Miłosny styczeń 2023? Zobacz horoskop wróżki Mariwy

Miłosny styczeń 2023? Zobacz horoskop wróżki Mariwy 119023

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

horoskop baran

Baran w styczniu poczuje w sobie bardzo dużo siły i pewności siebie. Pod wpływem Marsa i Wenus jego miłość będzie silniejsza niż wcześniej. Może to spowodować, że będzie on dążył do wejścia w nową fazę związku.

W jego myślach pojawi się nowy etap życia z ukochaną osobą. Dzięki temu czeka go miesiąc pełen miłości. To właśnie w tym miesiącu Baran może zaskoczyć partnera poważnymi deklaracjami związanymi ze ślubem, powiększeniem rodziny czy też wspólnym zamieszkaniem.

Samotne Barany mają duże szanse znaleźć miłość swojego życia. Jest to bardzo dobry czas, aby zaimponować i oczarować kogoś swoją osobowością.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

horoskop byk

Wenus sprawi, że styczeń przebiegnie Bykom w bardzo namiętnej i miłosnej atmosferze. Byk w tym miesiącu będzie też bardzo rodzinny i uda mu się zgromadzić przy sobie wszystkich bliskich, a nawet pojednać ze sobą zwaśnione strony.

Mimo że nie będzie miał zbyt wiele czasu, będzie bardzo się starał podtrzymywać dobre, rodzinne relacje. Na pewno nie zapomni też o ukochanej osobie i nie da jej poczuć się odtrąconą. Dobra energia i aura Byków sprawi, że styczeń będzie dobrym miesiącem dla wszystkich, którzy są im bliscy.

Samotne Byki będą miały dużo pracy i zajęć dodatkowych, jednakże mimo wszystko w ich otoczeniu pojawi się ktoś, kto zrobi na nich bardzo duże wrażenie. Znajomość ta będzie na tyle wyjątkowa, że może się przerodzić w prawdziwe uczucie.

winter sale baner

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

horoskop bliźnięta

Już od samego początku miesiąca Bliźnięta poczują duży przypływ uczuć, a przede wszystkim namiętności i pożądania, głównie za sprawą Marsa i Wenus. To one podbudują ich charyzmę i energię. Na pewno skorzysta na tym partner Bliźniąt, który to otrzyma dużą dawkę uczuć.

Nie cały miesiąc będzie tak idealny, ponieważ w drugiej połowie miesiąca energia Bliźniąt osłabnie, a jej miejsce zajmie irytacja i poddenerwowanie. Nie zatrze to jednak wrażenia, jakie zrobiły wcześniej.

Samotne Bliźnięta w drugiej połowie stycznia, pod wpływem Marsa w Byku, będą czuły wewnętrzny spokój, może nawet spowolnienie lub jakiegoś rodzaju osłabienie fizyczne, ale obudzą się ich uczucia i znajdą kogoś, kogo będą mogły nimi obdarzyć.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

horoskop rak

Niewątpliwie dużo odwagi i sił przyniesie Rakowi w tym miesiącu Mars, co bardzo przełoży się na szczęście w związku, tym bardziej że dzięki Wenus uczuć nie zabraknie. Styczeń okaże się wyjątkowo dobrym miesiącem szczególnie dla Raków będących w związkach małżeńskich. Poczują niczym nie zmąconą harmonię i spokój.

New Drop

Przepełnieni miłością będą chcieli jak najwięcej czasu spędzać z ukochaną osobą, a co najważniejsze nie będą uciekać w pracę ani też inne zajęcia, tylko poświęcą się w pełni partnerowi. Co ważne, Raki nabiorą odwagi na odważne decyzje i eksperymentowanie, zdecydują się na to, na co do tej pory nie miały śmiałości, co doda pikanterii ich związkowi.

Samotne Raki będą otwarte na nowe znajomości, szczególnie w drugim tygodniu stycznia. Los postawi na ich drodze kogoś interesującego, z kim będą gotowe pójść na żywioł, co będzie dla nich absolutną nowością. Z całą pewnością mogą liczyć na gorący romans.

concept store

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

horoskop lew

Lwy będące w związku na początku miesiąca mogą czekać spięcia i lekkie kłótnie. Jednakże wszystko się zmieni, kiedy to Wenus przejmie panowanie na niebie. To właśnie wtedy ich związek odżyje.

Lwy w tym miesiącu będą bardzo kreatywne i wykorzystają to również w związku, zapewniając tym samym wiele atrakcji i niespodzianek partnerowi. Lwy co prawda nie będą miały za dużo czasu na miłość, ale tyle, ile będą mogły, poświęcą w pełni na jej okazanie.

Samotne Lwy będą miały w sobie dużo wewnętrznego magnetyzmu, co przełoży się na powodzeniu u płci przeciwnej. Spędzą bardzo miłe chwile w ciekawym towarzystwie, jednakże nie znajdą miłości swojego życia.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

horoskop panna

Niestety Panna musi nastawić się na nerwowy czas. Wpływ Merkurego i Słońca sprawi, że będzie rozdrażniona, a energia z niej odpłynie. Z tego powodu drobne, codzienne sprawy będą powodowały napięcia i wybuchy ze strony Panny.

Szczere rozmowy z partnerem będą trudne i dość bolesne, ale Panna za wszelką cenę będzie chciała zakończyć dawne rozdziały. Będzie chciała także zrobić porządek w relacjach, dlatego możliwe, że odetnie się od więcej niż jednej osoby.

