Jak poderwać chłopaka? Sposoby na skuteczny flirt i uwiedzenie faceta

jak poderwać chłopaka

Flirt nie musi oznaczać wyłącznie trzepotania rzęsami. Żeby zwrócić na siebie uwagę chłopaka, czasami najlepsza będzie naturalna rozmowa. Podpowiadamy, co jest istotne w kontaktach z płcią przeciwną. Dzięki naszym poradom dowiesz się jak rozkochać faceta na zabój!

Jak poderwać chłopaka? Sprawdź, jak rozkochać faceta na zabój!

jak poderwać chłopaka
Fot: Shutterstock

Podryw nie jest wyłącznie domeną mężczyzn. Sztuka uwodzenia dotyczy każdej z płci i wymaga praktyki, ale też odrobiny świadomości – własnego ciała, intelektu i oczekiwań drugiej osoby.

Bez pewności siebie trudno o przekonanie drugiej osoby, że jesteśmy warte uwagi. Najpierw dobrze jest więc popracować nad poczuciem własnej wartości. Kiedy mamy to opanowane lub jeśli nie mamy z tym problemu, to dobry start.

Warto pamiętać, że prawdziwe relacje budują się na autentyczności, szacunku i zrozumieniu. Jeśli chcesz wiedzieć, jak uwieść faceta, pamiętaj, że warto być sobą i pokazać swoje najlepsze cechy. Ważne jest także słuchanie i zrozumienie drugiej osoby oraz budowanie relacji na wzajemnym zaufaniu i wsparciu.

Jeśli chcemy zwrócić uwagę faceta i rozpocząć z nim znajomość warto postawić na rozmowę. Zaczynając ją, pokaż, że jesteś zainteresowana jego życiem, zainteresowaniami i opiniami. Pamiętaj, że rozmowa to dwukierunkowa ulica, więc zadawaj pytania i uważnie słuchaj jego odpowiedzi.

Kiedy już wiesz, że dobrze wam się rozmawia, warto iść o krok dalej. Nie trzeba nachalnie podrywać! Lepsze będą subtelne gesty, takie jak uśmiech, lekki dotyk lub dłuższe spojrzenia, spróbuj go nieco kokietować. Pokażesz wtedy zainteresowanie bez konieczności wyrażania tego wprost.

Co napisać do chłopaka, żeby zacząć rozmowę? Komplementy dla faceta SMS

jak poderwać chłopaka
Fot: Shutterstock

Brakuje ci pomysłu jak zagadać do chłopaka? Specjalnie dla ciebie przygotowałyśmy kilka propozycji smsa, który pomoże zagadać do faceta! Jeśli siedziałaś i myślałaś, co można napisać do chłopaka, żeby zacząć rozmowę, to koniecznie sprawdź nasze propozycje! 

 1. Cześć! Muszę Ci powiedzieć, że Twoje poczucie humoru zawsze potrafi poprawić mi nastrój.
 2. Hej! Ostatnio zauważyłam, jakim utalentowanym jesteś (wstaw tutaj coś, co robi dobrze, np. w grze, w pracy, w sporcie). Naprawdę robi wrażenie!
 3. Cześć, słyszałam, że świetnie grasz w tenisa. Może mógłbyś udzielić mi kilku lekcji? 
 4. Hej. Masz świetne wyczucie stylu, bardzo podobała mi się koszula, która dzisiaj miałeś na sobie. Może podpowiesz mi, w których sklepach są tak dobrze skrojone ubrania? 

Pamiętaj, że najlepsze komplementy to te, które są szczere i odnoszą się do konkretnych cech lub zachowań chłopaka. Pozwoli to poczuć mu się docenionym i zrozumianym. Nasze wskazówki pasują nie tylko do smsa, możesz ich również użyć na messengerze, jeśli nie wiesz, jak zaczepić kogoś na fb. 

Oznaki flirtu mężczyzny — sprawdź, czy połknął haczyk

jak poderwać chłopaka
Fot: Shutterstock

Nie bez powodu mówimy, że faceci są z marsa a kobiety z wenus. Coś, co dla nas kobiet wydaje się być oczywiste, jest zupełnie inaczej postrzegane przez chłopaków i na odwrót. Dlatego jeśli nie zauważyłaś do tej pory, oznak zainteresowania ze strony faceta, który wpadł ci w oko, sprawdź nasze wskazówki. 

Jeśli mężczyzna często komplementuje cię, zwłaszcza odnosząc się do twojego wyglądu lub osobowości, może to być oznaką flirtu. Zwróć uwagę na lekkie dotknięcia, które są niby przypadkowe. Poszukiwanie kontaktu cielesnego bardzo często pokazuje zainteresowanie kobietą. 

New Drop
Marlu_baner

Mężczyzna, który jest tobą zainteresowany, będzie zadawał pytania dotyczące twoich zainteresowań, pracy, życia rodzinnego itp. A jeśli mężczyzna przejawia inicjatywę w rozpoczęciu lub kontynuowaniu rozmowy, może to oznaczać, że jest zainteresowany nawiązaniem bliższej relacji.

