Najatrakcyjniejsze znaki zodiaku, wśród kobiet. Jesteś na liście?

Nie od dziś wiadomo, że atrakcyjność to nie tylko wygląd. Każda z nas posiada wyjątkowe cechy charakteru, które potrafią działać na mężczyzn jak magnes. Jak twierdzą eksperci, część znaków zodiaku cieszą się szczególnym upodobaniem wśród panów. Czy mają faktycznie rację? Podpowiada wróżka Eliza!

Pamiętam, kiedy w szkole podczas przerw zamykałyśmy się z koleżankami w szatni i z wypiekami na twarzy sprawdzałyśmy horoskop… Nie tylko swój, ale i naszych sympatii, których imion nie ujawniałyśmy często nawet między sobą. Wspominam ten czas z uśmiechem i do dziś zdarza mi się zaglądać do rubryki astrologicznej w gazetach, a Tobie?

Skorpion

Mężczyźni nie dorastają Ci do pięt. Jesteś pewna siebie, przedsiębiorcza i wiesz do czego dążysz a to imponuje panom. Czują, że stanowisz dla nich wyzwanie a jak wszystkie dobrze wiemy, oni je kochają! Do perfekcji opanowałaś uwodzenie, jeśli więc jest ktoś kogo masz na oku, prędzej czy później będzie Twój.

Wodnik

Zawsze elegancka i z klasą, nawet w wersji domowej. Pani wodnik, po prostu nie musi się starać, aby świetnie wyglądać. Niezależnie od wieku wiecznie młoda duchem co stanowi niebywały atut w oczach mężczyzn. Z Tobą nie można się nudzić! Choć potrafisz bywać zmienna w swych uczuciach, zawsze zdobędziesz to czego pragniesz. Kobiety spod znaku wodnika mają tendencje do nieświadomego uwodzenia mężczyzn, którzy bardzo często trafiają do tak zwanego koszyczka „friends zone”.

Jak poszczególne znaki zodiaku zachowują się w związku? Rąbka tajemnicy uchyliła nam wróżka Eliza!

Waga

Kobiety spod znaku Wagi zaliczają się do najbardziej wiernych partnerek. Nie oznacza to jednak, że nigdy nie odchodzą. W związku nie lubią nudy i schematów. Muszą czuć się doceniane i potrzebne a wtedy potrafią odwzajemnić się niesamowitą miłością. Swoim spokojem i opanowaniem wzbudzają ogromne zaufanie.

Lew

Kobiety spod znaku lwa kochają być pożądane, a panowie ustawiają się do nich w kolejkach. Trudno się temu dziwić, ponieważ są to niezwykle energiczne i sympatyczne panie. Kiedy kochają to całym sercem i zdecydowanie nie należą do kobiet, które zdradzają. Dodatkowo to osoby o bardzo silnym charakterze, wzbudzające ogromny autorytet.

Koziorożec

Najlepsze przyjaciółki i partnerki na całe życie! Szanse, że zdradzi Cię kobieta spod znaku koziorożca, są praktycznie żadne. To urodzone liderki, które zawsze zajmują wysokie stanowiska w firmach. Ich zaradność i przedsiębiorczość niezwykle imponuje mężczyznom. Jednak niekiedy mogą bać się bliższych relacji z koziorożcem ze względu na obawę przed odrzuceniem. Kobiety te dokładnie wiedzą czego chcą i nie będą zgadzać się na byle kompromisy.

New Drop

Wiemy już jakie znaki zodiaku uważane są za najatrakcyjniejsze dla mężczyzn. Czas, aby sprawdzić, którzy panowie będą idealnymi partnerami na resztę życia!

Rekomendowane artykuły