Numerologia partnerska – odkryj zgodność Waszej relacji!

numerologia partnerska

Czasem, mimo szczęśliwego związku zastanawiamy się, jak bardzo jesteśmy do siebie dopasowani. Przemierzamy wtedy bezkresne czeluście Internetu w poszukiwaniu odpowiedzi. 🧐 Wypełniamy przy tym testy psychologiczne, rozwiązujemy quizy, czytamy horoskopy, aby poznać jak najwięcej szczegółów. Kolejną możliwością z jakiej możemy skorzystać jest numerologia partnerska. Na czym polega?

Z artykułu dowiesz się:

janachowska.pl
  • jak ustalić swoją cyfrę numerologiczną?
  • czym charakteryzuje się Twój numer astrologiczny w związku?
  • jakie cyfry astrologiczne są do siebie dopasowane?

Każdy człowiek ma swój własny numer astrologiczny, który przejawia się konkretną energią, skłonnościami i może wpływać na relacje kształtowane z innymi ludźmi. Dzięki poznaniu pewnych tendencji danej osoby często jesteśmy w stanie w lepszym stopniu ją zrozumieć. 

Zdarza się też, że jedne osoby dogadują się ze sobą dużo lepiej niż inne. Czy gwiazdy mogą nam to jakoś wyjaśnić?

concept store

Jak ustalić swoją cyfrę numerologiczną?

Numerologia partnerska odkrywa przed nami tajniki ludzkich zachowań. Numerolodzy uważają, że za cyfrą astrologiczną kryje się specyficzny model osobowościowy, który w dużej mierze kształtuje charakter danej osoby.

numerologia partnerska
Fot: Shutterstock

Zadaniem numerologii jest głębsze poznanie własnych predyspozycji i skłonności, a także możliwości oddziaływania na innych. Podstawową zasadą, która pozwala poznać, jaki numer astrologiczny przyświeca naszej ścieżce życia jest sumowanie cyfr z daty urodzenia. 

Przykład. Ania urodziła się 01.12.1990 r. Jaki będzie jej numer astrologiczny?

Etap 1. Sumujemy wszystkie cyfry z daty urodzenia: 

0+1+1+2+1+9+9+0 = 23

Etap 2. Dodajemy do siebie cyfry z otrzymanego wyniku:

 2+3 = 5

Wobec powyższego 5 będzie numerem ścieżki życiowej Ani. 

Skoro już wiesz, jak policzyć swoją cyfrę astrologiczną, czas dowiedzieć się, jakie cechy charakteru przedstawia.

Co oznacza Twój numer astrologiczny w związku?

Numerolodzy na podstawie numeru ścieżki życia starają się wyjaśnić, jakie szczególne cechy charakteru są przyporządkowane do danej liczby. Co może powiedzieć nam o partnerze i o nas numerologia partnerska?

numerologia partnerska
Fot: Shutterstock

NUMER 1 Obiekt westchnień

Jedynki wręcz tryskają charyzmą, pewnością siebie i otwartością. Uwielbiają otaczać się ludźmi i świecić w towarzystwie. To osoby lubiane i podziwiane, za którymi niejeden potrafi głośno westchnąć. 

Związek z nimi jest pełen ekscytacji i niezapomnianych przeżyć (o nudzie można zapomnieć!). Choć koleżeńskie relacje idą im łatwo, to ciężko nawiązać z nimi bliską więź, która wymaga zaufania. 

Najlepsze dopasowanie: 3, 5, 6.

NUMER 2 Opiekuńczy romantyk

Dusza numerologicznej dwójki jest niczym z epoki romantyzmu, przepełniona wrażliwością i uczuciem. Nie zostawi nikogo w potrzebie i zawsze będzie służyć pomocą. 

Zwykle stawia drugą połówkę na pierwszym miejscu, nawet jeśli oznacza to rezygnację z własnych potrzeb. Za swoją miłością poszłaby w ogień i walczyła do utraty sił.

NUMER 3 Optymistyczny lekkoduch

Trójki zarażają swoim promiennym uśmiechem i niezachwianym optymizmem. Rozmowa z nimi największego ponuraka wprawi w dobry nastrój. Lubią żyć chwilą i odkrywać nieznane, także ze swoim życiowym towarzyszem. 

Potrafią oczarować swoim pozytywnym nastawieniem, ale też ciężko utrzymać ich ciekawą świata duszę w miejscu. 

Najlepsze dopasowanie: 1, 5, 9

numerologia partnerska
Fot: Shutterstock

NUMER 4 Stabilny partner

Ludzie, którym przyświeca ścieżka życiowa czwórki są niezwykle stabilni i silni. Powiedzieć, że można na nich liczyć w każdej sytuacji, to tak jakby nic nie powiedzieć, bo to w żaden sposób nie odda ich prawdziwych zasług.

