Horoskop na wrzesień wróżki Mariwy [SPRAWDŹ, CO CIĘ CZEKA]

horoskop na wrzesień wróżka Mariwa

Wrzesień uczuciowo będzie miesiącem skrajności. Będzie bardzo dobrze albo wręcz tragicznie. W dużym stopniu będą za to odpowiadać takie planety jak Słońce, Merkury, Mars, a szczególnie na uczucia, bardzo duży wpływ będzie miała Wenus, przez którą niejedna osoba straci głowę. Skutkiem takich astralnych wpływów będzie bardzo ciekawy i emocjonujący okres. Co czeka Cię we wrześniu, jeśli chodzi o uczucia? Sprawdź to na podstawie swojego znaku zodiaku.

Baran

znak zodiaku baran

Wenus i Merkury w Pannie sprawią, że Baran poczuje potrzebę oczyszczenia atmosfery w związku. Zrobi to w nad wyraz spokojny, jak na niego, ugodowy sposób. Postawi na rozmowę, szczerość, dzięki czemu zadawnione urazy i nieporozumienia miną bezpowrotnie. Pod koniec miesiąca, za sprawą Słońca w Wadze, zdobędzie się nawet na uczuciowe wyznania.

Samotne Barany za sprawą Wenus poczują potrzebę ulokowania swoich uczuć, powinny jednak uważać na to, czy jest to odpowiednia osoba.

Byk

byk

Byki w związku czeka napięty okres i brak czasu, do tego wpływ Merkurego sprawi, że Byk będzie rozdrażniony, rozbity i niezadowolony. To przełoży się na związek, w którym nie będzie się dobrze układać. Na szczęście szybko się to zmieni, albowiem ukojenie przyniesie mu Wenus i Słońce, których energia pozwoli mu się uspokoić i opanować, a nawet okazać partnerowi uczucia.

Samotne Byki nie mają szansy na spotkanie swojej drugiej połowy. Wpływ Merkurego i Słońca sprawią, że skupią się na sobie, swoich pasjach i odkrywaniu swoich talentów.

Bliźnięta

horoskop na wrzesień bliźnięta

Mars w koniunkcji ze Słońcem wprowadzi Bliźnięta w spokojny i harmonijny nastrój, dzięki czemu w ich związku zapanuje zgoda, zrozumienie i szczęście. W zawiązku z tym Bliźnięta poczują się pewnie i bezpiecznie. Pomimo braku czasu i natłoku obowiązków poświęci czas na to, żeby podjąć ważne decyzje odnośnie do rozwoju relacji i wzniesienia jej na wyższy poziom. 

Samotne Bliźnięta dzięki wpływowi Marsa będą w uczuciach pewne i zdecydowane, dzięki temu mają szansę poznać odpowiednią osobę i stworzyć wyjątkowy, stały związek, który może być tym jedynym, do końca życia.

Rak

horoskop na wrzesień rak

Mars ze Słońcem sprawi, że Rak w związku będzie rozdrażniony, przewrażliwiony i wrogo nastawiony do partnera i nie tylko do niego. Spowoduje niestety niejedną przykrość i będzie bardzo nieprzyjemny. Na szczęście dla jego związku problem rozwiąże Wenus, dzięki której Rak zmieni swoje nastawienie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jego uczucia wręcz wybuchną i wynagrodzi swoje zachowanie ukochanej osobie.

Samotne Raki będą pod dużym wpływem Wenus. To oznacza, że czeka je wiele miłosnych uniesień, do osoby, która pojawi się w ich życiu. Nawet jeśli nie będzie to związek na stałe, to czekają je piękne chwile. 

Lew

horoskop na wrzesień lew

Lew za sprawą wpływu Wenus i Marsa poczuje nagły przypływ uczuć i bardzo romantyczny nastrój. Z jednej strony będzie to dobry czas dla jego życia uczuciowego w związku, z drugiej strony różowe okulary przesłonią mu prozę życia codziennego, z czego partner już tak bardzo nie będzie się cieszył. Jednakże, przez wzgląd na dobro związku, Lew zejdzie na ziemię i pomoże partnerowi w codziennych obowiązkach, dzięki czemu jego związek jeszcze bardziej się umocni.

Samotne Lwy dzięki wpływowi Merkurego będą nastawione na stworzenie związku, Wenus natomiast sprawi, że będą miały w sobie wiele czaru i uroku, a dzięki temu niesamowite powodzenie.

