Jaki znak zodiaku będzie najlepszym mężem? [horoskop]

para młoda dobrana wg znaku zodiaku

Znak zodiaku może powiedzieć o danej osobie więcej, niż przypuszczałyśmy. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się, jakim okaże się mężem. Założymy się, że niejednokrotnie zaglądałaś do opisu swojego znaku zodiaku i koncentrowałaś się na najlepszych dopasowaniach. Sprawdzałaś natomiast, jak w związku (zwłaszcza małżeńskim) zachowuje się Twój partner? Przeczytaj jego opis, a dowiesz się o nim nieco więcej.

Znak zodiaku, choć przez wielu nie jest traktowany jako wyznacznik, często stanowi podpowiedź na temat osobowości człowieka. Ustalony na podstawie daty urodzenia pomaga określić stopień zaangażowania w relacje i trwania u boku drugiej osoby. Według astrologii, inaczej do miłości podchodzi Skorpion, inaczej Byk, a jeszcze inaczej Panna. Sprawdź, jakim mężem będzie Twój partner.

janachowska.pl

Pamiętam, kiedy w szkole podczas przerw zamykałyśmy się z koleżankami w szatni i z wypiekami na twarzy sprawdzałyśmy horoskop… Nie tylko swój, ale i naszych sympatii, których imion nie ujawniałyśmy często nawet między sobą. Wspominam ten czas z uśmiechem i do dziś zdarza mi się zaglądać do rubryki astrologicznej w gazetach, a Tobie?

Jakim mężem będzie Pan Baran?

Twój mężczyzna jest pewny siebie i niezwykle odważny. Cechuje go duża spontaniczność, więc bądź przygotowana na niespodziewane weekendowe wycieczki! Ten znak zodiaku lubi zaskakiwać.

concept store

Barany są emocjonalne, także w Waszym związku nie zabraknie pasji i czułości. Mężczyzna urodzony pod takim znakiem zodiaku jest również dość impulsywny, więc nie zapominaj, aby na bieżąco informować go o wszystkich kwestiach związanych z Waszym wielkim dniem. A już z pewnością o zwiększających się wydatkach…

młode małżeństwo w łóżku

Znak zodiaku Byk

Jesteś prawdziwą szczęściarą! Byki są niezwykle stałe w swoich wyborach, a w życie rodzinne będą angażować się całym sobą. Dodatkowo Byk jest bardzo cierpliwy, więc bez obaw możesz co chwilę zmieniać zdanie, co do tematu przewodniego przyjęcia weselnego. Dobrze znoszą też humorki i nie lubią się kłócić. Możesz być więc pewna, że równie chętnie jak ty wyciągną rękę na zgodę.

Pamiętaj jedynie, że osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku starają się być oszczędne i myśleć pragmatycznie. Ale dzięki temu możesz odetchnąć z ulgą — Wasz ślubny budżet na pewno nie zostanie przekroczony!

całująca się para

Pan Młody spod znaku Bliźniąt

Mężczyzna urodzony pod znakiem Bliźniąt ceni sobie niezależność i musi cały czas być w ruchu. Nie lubi nudy. Bądź więc gotowa raczej na miłosne uniesienia niż randki w domu na kanapie. Bardzo chętnie będzie spotykał się również ze znajomymi w większym gronie. Dodatkowo, Twój ukochany ma dość cięty język i nietuzinkowe poczucie humoru, więc nie obrażaj się na jego uszczypliwości. To wszystko z miłości!

Pamiętaj, że Bliźnięta charakteryzuje niezdecydowanie, więc przy podejmowaniu ważnych decyzji staraj się przejmować pałeczkę. Inaczej czeka Was odwlekanie ważnych decyzji.

Mąż spod znaku zodiaku – Raka

Twój przyszły mąż to osoba niezwykle opiekuńcza. Ten znak zodiaku Ma świetne relacje ze wszystkimi wokół, a ciepło rodzinne jest dla niego niezwykle ważne. Jeśli lubisz się z jego rodziną i przyjaciółmi, możesz być spokojna.

Nie jest on jednak skory do podjęcia ryzyka. Podczas weselnych przygotowań musisz popchnąć go więc do działania i zasugerować na wesele przykładowo kolorową muchę lub zabawne skarpetki.

para z psem w domu

Czy Lew nadaje się na męża?

Trafiła Ci się prawdziwa dusza towarzystwa. Nie będzie łatwo nadążyć za tak aktywną i energiczną osobą, ale warto próbować poskromić lwa! Twój mężczyzna uwielbia robić niespodzianki, więc nie bądź zaskoczona kolejnym upominkiem.

Ważną cechą Lwa są umiejętności organizacyjne. Możesz mu zaufać i dać sobie pomóc przy weselnych przygotowaniach. Zobaczysz, że zaskoczy Cię jakimś spektakularnym i niecodziennym rozwiązaniem.