Samotne Panny nie będą miały ochoty na nowe relacje i raczej nie mają szansy na poznanie nowej osoby. Powinny się skupić na sobie i wewnętrznym wyciszeniu.

baner wedding dream cars

Waga (24 września – 23 października)

horoskop waga

W związku Wagi będzie układało się bardzo dobrze. Mars sprawi, że Waga będzie namiętna, a Wenus, że wykaże się dużym zrozumieniem i wparciem dla partnera w styczniu. Dlatego czeka ją dobry czas, podczas którego może się zbliżyć do partnera i lepiej go zrozumieć. Słońce doda pozytywnej energii i wigoru do związku. Waga będzie szczęśliwa i spełniona w styczniu w swojej relacji.

Samotne Wagi mają szansę poznać kogoś, w kim się zakochają. To może być początek nowej drogi w ich życiu, jeśli tylko otworzą się na to, co nieznane.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

horoskop skorpion

W tym miesiącu na Skorpiony negatywny wpływ będzie miał Mars w połączeniu z księżycem. Ta mieszanka energii spowoduje, że będą one od początku miesiąca nastawione bardzo krytycznie i walecznie. Skorpiony będą bardzo nieprzyjemne, będą się doszukiwać problemów, staną się krytyczne, a wręcz zgorzkniałe.

Sytuacja będzie na tyle zła, że sukcesem będzie, jeśli Skorpion nie zakończy całkowicie związku, w którym się znajduje, bo myśleć o tym będzie z całą pewnością. Szansa na załagodzenie tej sytuacji pojawi się w drugiej połowie miesiąca, kiedy to Wenus wzmocni swoje wpływy, jednakże nie na tyle, żeby całkowicie rozwiązać ich problemy.

Samotne Skorpiony będą za bardzo krytyczne i wrogo nastawione, ażeby znaleźć kogoś odpowiedniego do związku. Zdecydowanie łatwiej będzie im się z kimś pokłócić, niż okazać uczucia.

planer ślubny wedding dream app

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

horoskop strzelec

Uran może na krótki czas sprawić, że Strzelec będzie nieco rozchwiany i chętny do wprowadzania dużych zmian w swoim związku. Jednak kiedy da sobie czas na przemyślenia, sam szybko stwierdzi, że nie ma co podejmować pochopnych decyzji, które mogą mu bardzo zaszkodzić. 

Wenus sprawi, że Strzelec podejmie chętniej rozmowy z parterem na ważne tematy. Musi jednak uważać, aby ze względu na wpływ Marsa nie obiecać czegoś, czego potem nie będzie w stanie spełnić i zrealizować. Mimo wszystko będzie to dobry miesiąc dla związku Strzelca.

Samotne Strzelce mogą ulokować swoje uczucia w nieodpowiedniej osobie, dlatego muszą bardzo uważać na nowe relacje. Inaczej będą cierpieć.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

horoskop koziorożec

Kiedy Koziorożcom w miłości patronuje Mars, mogą się one spodziewać przebudzenia w związku. I tak właśnie będzie już w drugim tygodniu stycznia. Koziorożce poczują przypływ uczuć namiętności i ekscytacji.

Jak rzadko kiedy okażą swojemu partnerowi bardzo dużo ciepła i opiekuńczości. Dodatkowo Wenus umocni ich w tej miłości, którą czują. Nie będą chciały tego zmieniać, poczują, że kochają i są kochane, to sprawi, że Koziorożce w styczniu będą spełnione w miłości.

Samotne Koziorożce spotkają na swojej drodze kogoś, do kogo mocniej zabije im serce. Może się okazać, że jest to ich miłość na całe życie, ale powinny być ostrożne. Czasami okazuje się, że szybko wcale nie oznacza lepiej i tak może być w tym wypadku.

Wodnik (21 stycznia – 20 lutego)

horoskop wodnik

Dużo dobrej energii znajdzie się w związku Wodnika, głównie za sprawą wpływu Słońca i Wenus. Wodnik będzie chciał spędzać czas w większym gronie i z przyjaciółmi. To będzie mocno rozrywkowy czas dla jego związku.

W połowie miesiąca Wodnik musi uważać, gdyż za sprawą wpływu Merkurego stanie się mocno roztrzepany i chaotyczny, co może powodować kłótnie w związku. Po 20. stycznia wszystko powinno wrócić do normy. Będzie romantycznie i namiętnie.

Samotne Wodniki zdecydowanie w tym miesiącu mają szanse na romans i poznanie więcej niż jednej ciekawej osoby. Na pewno nie będą się nudzić.

Ryby (21 lutego – 20 marca)

horoskop ryby

Mars sprawi, że Ryby będą miały dużo siły do działania, co przełoży się w dużej mierze na ich związek. Dzięki temu wprowadzą do związku coś nowego, lekki powiew świeżości. Rozbudzą ponownie namiętność i sprawią, że partner zakocha się w nich ponownie.

Choć nie będą miały zbyt dużo czasu na spędzanie go z partnerem, to wynagrodzą mu to intensywnością swoich emocji i uczuć. Przez to, że nie spędzą ze sobą zbyt wiele chwil, w związku Ryb nie dojdzie w tym miesiącu do kłótni i nieporozumień.

Samotne Ryby mają szansę na otrzymanie od bliskiej osoby dużo wsparcia i pomocy, jednakże relacja, na jaką będą mogły liczyć, będzie wyłącznie przyjacielska. Wartościowa i dużo wnosząca, ale na miłość w tym miesiącu Ryby nie powinny liczyć.

Rekomendowane artykuły