Horoskop na maj 2023. Co wyczytała z gwiazd wróżka Mariwa?

Horoskop na maj 2023. Co wyczytała z gwiazd wróżka Mariwa? 122160

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

W tym miesiącu Baran będzie miał dużo energii i zapału do działania. Szczególnie na początku miesiąca, kiedy to zbliżać się będzie pełnia księżyca. Jego pewność siebie i wrodzona charyzma przyciągną uwagę płci przeciwnej, a Baran będzie bardzo atrakcyjny. Z tego powodu mogą pojawić się problemy w związku.

Samotne Barany powinny być otwarte na nowe znajomości i bawić się dobrze, ale nie zapominać o swoich wartościach, a wtedy na ich drodze może stanąć ktoś bardzo wyjątkowy.

New Drop

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Ten miesiąc będzie dla Byka czasem zmian i przemian. Jeśli jesteś w związku, zastanów się, co możesz zrobić, aby poprawić swoją relację. Mars co prawda wprawi Byka w waleczny nastrój, powinien on jednak wykorzystać go do walki o związek i swoją miłość, gdyż razem z partnerem/partnerką mogą spędzić wyjątkowy czas, szczególnie że będą mieć go dla siebie dosyć dużo.

Koło samotnych Byków może pojawić się ktoś, kto ich zainteresuje. Powinny jednak pamiętać, że prawdziwe wartości są wewnętrzne, a nie zewnętrzne i nie warto oceniać książki po okładce.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

W tym miesiącu Bliźnięta powinny się skupić na komunikacji ze swoim partnerem. W ich związku nadejdzie czas na podejmowanie ważnych, życiowych decyzji. Razem mogą wszystko. To będzie dla nich wspaniały i szczególny czas, szczególnie na poważne deklaracje, a energia będzie im wyjątkowo sprzyjać, szczególnie dzięki Słońcu. Niewykluczone, że Bliźnięta zdecydują się na powiększenie rodziny.

Samotne Bliźnięta będą mieć dużo okazji, aby nawiązać nowe znajomości i podzielić się swoimi pomysłami. Powinny zdecydowanie postawić na dobrą zabawę i miło spędzać czas, ponieważ na spotkanie miłości życia mają małe szanse.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Ten miesiąc będzie dla Raka czasem romantycznych chwil, a przynajmniej w pierwszej połowie maja. W drugiej nastąpi zdecydowane pogorszenie stanu emocjonalnego Raka, który zacznie się dystansować i odcinać od partnera. Dla zachowania dobrych relacji ważne jest, aby wyraźnie zakomunikował on swoje potrzeby, a uniknie dzięki temu niepotrzebnych kłótni i pretensji.

W życiu samotnych Raków może pojawić się ktoś, kto zainteresuje ich uwagę i z kim zaczną się spotykać. Jednakże powinny pamiętać, aby nie pozwalać emocjom wziąć góry nad rozsądkiem i nie zapominać o swoich celach życiowych, które ktoś może chcieć zburzyć. Warto wybrać mądrze.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

W tym miesiącu Lew będzie chciał przyciągnąć uwagę bliskich, a szczególnie miłości swojego życia, swym blaskiem i charakterem. W dużej mierze mu się to uda, gdyż aura będzie dla niego bardzo sprzyjająca. Pozytywna energia Słońca, pogoda, czas wolny, wszystko to sprawi, że Lew stanie się królem i zdobędzie uznanie najbliższych.

Samotne Lwy mają szanse na nowe znajomości, powinny jednak wziąć pod uwagę, że miłość to nie tylko piękno zewnętrzne, ale także wewnętrzne. To, że ktoś im się podoba, nie świadczy o miłości, dlatego w pierwszej kolejności powinny wsłuchać się w siebie i swoje uczucia.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

To będzie dosyć trudny miesiąc dla zodiakalnej Panny. Będzie to czas poszukiwania stabilizacji i równowagi w związku lub poszukiwania nowych znajomości. Z tego powodu Panna powinna określić swoje priorytety, jak również podjąć ważną decyzję, czy jest w tej chwili w odpowiednim miejscu z odpowiednią osobą. To dobry czas na ponowne rozbudzenie uczuć i na pewno energia Słońca będzie bardzo pomocna, ale to Panna powinna być pewna tego, czego chce.