Znak zodiaku Panna

Nie będzie łatwo! Mężczyzna spod tego znaku zodiaku kocha porządek, zapomnij więc o wczorajszych ubraniach wiszących na krześle. Co więcej, aktywność fizyczna to jedno z jego największych hobby,  nie ma więc mowy o słodkim lenistwie. Musisz znaleźć pomiędzy tym odpowiedni balans.

Nie jest łatwo rozkochać w sobie ten znak zodiaku, ale skoro Tobie już się to udało, gratulacje! Możesz być pewna, że Wasza miłość będzie dla niego najważniejsza.

pan młody spod znaku panny z narzeczoną

Jakim mężem będzie zodiakalna Waga?

Twój mężczyzna stara się unikać kłopotów i kłótni. Jeśli jednak już się trafią, potrafi o nich długo dyskutować. Czasem warto odpuścić i nie wchodzić z nim w polemikę. Będzie analizował każde wypowiedziane słowo, żeby ustalić, co było przyczyną nieporozumienia i jak zapobiec podobnym sytuacjom w przeszłości.

Waga lubi zwracać uwagę na atrakcyjne przedstawicielki płci przeciwnej, dlatego staraj się mieć rękę na pulsie. Ale nie stresuj się! Osoba spod tego znaku zodiaku jest wrażliwa i uczuciowa, uwielbia przebywać wśród ludzi, ale szczególne miejsce w jego sercu zajmuje tylko jedna osoba – właśnie Ty.

Znak zodiaku Skorpion

Ten znak zodiaku to ciężki orzech do zgryzienia. Nie dość, że tajemniczy, to jeszcze pełen emocji. Ale wszystkie doskonale wiemy, że kobiety uwielbiają trudne przypadki! Skorpion zdecydowanie nim jest. Jest jedną z najtrudniejszych osobowości do okiełznania.

Pamiętaj, że Skorpion nie jest skory do kompromisów, co może niekiedy przyprawiać Cię o ból głowy. Ale nic nie powinno przyćmiewać tego, że nie potrafi żyć bez swojej bratniej duszy. Trafił Ci się związek pełen namiętności i pasji!

diy wedding dream tv

Strzelec – kandydat na męża

Twój przyszły mąż to osoba energiczna i uwielbiająca podróże. Czeka Was wiele niesamowitych przygód, zanim znajdziecie swoje miejsce na Ziemi. A może to chwilę zająć, gdyż Strzelcom nie spieszy się do zakładania rodziny.

Ten znak zodiaku jest ostrożny w wydawaniu pieniędzy, ale otwarty na negocjacje. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, abyś próbowała przeforsować decyzję o wynajęciu ekskluzywnych, weselnych dekoracji czy kupnie pięknej, designerskiej sofy do Waszego nowego gniazdka!

narzeczony spod znaku zodiaku skorpiona z narzeczoną na plaży

Jakim mężem będzie Koziorożec?

Osoby spod tego znaku nie lubią zmian. Nie zaskakuj go nowościami na każdym kroku, bo może być to dla niego uciążliwe. Jeśli planujesz jakąś dużą zmianę – skonsultuj to z nim.

Koziorożce cechują się pracowitością i odpowiedzialnością, co zapewni Ci życiową stabilizację i spokój ducha. Mimo chęci poczucia bezpieczeństwa i dojrzałości, Koziorożec lubi również dobrą zabawę. Twój mężczyzna zazwyczaj trzyma uczucia na wodzy, ale dzięki temu każde jego „kocham cię” jest wyczekane i bardzo wyjątkowe.

Znak zodiaku Wodnik

Twój przyszły mąż nie lubi ograniczeń. Myśli w sposób postępowy, co powoduje, że wszelkie nowinki technologiczne nie mają przed nim tajemnic. Lubi też nowości w związku – jest jednak stały w uczuciach. Możesz być pewna, że Wasza miłość będzie szczera, a Twój przyszły mąż pozostanie Ci oddany i wierny. Przy tym wszystkim warto więc przymknąć oko na okazjonalną upartość tego znaku zodiaku.

Ryby na męża

Osoba spod znaku Ryb jest bardzo wrażliwa. Łatwo możesz więc go zranić – mogą to być zarówno czyny, jak i słowa. Twojemu ukochanemu często brakuje poczucia bezpieczeństwa, okazuj mu więc sporo ciepła i bliskości. Partnerka mężczyzny spod znaku Ryb jest jego oczkiem w głowie i miłością na całe życie. Czeka Was piękna relacja oparta na bliskości i uczuciu. Nie będą przeszkadzały mu więc ckliwe przemówienia na weselu, czy romantyczne dekoracje i atrakcje.

Chcesz wiedzieć, jaką będziesz żoną? Poznaj horoskop miłosny Wedding Dream!

katalog firm

Jeśli już wiesz, jakim mężem będzie twój partner, to teraz bez obaw możecie planować wesele. Izabela Janachowska podpowie Wam, jakie trendy będą królować w 2021 roku w modzie ślubnej, dekoracjach, jak i makijażu. Jeśli bierzecie ślub w tym roku nie możecie przegapić tego odcinka!

Aktualizacja: Natalia Midler

Rekomendowane artykuły