Zachwycająca kolekcja ślubna Jimmy Choo!

kolekcja ślubna Jimmy Choo

Jimmy Choo już od wielu lat zachwyca swoimi propozycjami dla Panien Młodych. W jednym z ostatnich projektów, Cinderella, sama zakochałam się bez pamięci, a sądząc po Waszych reakcjach na Facebook’u (nie mogłam się oprzeć i jakiś czas temu pokazałam Wam je na fanpage Wedding Dream Izabela Janachowska) też byłyście nimi zachwycone. Buty ślubne tej marki darzę szczególnym sentymentem, bo to właśnie w nich szłam do ołtarza po wielu przebojach z niewygodnymi pantofelkami, za którymi jeździłam po całym Paryżu.

Święty Graal Panien Młodych

Miłośniczki mody twierdzą, że otwieranie pudełka nowych szpilek od Jimmy Choo to duchowe przeżycie, a są i takie, które zarzekają się, że kiedy po raz pierwszy założyły swoje buty usłyszały anielskie głosy. Nic dziwnego- oprócz tego, że zachwycają swoim designem są jeszcze wygodne (na tyle, na ile mogą być biorąc pod uwagę wysokość obcasa).

kolekcja ślubna Jimmy Choo
fot. JimmyChoo.com

Wiele Panien Młodych wychodzi też z założenia, że ślub i wesele to właściwa okazja na pierwszą parę szpilek od projektanta- bo czy kiedyś jeszcze trafi się okazja, żeby sprawić sobie tę odrobinę luksusu? Co więcej, jeśli, tak jak ja, postawicie na kolor inny, niż biel to będziecie mogły założyć swoje ukochane (uwierzcie na słowo, pokochacie je!) buty jeszcze wiele razy. Przywołają same dobre wspomnienia i zachwycą wszystkich, którzy zobaczą je na Waszych stopach.

Ślubne propozycje

Wśród najnowszych propozycji marki dla przyszłych mężatek znalazło się wiele modeli, na które, muszę przyznać sama mam ochotę. Projektant nie zapomniał, oczywiście o fankach klasycznych szpilek z zabudowanymi palcami i piętami, ale zaprezentował też projekty dla nieco bardziej odważnych panien młodych. Buty z paskiem wokół kostki wysadzane perełkami, koronkowe baleriny, ozdobione ekstrawaganckim piórkiem czółenka, czy pantofelki Kopciuszka to tylko niektóre z dostępnych w butikach fasonów.

Nie tylko dla Panien Młodych

Ponieważ buty to zdecydowanie bardziej babski, niż męski temat zaczęłam opowieść od propozycji dla przyszłych mężatek, ale wszystkich panów młodych, którzy do ołtarza chcą iść w designerkich butach uspokajam od razu, że nikt o nich nie zapomniał- ani ja, ani, tym bardziej Jimmy Choo! Katalog propozycji dla mężczyzn jest nie mniej imponujący niż ten dla pań i znajdują się w nim nie tylko klasyczne pantofle. Miłośnicy mody będą mogli wybierać spośród dziesiątek modeli – matowych, lakierowanych, brokatowych, wiązanych, zapinanych na klamry, wsuwanych- wybór jest naprawdę ogromny!

Personalizacja

Możecie o tym nie wiedzieć, ale marka Jimmy Choo daje możliwość personalizacji swoich produktów. Na podeszwach butów możecie umieścić niewielką tabliczkę z grawerem (data ślubu? Pierwszej randki? Wybór należy do Was) lub maksymalnie 4 znaki: symbole, cyfry lub litery. Dzięki temu nie tylko będą przywoływały miłe wspomnienia – będą je miały wpisane w swoje DNA!

kolekcja ślubna Jimmy Choo
fot. JimmyChoo.com

Zobaczcie, w jaki sposób najlepiej chodzić w butach na obcasach!

Rekomendowane artykuły