Również częste uśmiechy i dłuższe spojrzenia, skierowane w twoją stronę są znakiem zainteresowania. Natomiast wyznacznikiem, który zawsze się sprawdza, jest podkreślenie dostępności lub oferowanie spotkania. Jeśli chłopak sugeruje ci, że ma wolny wieczór lub wprost proponuje wspólne spędzenie czasu, to możesz być pewna, że połknął haczyk! 

Sprawdzone sposoby, jak uwieść faceta

jak poderwać chłopaka

Pewnie nieraz zastanawiałaś się z przyjaciółką, jakie słowa działają na faceta? Najlepszym sposobem, aby uwieść faceta, jest odpowiednio poprowadzona rozmowa. Działa ona sto razy lepiej, niż planowanie intryg i próby manipulacji. Podczas zwykłej pogawędki kobieta jest w stanie oczarować faceta i pozostawić takie wrażenie, które nie pozwoli mu o niej zapomnieć. 

Mężczyźni, podobnie jak my dziewczyny, są różni i reagują na różne bodźce w inny sposób. Niemniej jednak istnieją pewne słowa lub zwroty, które często mogą działać na mężczyzn w pozytywny sposób.

Mężczyźni lubią jeśli ich chwalisz za ich osiągnięcia, umiejętności czy wygląd. Pochwały, które są szczere i konkretnie odnoszą się do ich wysiłków, są dla nich mega motywujące.

Faceci często też lubią czuć się bezpieczni i zaopiekowani. Nie wahaj się używać słów i zwrotów, w których wyrażasz troskę o ich dobrostan i potrzeby. Nie zapomnij przy tym dla zachowania równowagi wtrącić czegoś, czym podkreślisz męskość, siłę i intelekt faceta. Ale pamiętaj przy tym, że on musi mieć pewność, że jesteś w tym szczera i autentyczna, a nie tylko lejesz wodę. 

Mężczyźni często cenią ludzi, którzy potrafią działać i podejmować inicjatywę. Nie bój się zachęcać faceta do wspólnego działania, ani opowiadać mu o swoich osiągnięciach i doświadczeniach. Koniecznie opowiedz facetowi o swoich pasjach czy hobby, które posiadasz. Wydasz się wtedy o wiele ciekawsza, niż gdy będziesz udawać tajemniczą. 

Faceci z reguły doceniają poczucie humoru u kobiet. Dowcipy i żarty mogą być dobrym sposobem na przełamanie lodów i zacieśnienie waszej więzi. Jeśli umiesz śmiać się z siebie, pokaż mu to. Jest to cecha, którą niewiele osób ma i na pewno mu tym zaimponujesz. 

Szczere pytania do chłopaka — jak go kokietować, aby podtrzymać flirt

jak poderwać chłopaka
Fot: Shutterstock

Kokietowanie może być subtelne i zabawne, ale zawsze pamiętaj o granicach i szacunku. Oto kilka szczerych i sprawdzonych pytań, które mogą pomóc podtrzymać flirt i zainteresowanie chłopaka:

 1. Opowiedz mi więcej o twojej ulubionej pasji/hobby. Chciałabym poznać więcej szczegółów.
 2. Gdzie widzisz siebie za pięć lat? Jestem ciekawa, jakie masz cele i marzenia.
 3. Co sądzisz o…? – możesz wspomnieć o aktualnych wydarzeniach, filmach, książkach, które cię interesują i zapytać o jego opinie.
 4. Masz jakieś zabawne wspomnienia z dzieciństwa?
 5. Jaka jest Twoja ulubiona piosenka/film/książka i dlaczego?
 6. Co motywuje Cię do osiągania swoich celów?
 7. Gdzie chciałbyś pojechać w podróż życia?
 8. Jakie są Twoje najważniejsze wartości? Czy się w życiu kierujesz?

Pamiętaj, że ważne jest słuchanie jego odpowiedzi i okazanie zainteresowania tym, co facet mówi. Zadawanie pytań to świetny sposób na budowanie więzi i pogłębianie relacji, ale równie ważne jest to, w jaki sposób będziesz się zachowywała podczas dostawania odpowiedzi. 

Masz już wrażenie, że wasza relacja ma szansę pójść dalej i myślisz sobie co napisać chłopakowi, żeby zrozumiał, że mi na nim zależy? Najważniejsze jest to, abyś była szczera. Przemyśl, jakim typem jest chłopak, którym się interesujesz. Jedni faceci wolą gonić króliczka i w takim przypadku lepiej poczekać z bezpośrednim wyznaniem, a tylko rzucić facetowi pewne sugestie. W przypadku chłopaka, który sam gra w otwarte karty lepiej, abyś ty również była bezpośrednia i wprost wyraziła swoje zainteresowanie jego osobą. 

Rekomendowane artykuły