New Drop

Panna

horoskop na wrzesień panna

Panna we wrześniu będzie królową życia. Wszystko to za sprawą Słońca w Pannie, które to sprawi, że będzie ona pewna siebie i swoich uczuć. Zdecydowanie przejmie inicjatywę w związku, czym zaskoczy pozytywnie swojego partnera. Panna będzie pełna pozytywnej energii, co pozwoli jej na wprowadzenie dobrych zmian w związku. Co prawda w drugiej połowie miesiąca, głównie za sprawą Merkurego i Urana, stanie się drażliwa na swoim punkcie, ale nie zepsuje to relacji z ukochanym.

Samotne Panny za sprawą przychylnej konfiguracji planet mają szansę poznać kogoś, dla kogo stracą głowę i nie będą mieć obaw co do zasadności lokowania swoich uczuć.

Waga

horoskop na wrzesień waga

Wyjątkowy układ Marsa i Merkurego w Pannie sprawią, że nie będzie to najlepszy czas w życiu Wagi. Odczuwać ona będzie złość i irytację, a odbijać się to będzie na jej związku. Dojdzie w nim do wielu kłótni, nieporozumień i pretensji. Dodając do tego natłok obowiązków i brak czasu, Waga będzie podawała w wątpliwość zasadność bycia w tej relacji. Przy braku wparcia partnera niestety może dojść do rozstania.

Samotne Wagi wcale nie będą w lepszym nastroju, co nie pomoże im w układaniu swojego życia uczuciowego i wchodzenia w nowe relacje.

Skorpion

horoskop na wrzesień skorpion

We wrześniu Słońce i Mars wypełnią Skorpiona siłą i pozytywną energią. Dzięki temu wprowadzi do związku aktywność. Będzie bardzo mobilny i zainicjuje wycieczki, wyjścia i spotkania z rodziną oraz znajomymi. To da mu radość, szczęście i poczuje się spełniony w miejscu, w którym się znajduje, przez co zacznie podejmować ważne życiowe decyzje, mogące mieć wpływ również na rozwój związku.

Samotne Skorpiony swoją pozytywną energią będą przyciągać do siebie innych, dzięki czemu dostaną szansę zapoznania kogoś, z kim pójdą razem przez życie. 

Strzelec

horoskop na wrzesień strzelec

Merkury i Mars sprawią, że we wrześniu Strzelec będzie się bardzo starał, będzie skupiony i skrupulatny, niekoniecznie jednak w przypadku swojego związku. Nie pomoże mu również Uran, który sprawi, że Strzelca nie zrozumie partner, a wręcz przeciwnie, poczuje się odtrącony i opuszczony. 

Niełatwo będą miały również samotne Strzelce, będąc bez szans na zaangażowanie się w jakąś stałą relację, a i z przelotnymi będzie duży problem. 

Koziorożec

horoskop na wrzesień koziorożec

Koziorożec nie będzie we wrześniu najlepszym partnerem. Głównie za sprawą Merkurego i Marsa. Energia tych planet będzie oddziaływała na niego negatywnie, poczuje się zły i rozdrażniony. Będzie miał nieuzasadnione pretensje do partnera, przez co doprowadzi do kłótni i wprowadzi nerwową atmosferę. Na domiar złego Uran sprawi, że Koziorożec będzie agresywny. Tylko zachowanie spokoju i harmonii pozwoli mu na utrzymanie swojego związku.

Samotne Koziorożce będą wydawać się bardzo atrakcyjne dla otoczenia, dzięki wpływowi Wenus i Słońca, dzięki czemu mają szansę na poznanie swojej miłości.

Wodnik

horoskop na wrzesień wodnik

Na życie uczuciowe Wodnik we wrześniu nie będzie miał wiele czasu, gdyż za sprawą Słońca w Pannie głównie będzie zajęty finansami. Jednakże te krótkie chwile okażą się bardzo zmysłowe i namiętne dzięki Merkuremu i Wenus. Partner zostanie usatysfakcjonowany dużą dawką romantyzmu, nie będzie narzekał.

Ten sam Merkury, wraz z Wenus, sprawią, że namiętna i romantyczna dusza Wodnika odnajdzie swoją miłość wśród nowo poznanych osób, dzięki czemu samotne Wodniki przeżyją gorący romans.

Ryby

horoskop na wrzesień ryby

Słońce w Pannie wprawi Ryby w nostalgiczny nastrój, który skłoni je do przemyśleń na temat związku. Wypadną one bardzo pozytywnie, a Ryby wprowadzą zmiany, które przyczynią się do rozwoju ich związku. Uczuciowo Ryby zyskają nowe doświadczenia i spełnienie. 

Samotne Ryby, za sprawą Marsa w połączeniu z Merkurym, mają szansę poznać bardzo ciekawą, bogatą wewnętrznie osobę, z którą może połączyć je coś więcej. Jeśli nie uczucie, to na pewno głęboka przyjaźń, coś bardzo wartościowego.

Rekomendowane artykuły