Party & Wedding z wyróżnieniem Super Luksusowa Marka Roku. To był dla nas wyjątkowy wieczór

27 listopada 2023 roku odbyła się w Warszawie czternasta edycja Gali Luksusowa Marka Roku. To był dla nas wyjątkowy wieczór nie tylko ze względu na wyróżnienie, które marce Party & Wedding by Izabela Janachowska przyznała kapituła nagrody, ale także z uwagi na pokaz sukien z Izabela Janachowska Concept Store, który uświetnił całe wydarzenie. Zjawiskowe kreacje z naszej oferty na wybiegu prezentowały finalistki konkursu Miss Polski oraz jego zwyciężczyni, Angelika Jurkowianiec.

Luksusowa Marka Roku

Gala Luksusowa Marka Roku 2023. Jak wyglądały przygotowania?

Choć zorganizowaliśmy już wiele pokazów naszych sukien, wciąż przed takimi wydarzeniami dopada nas trema. Mimo że jesteśmy pewni jakości i designu kreacji, które możecie znaleźć w Izabela Janachowska Concept Store, za każdym razem zastanawiamy się, czy nasze propozycje spotkają się z życzliwym odbiorem.

Przygotowania do takich pokazów ruszają najczęściej na długo przed tymi wydarzeniami. Wybieramy kreacje, szukamy odpowiednich modelek, zastanawiamy się nad kolejnością. To zespołowa praca, której przewodniczy, oczywiście, nasza redaktor naczelna Izabela Janachowska. Jak tylko otrzymaliśmy zaproszenie do udziału w tegorocznej edycji gali Luksusowa Marka Roku, niemal natychmiast zdecydowaliśmy, że podczas tego wydarzenia zaprezentujemy gościom i laureatom suknie wieczorowe. Wtedy przyszedł czas na znalezienie idealnych modelek. Tym razem wybór był zaskakująco prosty – do współpracy ponownie zaprosiliśmy finalistki konkursu Miss Polski 2023 oraz zwyciężczynię – Angelikę Jurkowianiec.

New Drop
gala Luksusowa Marka Roku

Dziewczyny jak zwykle prezentowały się na wybiegu oszałamiająco, jednak, żeby pokaz był dopracowany w każdym szczególe, trzeba było zapewnić im jeszcze beauty team. Na szczęście udało nam się pozyskać cudownych partnerów, którzy dopracowali wizerunki naszych modelek w najmniejszych szczegółach. Za makijaże finalistek konkursu Miss Polski zadbała marka Estee Lauder na czele z ich makijażystą, Pawłem Borkowskim, natomiast fryzury to zasługa nieocenionego teamu REF Stockholm Polska i zespołu Marcina Kamińskiego.

Efekt finalny zachwycił gości zgromadzonych na gali i musimy nieskromnie przyznać, że zupełnie się im nie dziwimy. Zjawiskowe suknie z Izabela Janachowska Concept Store prezentowane przez najpiękniejsze Polki w otoczeniu dzieł sztuki przygotowanych na licytację charytatywną to połączenie, które jest właściwie gwarancją efektu wow.

Luksusowa Marka Roku 2023
fot. Kurnikowski/AKPA

Party & Wedding ze statuetką Super Luksusowa Marka Roku

Bardzo ważnym dla naszej firmy punktem wieczoru była także gala wręczenia statuetek Luksusowa Marka Roku. Kapituła nagrody wyróżniła firmy, marki, produkty oraz twórców dóbr za kreowanie luksusowych usług i produktów, a także za ich unikatowość i najwyższą jakość. Otrzymanie statuetki Luksusowa Marka Roku zawsze odzwierciedla wysoką pozycję na rynku premium w Polsce.

W gronie laureatów tytułu Super Luksusowa Marka Roku 2023 znaleźli się tym razem marka Tubądzin, Ewa Minge (otrzymała statuetkę Super Luksusowy Produkt Roku 2023 za kolekcję oprawek do okularów) oraz… Party & Wedding by Izabela Janachowska. W imieniu firmy nagrodę odebrał Paweł Kosturek, nasz dyrektor zarządzający.

Luksusowa Marka Roku 2023
fot. Kurnikowski/AKPA

Warto wiedzieć, że wydarzeniu towarzyszy też Wystawa Luksusowych Produktów, podczas której zaproszeni na galę goście mogą z bliska przyjrzeć się ofercie marek, które zostały wyróżnione. Bardzo nam miło, że nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zgromadzonych.

Luksusowa Marka Roku 2023

Rekomendowane artykuły