Najlepsze restauracje na urodziny w Krakowie. Top 5 obiektów

kraków

Urodziny są jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. Zwykle chcemy świętować je w gronie rodziny lub przyjaciół. W zależności od tego, jaki ma być charakter naszego przyjęcia, a także ilości zaproszonych gości, prawdopodobnie będziemy poszukiwać idealnego obiektu. Powinien on oferować wyśmienite, urodzinowe menu, a także wyjątkową atmosferę. Restauracje w Krakowie są wyjątkowo różnorodne, więc wybór jednej z nich może być nieco trudniejszy. Warto więc poznać TOP 5 restauracji w mieście, które umożliwią organizację niezapomnianych urodzin!

1. Hotel i Restauracja Margarita

Hotel i Restauracja Margarita to idealne miejsce na urodziny w Krakowie, jeśli przyjęcie ma być zorganizowane dla nieco większej ilości gości – do 80 osób.

Ten lokal na urodziny w Krakowie specjalizuje się w organizacji imprez okolicznościowych, a także posiada wyjątkowo szeroką ofertę dostępnych dań. Można zdecydować się na menu urodzinowe bazujące na kuchni europejskiej lub polskiej.

Jest to idealna restauracja na urodziny w Krakowie również z uwagi na jej wystrój oraz przestronne wnętrze. Goście wraz z solenizantem/solenizantką będą mogli wykorzystać miejsce do tańczenia i niezapomnianej zabawy w rytm wyjątkowej muzyki – pomoc w dobraniu oprawy muzycznej gwarantowana jest przez obsługę.

Kadra managerska pozostaje również otwarta na różne propozycje i sugestie co do wyboru dodatkowych atrakcji, a także może polecić usługi doświadczonych fotografów i kamerzystów. Wszystko to pomoże w zorganizowaniu niezapomnianego przyjęcia urodzinowego.

New Drop

2. Restauracja Four

Restauracja Four to prawdziwa, kulinarna inspiracja w sercu Krakowa. Ta restauracja na rynku w Krakowie oferuje wszystko to, co jest niezbędne do organizacji niezapomnianych i wyjątkowych urodzin.

Ten lokal na urodziny w Krakowie może pomieścić nawet 75 osób i zaskoczyć sprawną oraz szybką organizacją przyjęcia okolicznościowego. Karta dań usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających gości.

restauracja four kraków

Idealne menu urodzinowe zostanie skomponowane zarówno dla wielbicieli klasyki europejskiej, ale także i dań regionalnych. Nie jest to typowa, restauracja włoska w Krakowie, aczkolwiek oferowany jadłospis à la carte jest wyjątkowo zróżnicowany.

Zwieńczeniem urodzinowego obiadu i kolacji może być także wytrawny lub musujący trunek wybrany z dostępnej karty win.

Warto zauważyć, że Restauracja Four jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, więc idealnie pasuje do niej miano najlepszej restauracji w Krakowie, w której można zorganizować niezapomniane urodziny.

3. TA’AM Restaurant & Cocktail Bar

TA’AM Restaurant & Cocktail Bar to restauracja Kraków – Kazimierz zlokalizowana w odremontowanej kamienicy przy ulicy Miodowej 29. Świetnie sprawdzi się w kontekście organizacji urodzin dla nieco mniejszej ilości gości – do 40 osób.

Jest to wyjątkowo klimatyczna restauracja w Krakowie, która oferuje wnętrza w stylu industrialnym z domieszką nowoczesności. Goście mogą jednak liczyć na drobne zmiany w zakresie dekoracji tak, by wnętrze jak najskuteczniej dopasowało się do organizowanego przyjęcia urodzinowego.

Główna karta dań bazuje głównie na specjałach kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. Aczkolwiek szef kuchni jest w stanie skomponować indywidualne menu urodzinowe, które daleko wykracza poza schematy przedstawione w karcie dań.

Dodatkowym atutem tej restauracji na krakowskim Kazimierzu jest także obecność cocktailbaru oraz możliwość zorganizowania degustacji dojrzałych win.

4. Gruzińskie Chaczapuri Sienna food & wine

Jeśli interesuje nas restauracja gruzińska w Krakowie na urodziny, wówczas warto zwrócić większą uwagę na lokal o dźwięcznej nazwie: Gruzińskie Chaczapuri Sienna food & wine.

Jest to jedna z częściej polecanych restauracji w Krakowie, która z pewnością nie rozczaruje miłośników gruzińskiej kuchni. Lokal mieści się tuż przy rynku głównym i dysponuje eleganckim i klimatycznie urządzonym wnętrzem.

Warto zauważyć, że oprócz tradycyjnych dań gruzińskiej kuchni oferowane są także przysmaki polskie, a nawet i klasyczna, włoska pizza.

Marlu_baner

Organizacja urodzin wymaga uprzedniego ustalenia szczegółów z obsługą lokalu. Z uwagi na nieco mniejszą przestrzeń ilość gości, jaka może bawić się podczas przyjęcia, jest ograniczona.

5. Taste of India

Taste of India – jak sama nazwa wskazuje – to restauracja indyjska w Krakowie, która świetnie sprawdzi się w kontekście organizacji kameralnego, urodzinowego obiadu lub kolacji. Lokal znajduje się praktycznie w samym sercu miasta blisko Starego Rynku.

Ten lokal na urodziny będzie odpowiednim wyborem dla miłośników wyrazistego, indyjskiego smaku, a także pikantnych i aromatycznych przypraw. Oprócz dań głównych i przystawek, kucharze z Taste of India przygotowują także wyśmienite desery i słodkości.

Ciekawostką jest fakt, że w tym lokalu można także skosztować indyjskich drinków, co może być dodatkowym urozmaiceniem organizowanych tam urodzin.

Dokonując rezerwacji, warto mieć na uwadze to, że ilość miejsc jest ograniczona, więc szczegóły koniecznie trzeba ustalić z obsługą lokalu.

Podsumowanie – najlepsze restauracje na urodziny w Krakowie

W Krakowie z pewnością nie brakuje oryginalnych i wyjątkowych restauracji, których obsługa z przyjemnością podejmie się organizacji niezapomnianych urodzin. Jednak na przebieg samej uroczystości wpływ ma doświadczenie lokalu, wystrój wnętrz, a także przygotowane menu.

Przedstawione TOP 5 najlepszych restauracji na urodziny w Krakowie to lokale sprawdzone. Cieszą się one pozytywnymi opiniami osób, które już zdecydowały się zorganizować tam swoje urodziny.

Profesjonalna obsługa, świetna lokalizacja, a także wyśmienity jadłospis to główne wyznaczniki opisanych restauracji. Z pewnością sprostają one oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających.

Rekomendowane artykuły