Uratują z opresji, podadzą pomocną dłoń, będą przy partnerze nawet w największe życiowe burze. Czasem jednak niektórzy potrzebują w związku odrobiny pasji i ekscytacji, od których numerologiczna czwórka stroni. 

Najlepsze dopasowanie: 2, 7, 8.

Lubisz ezoterykę i często zagłębiasz się w interpretację nadprzyrodzonych zjawisk? Interesowałaś się kiedyś tym, co oznaczają nasze sny? Sprawdź, co kryje się pod hasłem sennik zdrada partnera.

NUMER 5 Poszukiwacz przygód

Ciekawość to główna cecha numerlogicznej piątki. Uwielbia odkrywać wszystko, co nieznane. Aż pali się w środku na myśl o nowej przygodzie, w którą chętnie zabierze swojego towarzysza. Napędzają ją emocje. Będzie ogromnie szczęśliwa dzieląc się wspólnie eksyctującymi przeżyciami.

Nie lubi nudy i stagnacji, co sprawia, że będzie męczyć się z partnerem lubiącym spokój i stabilność. 

Najlepsze dopasowanie: 1, 3, 7

NUMER 6 Kochany wrażliwiec

Szóstki łakną czułości i zrozumienia, jak powietrza. Zamiast tłumów znajomych wolą garstkę najbliższych osób. Cenią relacje oparte na wsparciu, szacunku i zaufaniu. Bardziej prawdopodobne zatem, że w sobotni wieczór zastaniesz je z rodziną czy bliskimi przyjaciółmi, aniżeli na imprezie. 

Są bardzo wrażliwe, kochające i potrafią wybaczać. Nie jest jednak łatwo zyskać ich zaufanie, zazwyczaj potrzebują więcej czasu by nawiązać bliską relację. 

Najlepsze dopasowanie: 1, 2, 8, 9

NUMER 7 Skryty myśliciel

Numerologiczne siódemki są niezwykle inteligentne i nie boją się trudności. Potrafią analizować różne rozwiązania godzinami. Zawsze starają się znaleźć wyjście z trudnych sytuacji. W związku są silne i zdecydowane. Nie są szczególnie towarzyskie i ciężko im się otworzyć przed drugą osobą. 

Niemniej kiedy już uda nam się wejść w łaski siódemki możemy liczyć na to, że będzie ostoją i wsparciem w najtrudniejszych sytuacjach. 

Najlepsze dopasowanie: 4, 5, 7.

Numer 8 Stanowczy pragmatyk

Twardo stąpająca po ziemi ósemka to osoba z dużymi ambicjami. Nie zadowala się błahostkami i ciągle dąży do realizacji własnych celów. Jest partnerem wymagającym i stanowczym. W związku oczekuje bardziej podporządkowania, aniżeli prób szukania kompromisów. 

Gdy na swojej drodze spotka kogoś, kto będzie potrafił dotrzymać jej kroku i wspólnie dążyć do osiągnięcia czegoś wielkiego, to z pewnością dogadają się znakomicie. Potrafi pracować nad związkiem i z pewnością, gdy pojawi się przeszkoda w pierwszej kolejności próbuje ją pokonać, niż się poddać. 

Najlepsze dopasowanie: 4, 6.

NUMER 9 Bratnia dusza

Od pierwszych chwil można nawiązać z dziewiątką przyjacielską relację. To osoba o wielkim sercu, które zawsze potrafi ogrzać swoim ciepłem. Zakochana jest troskliwa i uczynna. Dokłada wszelkich starań, by uczynić drugą połówkę szczęśliwą.

Charakteryzuje ją silna niezależność, co nie oznacza, że nie umie się zaangażować. Wystarczy, że wejdzie się do jej świata i dotrzyma jej kroku, a wspólna podróż może okazać się ekscytująca i trwała.

Najlepsze dopasowanie: 3, 6, 9.

Zgodność relacji, a numerologia partnerska

numerologia partnerska
Fot: Shutterstock

Numerologia partnerska pomaga zrozumieć jakie cechy charakteryzują daną osobę i jakie mamy perspektywy w związku. Niemniej pamiętaj, że nie jest to jedyny wyznacznik.

Tak naprawdę od Was samych zależy, ile pracy włożycie w Wasz związek i czy chcecie, aby stworzyć trwałą i szczęśliwą relację. 

Być może niektórym parom jest łatwiej niż innym. Ale w końcu stawka jest położona wysoko – chodzi o miłość. A przecież o nią warto walczyć do samego końca!😉

Rekomendowane artykuły