Inspiracje ślubne prosto z Instagrama

Instagram

Zaobserwuj nasze profile na Instagramie

Czy Instagram to dobre źródło inspiracji?

Chociaż Instagram w domyśle miał stanowić coś w rodzaju fotograficznego serwisu społecznościowego, obecnie stał się kopalnią inspiracji i pomysłem do zarabiania pieniędzy. Usługodawcy, właściciele produktów poddanych sprzedaży, odnaleźli tu miejsce do skutecznego promowania swojego asortymentu. Influencerzy cieszący się sympatią społeczną testują i przybliżają swoim followersom wartości konkretnych produktów.

Wreszcie wszyscy użytkownicy portalu z ikonką w postaci kolorowego aparatu, mogą pochwalić się z innym, tym co ich urzekło, gdzie byli, co jedli, ale również jak zorganizowali swoje wymarzone wesele. Dzięki temu w każdej wolnej chwili możemy „zagościć” na czyimś przyjęciu i zobaczyć, co się nam w nim podobało, a czego z pewnością chcielibyśmy uniknąć. Na ogromny plus social mediów przemawia fakt, iż młode pary chętnie oznaczają miejsca, w których zorganizowały wesele oraz wzięły ślub, a także dostawców usług i współorganizatorów.

Możemy zatem w szybki i prosty sposób trafić na profil salonu sukien ślubnych, czy do wykonawców oryginalnych zaproszeń lub autorów zachwycających sesji ślubnych. Eksperci z branży weddingowej także dzielą się tu chętnie cennymi uwagami i udzielają porad. Potraktujcie więc Instagram, jako miejsce, w którym możecie nie tylko coś podpatrzeć, ale również zainspirować się i znaleźć rozwiązania godne Waszego wielkiego dnia.

wedding dream shop

Panno młoda – wyobraź sobie, jak możesz wyglądać w dniu ślubu

I niech pomoże Ci w tym Instagram. Zanim wybierzesz się na umówione spotkanie w salonie sukien ślubnych, warto stworzyć swój własny dream book. Nie jest to przywilej zarezerwowany specjalnie dla gwiazd, wbrew temu, co uważają niektóre przyszłe panny młode. To Twój must have.

Ślub to niezwykłe wydarzenie, a zatem i to jak będziesz wyglądać tego dnia, ma nie lada znaczenie. Jeśli nadal rozważasz, jaki styl sukni ślubnej będzie dla Ciebie najlepszy, jaką fryzurę powinnaś wybrać, na jaki make up postawić, zajrzyj na Instagram.

Poszukiwane przez Ciebie konkretne elementy, znajdziesz w kilka sekund wpisując w wyszukiwarkę odpowiedni hasztag. Z ich pomocą z pewnością znajdziesz swoje własne inspiracje. I to bez wychodzenia z domu, całkowicie za free.

Poniżej krótka ściąga najpopularniejszych (#)weddingowych z zakresu stylizacji.

#sukniaslubna

#pannamloda

#weddingdress

#makijazslubny

#makijażślubny

#weddingmakeup

#fryzuryslubne

#weddinghair

#weddignails

#slubneinspiracje

#inspiracjeslubne

#wczymdoslubu.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest także, śledzenie profili znanych portali ślubnych i konsultantów, na których nie brakuje nowości oraz wskazówek, do tego, co z czym łączyć. Jeśli chcecie być na bieżąco obserwujcie interesujące Was strony.

Zastanawiasz się, jak wybrać suknię ślubną? Przeczytaj koniecznie: https://portal.janachowska.pl/jak-wybrac-suknie-slubna/

Trendy ślubne na Instagramie

Łatwa dostępność do cyfryzacji oraz dynamiczna aktualizacja nowości – to chyba największe plusy platform społecznościowych. Jak wiadomo trendy się zmieniają i branża ślubna, jak żadna inna o tym wie. To co było modne dwa lata temu, dziś już większości nie zachwyca. A z drugiej strony organizując wesele, bynajmniej nie trzeba już trzymać się ustalonych odgórnie zasad i wytycznych. Obecnie króluje moda na śluby szyte na miarę. Mnogość styli, motywów przewodnich i kolorystycznych, to tylko niektóre z punktów zaczepienia. Instagram jest zawsze na bieżąco! Znajdziesz tu każdy rodzaj weselnego klimatu. Zobaczysz go na publikowanych zdjęciach, usłyszysz i zobaczysz dzięki content video, a wszystko to plus przeżycia zapewnią Ci stories i relacje. Od niedawna Instagram oferuje również rolki.

Wszystko w jednym miejscu, żeby zweryfikować, które inspiracje posłużą narzeczonym do zaplanowania własnego ślubu. Oprócz poszukiwanych klasycznie tematów ślubnych, takich jak: omawiany akapit wcześniej wygląd panny młodej, odnajdziecie tu także:

  • strój pana młodego,
  • salę weselną,
  • oprawę muzyczną,
  • oprawę fotograficzną,
  • pasmanterię,
  • kwiaty i dekoracje, możecie poszukać tu także pomysłu na:

– atrakcje dla gości,

– prezenty dla rodziców,

– kącik dla dzieci,

– menu i atrakcje kulinarne oraz wiele, wiele innych.

Jak posługiwać się hasztagami na Instagramie?

Decydując się na poszukiwania motywów związanych ze ślubem za pośrednictwem Instagrama, oszczędzicie również sporo czasu. Hasztagi przefiltrują za Was bazę zawartych na platformie treści. Każdy sprzedawca, dostawca, portal branżowy pozycjonują swoje materiały za pomocą (#).

A czym właściwie są wywołane do tablicy hasztagi? Te nic innego, jak tagi poprzedzone charakterystyczną kratką (#). Jak już mówiliśmy, spełniają one rolę filtra, który porządkuje treści na Instagramie. Jeśli zatem szukacie inspiracji związanej z sesją ślubną lub konkretnie dobrego fotografa, skupcie uwagę na hasztagach typu:

  • #sesjaślubna,
  • #sesjanarzeczeńska,
  • #fotografślubny,
  • #fotografiaślubna.
fotograf na ślub

Jeśli interesuje Was usługa wedding plannera i organizacja uroczystości dajmy na to w Gdańsku, polecam wypróbować, na przykład: #weddingplanner #ślubgdańsk #konsultantslubny #agencjaślubna. Obecność lub jej brak polskich znaków w (#) nie jest przypadkowa, warto wyszukiwać haseł w obu wariantach.

Profesjonalna organizacja? To prostsze z planerem ślubnym Izabeli Janachowskiej: https://weddingdream.app/

#teamweddingdream

Instagram to wciąż głównie portal społecznościowy. Dlatego serdecznie zapraszam Was do naszego dream teamu na Instagramie. Pod tytułowym hasztagiem możecie dzielić się z nami ślubno-weselnymi kadrami i przeżyciami. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli będę mogła podziwiać kolejne panny młode w sukni ślubnej z mojej kolekcji.

Zaglądajcie na nasz profil, a znajdziecie na nim codzienne porady i inspiracje. Obserwujcie nas, żeby być na bieżąco z wiadomościami ze świata gwiazd, dzięki czemu nie przegapicie żadnych zaręczyn i ślubów. Oznaczajcie się #teamweddingdream, razem tworzymy naprawdę piękne miejsce!

izabela janachowska wedding dream

Rekomendowane artykuły