Miłosny horoskop na listopad 2022

Miłosny horoskop na listopad 2022 117082

Listopad to miesiąc nostalgiczny, ale też zmienny jak nasze uczucia. Energia nie wszystkim w tym miesiącu będzie sprzyjać, ale każdy ma szansę okazać uczucia bliskim, pokazać, że pamięta i jest całym sercem z nimi. Czasami wystarczy drobny gest, uśmiech, objęcie ramieniem, a czasami tylko okazanie zrozumienia. Zastanawiasz się nad tym, co czeka Cię w listopadzie, jeśli chodzi o uczucia? Sprawdź to na podstawie swojego znaku zodiaku.

Baran

horoskop baran

W związku Barana nastąpi w tym miesiącu istna sielanka. Na pewno będzie on dużo zawdzięczał Wenus, która natchnie go miłosnym uczuciem. To, co przygasło, rozpali się od nowa. Duży wpływ na siłę i stabilność uczuć będzie miał też Pluton.

Baran będzie bardzo dużo zawdzięczał partnerowi, jego poświęceniu, opiece i wyrozumiałości. Dlatego to dobry czas na to, żeby Baran się odwdzięczył za to, co od partnera otrzymał. Nie wszystko będzie Baranowi odpowiadać i pojawią się nerwowe momenty, jednakże jeśli myśli poważnie o związku, to powinien zachować spokój.

New Drop

Samotne Barany właśnie w listopadzie mogą przestać być singlami. Spotkają na swojej drodze bardzo dużo nowych osób, wśród których czeka na nich prawdziwa miłość.

Byk

horoskop byk

Uczuciowo Byk będzie nastawiony bardzo bojowo do związku, głównie za sprawą Marsa, który będzie go walecznie nastrajał. To na pewno nie poprawi atmosfery, tym bardziej że partner Byka nie będzie niczemu winny. Siła i negatywne nastawienie będą się potęgować szczególnie w pierwszej połowie miesiąca. Jest to jednak wystarczająco długi czas, aby doszło do poważnej kłótni i pogorszenia relacji z partnerem. Może także dojść do chwilowego rozstania.

Samotne Byki nie będą miały ani czasu, ani ochoty na okazywanie uczuć. Dużo łatwiej będzie im się w tym miesiącu pokłócić, niż przed kimś otworzyć. Ewentualnych zalotników pozbędą się bardzo szybko i skutecznie wyłącznie ostentacyjną ignorancją.

Bliźnięta

horoskop bliźnięta

Dla Bliźniąt listopad będzie wspaniałym uczuciowo miesiącem. Duży wpływ będzie miała na to energia Wenus, ale też i samopoczucie Bliźniąt, które będą potrzebowały czułości, bliskości i opieki. Na szczęście w zamian za okazanie serca, partner Bliźniąt postara się im dogodzić pod każdym względem, a i zaopiekuje się nimi podczas choroby. Co prawda pod koniec miesiąca na niebie zacznie mocno oddziaływać Mars, przez co Bliźnięta przestaną już być tak miłe i uczuciowe, ale nie zepsuje to ich związku.

Samotne Bliźnięta miłości życia w tym miesiącu nie znajdą, jednakże w chwilach słabości przekonają się, że mają prawdziwych przyjaciół, gotowych pomóc w każdy możliwy sposób.

Rak

horoskop rak

Rak w listopadzie będzie miał dużo siły na miłość, ale mało czasu. Przejmie więc inicjatywę w związku i w pełni wykorzysta wszystkie możliwe chwile, aby zadowolić i zaspokoić uczuciowo partnera. To będzie bardzo siny i uczuciowy czas, głównie dzięki energii Marsa oraz Wenus. Rak będzie zaskakujący i czarujący, a co ważne nie będzie się bał nowych wyzwań i wzniesie swój związek na kolejny etap.

Samotne Raki mają bardzo duże szanse znaleźć miłość swojego życia i to dosłownie. Zaryzykują, odważą się i zdobędą tego, kto im zawróci w głowie.

Lew

horoskop lew

Listopad uczuciowo nie będzie rozpieszczał Lwa. Mocny wpływ Plutona i Merkurego sprawi, że Lew będzie się doszukiwał u partnera nielojalności, a może nawet zdrady. Niestety nie będzie to niczym poparte i sprawi tylko pogorszenie się ich relacji. Partner zdecydowanie odsunie się od Lwa, może nawet dość do poważnej kłótni i rozłąki. Jeśli Lew nie zrozumie, że swoim zachowaniem rani partnera i jest niesprawiedliwy, może to nawet doprowadzić do końca ich związku.

Samotnym Lwom nie będzie się uczuciowo wiodło w tym miesiącu. Choć trzeba przyznać, że będzie on próbował walczyć o czyjeś względy, jednakże nie będzie na tyle szczery i przekonujący, żeby tę walkę wygrać.

Panna

horoskop panna

Panna będzie pod wpływem energii aż trzech planet, Wenus, Saturna i Merkurego, które sprawią, że rodzina i najbliżsi będą w tym czasie wyjątkowo ważni. Pannę czeka miły czas spotkań z bliskimi, zarówno przyjaciółmi, jak i rodziną, tą bliższą i dalszą, jednakże powinna ona uważać na to, aby nie oddalić się przez to od partnera. Dlatego też Panna powinna możliwie jak najwięcej czasu poświęcić partnerowi i okazać mu uczucia, a także pokazać, jak jest on ważny. Dzięki temu wszystkie relacje Panny będą udane.

