Jimmy Choo – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Jimmy Choo – klasyka w nowoczesnym wydaniu jimmychoo

Temat pierwszego tańca, który towarzyszy nam w tym tygodniu, nie ogranicza się jedynie do układów i utworów. Co jest bardzo istotnym elementem podczas każdego tanecznego występu? Oczywiście buty! W związku z tym prezentujemy Wam nową kolekcję ślubnych pantofli jednej z najpopularniejszych ekskluzywnych marek obuwia, Jimmy Choo. Ach, jest na co popatrzeć!

Projektant snów

Butów Jimmy’ego Choo nie trzeba przedstawiać żadnej miłośniczce mody, nie tylko tej ślubnej. Brytyjska marka od lat zachwyca kobiety swoimi projektami pantofelków rodem z bajki. W ich sandałkach do ołtarza szła nawet nasza Redaktor Naczelna, Izabela Janachowska, która od dawna pozostaje wierną fanką ich wyjątkowych projektów (między innymi niezwykłej pary szpilek, którą widzicie poniżej).

Nowoczesna tradycja

W swojej nowej kolekcji, projektant, którego propozycje od wielu lat inspirują Panny Młode na całym świecie, postawił na połączenie klasyki z nowoczesnością. Sama nazwa kolekcji „Something Blue” (pl. coś niebieskiego — nawiązująca do tradycyjnego symbolu czystości i koloru, który musi choćby w detalach pojawić się w stylizacji ślubnej) wskazuje na to, że marka postanowiła tym razem nieco zaszaleć z kolorystyką obuwia.

Trendy ozdoby

W kolekcji nie ma miejsca na nudę. Jimmy Choo proponuje nam białe pantofle ozdobione nieoczywistymi elementami, takimi jak białe pióra, cekiny, kryształki, czy zachwycające sznury pereł. Paleta barw rozciąga się od czystej bieli, przez kość słoniową, aż po błękit.

Wiele możliwości

Każda Panna Młoda odnajdzie w tej kolekcji nie tylko odpowiadający jej styl, ale także model obuwia. Marka oferuje nam bowiem nie tylko klasyczne szpilki i sandałki, ale także ich fantazyjne połączenia. Wszystkie z nich są oczywiście wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak naturalna skóra czy satyna.

  • Jimmy Choo – klasyka w nowoczesnym wydaniu © Karen Bengall Sacora
  • Jimmy Choo – klasyka w nowoczesnym wydaniu © Karen Bengall Liz
  • Jimmy Choo – klasyka w nowoczesnym wydaniu © Karen Bengall Annie
  • Jimmy Choo – klasyka w nowoczesnym wydaniu © Karen Bengall Lancer

A jeśli chcecie dowiedzieć się, dlaczego Izabela biegała po Paryżu w poszukiwaniu odpowiednich ślubnych szpilek to koniecznie obejrzyjcie ten odcinek!

Zdjęcia w tym artykule pochodzą ze strony jimmychoo.com (© Karen Bengall).

New Drop

Rekomendowane artykuły