Horoskop wróżki Mariwy: październik 2022

horoskop miłosny wedding dream

Październik będzie miesiącem, w którym dominować będą zarówno dobre, jak i złe emocje. Bardzo ważna w tym wszystkim będzie miłość, choć nie zawsze ukaże się w jasnych barwach. Czasami zaboli, skrzywdzi, a jednak, tak jak po burzy wychodzi słońce, tak po kłótni przyjdzie pojednanie. Za to, jakie miłosne nastroje pojawią się w tym miesiącu, odpowiadać będą takie planety jak wojowniczy Mars, Pluton, Jowisz i królowa miłości Wenus, przez którą niejedna para zatonie w morzu czułości. Co czeka Cię w październiku, jeśli chodzi o uczucia? Sprawdź to na podstawie swojego znaku zodiaku.

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

baran

Baran w tym miesiącu nie będzie w najlepszym nastroju, nerwy często będą brały górę, głównie za sprawą buntowniczej energii Marsa. Niemniej Wenus będzie je lekko łagodzić. Dlatego też, przy odrobinie pracy nad sobą, Baran jest w stanie uzyskać harmonię.

Zdecydowanie powinien to wykorzystać do utrzymania ciepłych relacji w związku, a także z najbliższą rodziną. To będzie procentowało spokojem, ukojeniem po ciężkich chwilach pracy. Będzie też mógł, dzięki temu, liczyć na pomoc i wsparcie bliskich, bez których byłoby mu ciężko przeżyć ten czas.

Samotne Barany nie będą miały ani czasu, ani ochoty na krótki romans, jednakże również na stały związek szanse nie będą duże.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

byk

Choć żadna z planet nie będzie wysyłać w stronę Byka negatywnej energii w sferze miłości, nie będzie on w październiku w miłosnym nastroju. Za dużo będzie się działo u niego w sferze zawodowej. Dlatego związek i partner zostaną zepchnięte na boczny tor. To nie wpłynie dobrze na ich relację i mogą się w związku z tym pojawić nieporozumienia i konflikty.

Samotne Byki w tym miesiącu mają szanse jedynie na przelotny romans, czy też kilka niezobowiązujących flirtów. Na stały związek, czy też spotkanie prawdziwej miłości raczej nie ma szans.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

bliźnięta

Mars i Pluton sprawią, że Bliźnięta w październiku będą bardzo pobudzone i poddenerwowane. Odbije się to negatywnie na ich związku. Dojdzie do kilku poważnych konfliktów i kłótni. Zabraknie bliskości i ciepła w związku, co Bliźnięta dotkliwie odczują.

Pod koniec miesiąca, Wenus lekko odczaruje zły nastrój i ciężką atmosferę, jednakże za dużo będzie do naprawy, żeby mogło to diametralnie zmienić sytuację w związku. To będzie wymagało dużo czasu i pracy.

Układ planet sprawi, iż samotne Bliźnięta będą bardziej odpychać od siebie innych, niż przyciągać potencjalnych partnerów. Dlatego w tym miesiącu powinny jednak skupić się na sobie.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

rak

Wenus wraz z Jowiszem w tym miesiącu sprawią, że Rak okaże się w związku pewnym siebie partnerem, na którego można liczyć. Dzięki temu, jego związek odżyje, a relacje z partnerem znacznie się poprawią.

Rak poświęci dużo czasu na rozmowy z miłością swojego życia, nie zaniedba również sfery intymnej. Otworzy się na nowe doświadczenia, co wprowadzi jego związek na wyższy poziom. Czułość, namiętność i dużo intymności sprawi, że miłość rozkwitnie.

Samotne Raki będą miały szansę zauroczyć kogoś na tyle mocno, że może z tego narodzić się prawdziwa miłość.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

lew

Na relacje partnerskie i atmosferę w związku, Lew nie powinien narzekać. Dzięki Wenus Jego miłość będzie się utrzymywała na odpowiednim poziomie, nastroju do kłótni nie będzie. Na pewno Lew będący w związku, może liczyć na wsparcie i ciepło partnera, których w tym miesiącu będzie bardzo potrzebował. Sam nie wniesie wiele do relacji, ale będzie wdzięczny i oddany, a to już dużo.

Samotne Lwy mogą spotkać na swojej drodze kogoś, kto się nimi zaopiekuje i da dużo ciepła, choć lew nie otworzy się przed nikim nowym, to chętnie przyjmie każdy przejaw zainteresowania.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

panna

Mars wraz z Wenus sprawią, że Panna będzie będzie w związku bardziej odważna i zacznie dominować. Ale będzie to zachowanie pozytywne, otoczy bowiem partnera opieką i nie będzie bała się podejmować ważnych decyzji.

Ważne jest jednak to, żeby Panna zadbała także o siebie, aby nie tylko dawać, ale też i brać. Sama też będzie potrzebowała, aby partner okazał jej zainteresowanie i nie powinna bać się o tym mówić głośno.