Samotne Panny czeka wiele spotkań towarzyskich, na których poznają kogoś wyjątkowego, kogoś, kto może skraść ich serce. Ale tylko wtedy, kiedy nie będą zaangażowane w coś, co jest nieudane i bez przyszłości.

concept store

Waga

horoskop waga

Saturn i Pluton sprawią, że Waga będzie się zastanawiała nad zasadnością bycia w obecnej relacji. Zdezorientowany partner nie będzie pomocny w umacnianiu związku, a wręcz przeciwnie, jego dezorientacja, a co za tym idzie frustracja i złość, będą przysparzać Wadze jedynie dodatkowych wątpliwości. Jeżeli nie zostaną one rozwiane, może dojść do zakończenia ich związku i poszukiwania nowej, uczuciowej drogi życia.

Samotne Wagi w tym miesiącu będą miały tendencję, do zmiany swoich upodobań czy też zainteresowań. Może się więc zdarzyć, że zaczną się umawiać na spotkania z kilkoma osobami w jednym czasie. Takie zachowania nie gwarantuje jednak stworzenia trwałego i stałego związku.

Skorpion

horoskop skorpion

Wenus w gwiazdozbiorze Skorpiona sprawi, że związek Skorpiona będzie zgodny i harmonijny. Wraz z partnerem będą tak samo myśleć i mówić jednym głosem, a kilkudniowy wspólny wypoczynek sprawi, że ich związek się umocni. Skorpion poczuje się we właściwym miejscu i zacznie poważnie myśleć nad poważnymi deklaracjami dotyczącymi przyszłości.

Na samotne Skorpiony czeka natomiast wyjątkowa relacja. W tym miesiącu na ich drodze stanie ktoś wyjątkowy, kto w bardzo szybkim czasie stanie się przyjacielem, bratnią duszą, a w dalszej perspektywie może się narodzić między nimi prawdziwa miłość.

Strzelec

horoskop strzelec

Energia Urana sprawi, że Strzelec spojrzy zupełnie inaczej na swój związek, ale do tego będzie potrzebował czasu w samotności. Jeśli tylko jego partner to zrozumie, to koniec miesiąca będzie dla ich związku bardzo udany. Strzelec po zregenerowaniu sił i własnym przemyśleniom w samotności powróci odmieniony, pełen pozytywnej energii, uczuć i zapragnie być bliżej partnera niż kiedykolwiek wcześniej. Swój niewątpliwy wpływ na taki stan rzeczy będzie miał nie tylko wypoczynek Strzelca, ale też energia Wenus.

Samotne Strzelce w listopadzie powinny pozostać same. Nie będą bowiem dobrymi kompanami, ciekawymi rozmówcami, kreatywnymi kochankami. O randkach mogą zacząć myśleć dopiero pod koniec miesiąca, a do tego czasu powinny skupić się głównie na sobie.

Koziorożec

horoskop koziorożec

Koziorożec w listopadzie nie będzie w miłosnym nastroju, wręcz przeciwnie, prawie przez cały miesiąc będzie poddenerwowany i niezadowolony, co odbije się na jego związku. Koziorożec nie będzie starał się być miły i uprzejmy, a jego cięty język sprawi partnerowi dużo przykrość. Jedyne, czego Koziorożec może się spodziewać w tym miesiącu, to kłótnie i nieporozumienia. A wszystko to za sprawą Marsa, który nastoi go walecznie i bardzo bojowo. Na szczęście pod koniec miesiąca jego siła osłabnie, a Koziorożec będzie miał wystarczająco dużo czasu na poprawę partnerskich relacji.

Samotne Koziorożce pokłócą się ze wszystkimi, którzy nie będą się z nimi zgadzać. Dużo łatwiej będzie im znaleźć w tym miesiącu wrogów niż kogoś, kto ich pokocha.

Wedding Dream app

Wodnik

horoskop wodnik

Za sprawą Plutona i Strzelca Wodnik nie będzie w wybitnie romantycznym nastroju, a i czasu na miłość za dużo mieć nie będzie. To akurat wyjdzie na dobre jego związkowi. Nie będzie zbyt wielu sposobności do kłótni, a oddalenie wzmocni tęsknotę, która pod koniec miesiąca rozgrzeje atmosferę w związku i pozwoli nadrobić stracony czas. Wodnik stanie na wysokości zadania i sprawi, że jego partner poczuje się dzięki temu szczęśliwy.

Samotne Wodniki zdecydowanie mogą liczyć na nowe znajomości, a nawet na pewno poznają nowe osoby. Jednakże znajomości te bardziej będą dotyczyły spraw zawodowych niż sercowych. Dlatego na romantyczne chwile nie powinny w tym miesiącu liczyć.

Ryby

horoskop ryby

Związki zodiakalnych Ryb w listopadzie będą przechodziły kryzys, jednakże dosyć nietypowy. Ryby nie stracą zainteresowania partnerem i na swój sposób będą okazywać swoje uczucie, jednakże będą poświęcać najbliższym bardzo mało czasu, a nawet jeśli fizycznie będą z ukochaną osobą, to myślami nie wyjdą poza swoje obowiązki zawodowe. Będzie to rodziło w ich związku wiele nieporozumień, a wręcz kłótni. Dlatego Ryby zdecydowanie powinny oddzielić życie prywatne od zawodowego.

Samotne Ryby mogą w tym miesiącu się zapomnieć i wdać się w romans w miejscu pracy. Relacja ta ma małe szanse na przekształcenie się w długotrwały i szczęśliwy związek, ale będzie to odskocznia od napięcia i stresu.

Rekomendowane artykuły