Samotne Panny w tym miesiącu powinny bardziej skupić się na nauce, pracy i rozwijaniu swoich pasji, bo miłości w tym miesiącu nie znajdą, ona przyjdzie sama.

Waga (24 września – 23 października)

Maj będzie dla zodiakalnej Wagi miesiącem skupienia, koncentracji i powinna to dobrze wykorzystać w swoim związku. Nadszarpnięte zaufanie można w tym miesiącu odbudować, dlatego powinna ona skupić się głównie na poważnych rozmowach z partnerem, otworzeniu się na jego potrzeby i przewartościowaniu swoich celów. Los będzie sprzyjał Wadze w podjęciu ważnych decyzji, szczególnie Mars sprawi, że odważy się zrobić coś, na co wcześniej nie była gotowa.

Samotne Wagi w tym miesiącu będą wyjątkowo wrażliwe na potrzeby innych ale niestety nie znajdą nikogo, kto to z miłością odwzajemni.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Ten miesiąc będzie dla Skorpiona czasem namiętności i intensywnych emocji. W związku będzie chciał zbliżyć się do swojego partnera i pogłębić relację. Będzie przy tym pozytywnie i optymistycznie nastawiony, co u zodiakalnego Skorpiona nie często się zdarza. A wszystko to dzięki pozytywnemu wpływowi Słońca i determinacji, jaką da mu Mars. W maju Skorpion może miło zaskoczyć partnera nie jeden raz.

Samotne Skorpiony mogą spotkać kogoś, kto ich zainteresuje, a nawet zaintryguje. Kogoś, kto będzie miał piękny umysł, wnętrze, ale żeby to odkryć, potrzebne będzie dogłębne poznanie.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

W tym miesiącu Strzelec będzie potrzebował równowagi między swoimi potrzebami a potrzebami  partnera. Będzie dążył do tego, aby potrzeby obu stron były spełniane, sam będzie wychodził z inicjatywą kompromisów i ustaleń. Wszystko to doprowadzi do tego, że maj będzie bardzo spokojnym, a nawet spełnionym miesiącem dla związku Skorpiona.

Samotne Strzelce będą otwarte na nowe znajomości i doświadczenia, a nawet gotowe na nowe wyzwania, jednakże na tym pozostaną, bo nie będzie to dla nich czas na wchodzenie w stały związek.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Ten miesiąc, jak wiele innych będzie dla zodiakalnego Koziorożca czasem skupienia się na pracy i osiąganiu celów. Jednakże Koziorożec będący w związku napełni się wewnętrznie ciepłem Słońca i nawet on poczuje, że powinien poświęcić czas partnerowi i dać mu odczuć, jak jest ważny i potrzebny w jego życiu. Dlatego maj będzie bardzo udanym czasem dla związku i uczuć Koziorożca.

Koziorożce single nie powinny skupiać się tylko na pracy, ale również nawiązywać nowe znajomości. Inaczej wieczory będą spędzać w samotności.

Wodnik

Wodnik w tym miesiącu skupi się głównie na budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi w swoim otoczeniu, w tym również z partnerem. Będzie otwarty na nowe pomysły i wyzwania. Jego aktywność i kreatywność zapewnią nie jednej osobie dużo rozrywki. Ważne jest jednak to, żeby swoim zachowaniem nie sprawił, że partner poczuje się mniej ważny. Dzięki temu maj będzie bardzo udanym, rozrywkowym miesiącem dla Wodnika.

Samotne Wodniki spędzą każdą wolną chwilę na zabawie, imprezach albo wyjazdach ze znajomymi. Choć o miłość w tym miesiącu będzie im trudno, to na pewno nie odczują samotności.

Ryby (21 lutego – 20 marca)

Ten miesiąc będzie dla zodiakalnych Ryb czasem intensywnych emocji, a za sprawą Marsa buntowniczego i opozycyjnego zachowania. Ryby pozostające w związku powinny jednak zwrócić uwagę na to, aby słuchać partnera i wyrażać swoje uczucia. W innym wypadku może dojść do nieporozumień, a te z kolei zaprowadzą do sprzeczek i kłótni. 

W życiu samotnych Ryb może pojawić się ktoś, kto je zainteresuje, i może to być ktoś bardzo wyjątkowy. Jednakże Ryby, żeby zdobyć zainteresowanie, a następnie przychylność, będą musiały o tą osobę zawalczyć.

Rekomendowane artykuły