Samotne Panny mają szansę spotkać miłość swojego życia, a dokładniej znaleźć i zainteresować sobą kogoś, kto im się bardzo podoba. Ich odwaga i kreatywność mogą dać bardzo dobre efekty w miłosnych podbojach.

Waga (24 września – 23 października)

waga

W związku Wagi zapanuje w tym miesiącu pełnia szczęścia i harmonii. To będzie wyjątkowy czas, który Waga spędzi z partnerem. Pełen uniesień, miłości. Będą mieli dużo czasu dla siebie i wykorzystają go w całości tylko dla siebie. Ten miesiąc bardzo ich do siebie zbliży, a wspólnie spędzone chwile wprowadzą związek Wagi na wyższy poziom. Jeśli myślały o czymś w skrytości, to właśnie teraz może się spełnić.

Samotne Wagi nie będą nastawione na szukanie miłości, pozostaną raczej na poziomie marzeń o prawdziwym uczuciu. W rzeczywistości zaś, zajmą się tylko sobą.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

skorpion

Mars i Wenus sprawią, że w Skorpiona wstąpią nowe siły i nowe uczucia. I choć będzie dosyć burzliwie w jego związku, bo pojawi się dosyć dużo złości, kłótni i konfliktów, to nie zabraknie też namiętności. A ta wybuchowa mieszanka tylko doda pikanterii związkowi i wcale im nie zaszkodzi, a może wręcz przeciwnie, jeszcze ich zbliży do siebie.

Samotne Skorpiony skupią się na szukaniu swojej drugiej połówki i będą miały zaskakująco dużo sił i energii, aby podejść do tego bardzo poważnie. Nie jest wykluczone, że prawdziwa miłość stanie na ich drodze.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

strzelec

Wenus w połączeniu z Jowiszem sprawi, że w życiu uczuciowym Strzelca wydarzą się rzeczy niespodziewane. Może chodzić o powiększenie rodziny, zaręczyny, oświadczyny, ślub lub inne dosyć nieprzewidywalne sytuacje. To spowoduje szereg zmian w jego życiu i nic już nie będzie takie samo, jak wcześniej. Jednakże, jeśli Strzelec jest w związku z miłości, to będzie to dla niego pasmem szczęścia.

Samotne Strzelce spotkają na swojej drodze kogoś, kto stanie się dla nich bardzo ważny. To będzie mentor, przewodnik, przyjaciel, ale osoba ta z czasem może okazać się jedyną i prawdziwą miłością życia.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

koziorożec

Na uczucia Koziorożca w tym miesiącu będzie oddziaływać głównie energia Wenus. Dzięki temu, czeka go czas uniesień, miłości, ciepła i bliskości. Partner też będzie zadowolony, bo szczęśliwy Koziorożec, to wspaniały, wspierający i opiekuńczy partner. Możliwy jest też kilkudniowy wyjazd tylko we dwoje. Dlatego październik, w uczuciach,  będzie jednym z najlepszych miesięcy dla Koziorożca.

Samotne Koziorożce mają szansę spotkać na swojej drodze miłość swojego życia. Głównie dzięki temu, że będą rozsyłać bardzo pozytywną aurę, przez co staną się atrakcyjne dla innych osób. Będą się cieszyć wyjątkowym powodzeniem.

Wodnik (21 stycznia – 20 lutego)

wodnik

Związek Wodnika będzie przechodził trudne chwile, nie na tyle ciężkie, żeby miał on się rozpaść, jednakże bez kłótni i drobnych konfliktów się nie obejdzie. Na szczęście sytuacja diametralnie zmieni się epod koniec miesiąca, kiedy to pozytywna energia Wenus stanie się silniejsza.

Wodnik na pewno zdąży rozładować ciężką atmosferę. Paradoksalnie trudne chwile wpłyną na związek Wodnika, dosyć pozytywnie, dzięki temu, że pogodzenie się po kłótni zbliży ich do siebie i partnerzy uzmysłowią sobie, jak są dla siebie ważni.

Samotne Wodniki rzucą się w wir imprez i poznawania nowych osób, wśród których pojawi się ktoś, do kogo będą się bardzo chciały zbliżyć.

Ryby (21 lutego – 20 marca)

ryby

Ryby w październiku będą nadzwyczaj przewrażliwione i skupione na użalaniu się nad sobą. Niewątpliwie nie będzie to dobrze wpływać na ich związek. Na szczęście Ryby nie będą nastawione bojowo, a wręcz przeciwnie, będą potrzebowały czułości i opieki, czym rozczulą partnera, który się nimi zajmie. Jak na tak słabe samopoczucie, uczuć będzie dosyć dużo, a wspólnie spędzone, długie, chłodne, październikowe wieczory, zbliżą ich do siebie.

Samotne Ryby, co prawda nie mają szansy na znalezienie miłości, jednakże mogą się spodziewać koło siebie kogoś, kto wesprze ich w trudnych chwilach.

Rekomendowane artykuły