą pełnie wewnętrznego wdzięku, przez co będą budzić duże zainteresowanie płci przeciwnej. Ponadto, sprzyjająca konfiguracja planet sprawi, że Panna będzie dużo bardziej otwarta i odważna w relacjach.

Waga

horoskop na wrzesień waga

Wenus w Strzelcu sprawi, że związek Wagi będzie szczęśliwy, namiętny i gorący. To będzie energetyczny czas, który wspólnie spędzony, umocni związek Wagi jeszcze bardziej. Listopad będzie bardzo dobrym miesiącem na krótki, choćby tylko weekendowy lub nawet jednodniowy wyjazd we dwoje. Odnowi to ich relacje i bliskość.

Samotne Wagi mogą poznać więcej niż jedną ciekawą osobę w tym miesiącu, a każda z randek może być bardzo udana. A wszystko to, za sprawą tej samej Wenus, która sprawi, że Waga będzie zwracać na siebie uwagę swoją charyzmą, elokwencją i dobrym humorem.

Skorpion

horoskop na wrzesień skorpion

Słońce w gwiazdozbiorze Skorpiona sprawi, że Skorpion będzie miał więcej charyzmy i energii niż zwykle. To przełoży się na udane życie partnerskie. Skorpion się zmieni, przejdzie duchową przemianę, z korzyścią dla najbliższych. Dodatkowo Wenus, Pluton i Saturn, które będą w Koziorożcu wzmocnią jego więzi z tymi, którzy są dla niego najważniejsi. Jednakże na swoich zasadach, bo wolność i niezależność w tym miesiącu będą dla Skorpiona bardzo ważne.

Na samotne Skorpiony czeka natomiast miłość. Są na nią gotowe, mają siłę i determinację, aby znaleźć swoją drugą połowę i może im się to udać. Tym bardziej, że Słońce wzmocni ich atrakcyjność i wiarę w siebie.

Strzelec

horoskop na wrzesień strzelec

Słońce w Strzelcu sprawi, iż jego życie partnerskie będzie układało się dobrze. Będzie się dużo działo, trochę niecodziennie, ale taki czas spędzony w niestandardowy sposób, zbliży Strzelca i jego partnera do siebie. Strzelec musi tylko pamiętać, że w tym miesiącu, to wspólne potrzeby są najważniejsze, a nie jego własne.

Samotne Strzelce nie powinny w listopadzie liczyć na nową miłość. Czeka je raczej analiza swojego życia miłosnego, do czego przyczyni się Wenus w Strzelcu. To dobry czas na głęboką introspekcję i odcięcie się od przeszłości.

Koziorożec

horoskop na wrzesień koziorożec

Słońce w Strzelcu sprawi, że Koziorożec będzie nastawiony na uczuciowy spokój. Dzięki temu, jego związek umocni się. Będzie czas na rozmowy, wyjaśnianie problemów. Koziorożec będzie w tym miesiącu bardzo opanowany i ciepły. Da partnerowi dużo wsparcia i wykaże się dużą dojrzałością.

Samotne Koziorożce, szczególnie te urodzone w pierwszej połowie stycznia, za sprawą Wenus w trygonie do Urana, znajdą swoją miłość. Natomiast pozostałe, dzięki pozytywnej energii, jaka będzie im w tym miesiącu towarzyszyć, przeżyją towarzyskie odrodzenie.

Wodnik

horoskop na wrzesień wodnik

Za sprawą Wenus w Strzelcu zodiakalny Wodnik, będzie z jednej strony nastawiony bardzo romantycznie, o ile w jego związku wszystko się układa, z drugiej jednak, jeśli pojawią się jakieś nieporozumienia, nie będzie miał skrupułów, żeby zacząć walczyć. Jeśli nie będzie widział możliwości pogodzenia się z partnerem, może nawet zdecydować się na rozstanie. Niewątpliwie jednak uczuć będzie w nim bardzo dużo.

Za to samotne Wodniki, będą gotowe na rozpoczęcie nowego związku. Miłość mogą go znaleźć bardzo blisko siebie, ze strony, której się w ogóle nie spodziewały. Niewątpliwie będą miały na kogo przelać swoje uczucia.

Ryby

horoskop na wrzesień ryby

Związki zodiakalnych Ryb w listopadzie, zdominuje seksualność i namiętność. Będzie to wyjątkowo udany miesiąc, za sprawą Wenus, która będzie wzmagać uczuciowość, jak i Marsa, który będzie odpowiadał za pożądanie i pragnienie. To będzie dla nich miesiąc niczym nieskrępowanej miłości.

Samotne Ryby, za sprawą Słońca, Wenus i Księżyca będą szukać swojego szczęścia, ale też przyciągać, swoim czarem i magnetyzmem, potencjalnych partnerów. Z tego powodu ich życie uczuciowe będzie kwitło i choć mogą nie spotkać swojej prawdziwej miłości, to bardzo miło spędzą czas.

polecane

Rekomendowane artykuły