LilMasti wzięła ślub

LilMasti wzięła ślub

W piątek, 3 listopada, na Instagramie Anieli pojawił się wpis, na który fani influencerki czekali od bardzo dawna. Gwiazda przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych wiadomość, że poślubiła swojego wieloletniego partnera, Tomasza Woźniakowskiego. Jak czytamy w opisie zamieszczonym pod relacją fotograficzną, Aniela Bogusz i Tomasz Woźniakowski pobrali się w 10. rocznicę poznania się, 26 października 2023 roku.

LilMasti wzięła ślub
fot. Instagram/lilmasti

Trzeba też przyznać, że stylizacje, które para wybrała na tę uroczystość mocno zwracały uwagę. Aniela zdecydowała się na mocno zdobiony płaszcz, spod którego wystawała koronkowa złota sukienka – całość przywodziła na myśl bliskowschodnie stroje. Mąż influencerki, Tomasz, postawił na garnitur w ciemnozielonym odcieniu, do którego dopasował brązową kamizelkę i zdobiony krawat.

Sprawdź też: Sylwia Bomba i Grzegorz Collins debiutują jako para. Kreacja gwiazdy zachwyca

Aniela Bogusz i Tomasz Woźniakowski. Kim jest partner LilMasti?

Na tę wiadomość fani influencerki czekali od bardzo dawna. Dość powiedzieć, że Aniela Bogusz i Tomasz Woźniakowski pobrali się, jak przyznała gwiazda, w 10. rocznicę poznania się. Przez pierwszych kilka lat partner celebrytki pozostawał jednak w cieniu. Związane to było prawdopodobnie z kontrowersyjnym wizerunkiem i treściami, którymi wówczas zajmowała się Bogusz działająca wtedy pod pseudonimem „SexMasterka”.

W końcu, po czasie, Aniela zdecydowała się diametralnie zmienić treści, które publikowała w sieci. „SexMasterka” odeszła wtedy w zapomnienie, zastąpiła ją „LilMasti”. Pod tym pseudonimem influencerka brała udział w wielu galach freak-fight. W końcu zdecydowała się też pokazać partnera.

LilMasti wzięła ślub
fot. Instagram/lilmasti

Przedstawiam Wam mojego narzeczonego Tomasza, prawdziwą miłość mojego życia i największe wsparcie. ❤️ 6 lat razem. Kocham Cię i dziękuję, że zawsze byłeś i jesteś przy mnie – napisała wówczas.

Z biegiem czasu Aniela zaczęła promować zdrowy, sportowy styl życia, na jej kontach w Social Mediach zaczęły się pojawiać treści lifestyle’owe i przepisy kulinarne, wreszcie, w 2022 roku ogłosiła, że rezygnuje z walk, a kilka tygodni później razem z Tomaszem poinformowali, że spodziewają się pierwszego dziecka.

LilMasti wzięła ślub
fot. Instagram/lilmasti

Sprawdź też: Jak gwiazdy celebrują ciąże? Przepiękne kadry, masa wzruszeń

Fani gwiazdy mogli od tego momentu obserwować przygotowania swojej idolki do nowej życiowej roli. Byliśmy świadkami gender reveal, na YouTube pojawiła się też relacja z Baby Shower, podczas którego poznaliśmy imię, jakie para zdecydowała się nadać córeczce. W końcu 24 sierpnia para poinformowała, że zostali rodzicami małej Arii.

New Drop

Młodej Parze szczerze gratulujemy i życzymy samych wspaniałości na nowej drodze życia!

Rekomendowane artykuły