Pasek ślubny – modny dodatek do stylizacji panny młodej

pas do sukni ślubnej

Jak dobrać pasek do sukni ślubnej?

Pamiętaj, aby nie przesadzić! Jeśli Twoja suknia ślubna sama w sobie jest bogato zdobiona, a do tego postanowiłaś dobrać sporo biżuterii, uważaj z kolejnymi akcesoriami. Czasem mniej znaczy więcej. W takiej sytuacji wybierz pasek o prostej strukturze.

Zobacz także: Jaki welon do gładkiej sukni ślubnej? 4 propozycje!

Twoja kreacja jest gładka, a do tego o minimalistycznej formie? W takiej sytuacji możesz śmiało poszaleć z doborem pasa ślubnego. Wybierając bogato zdobiony, skupisz uwagę na talii, która zostanie idealnie podkreślona. Świetnym przykładem może być stylizacja Mileny z odcinka Salonu Marzeń. Klasyczna, gładka suknia ślubna została przełamana zdobionym, biżuteryjnym pasem. My jesteśmy zdecydowanie na tak!

Cały odcinek możesz obejrzeć tutaj:

New Drop

Podoba Ci się takie rozwiązanie? Zobacz, jakie modele kupisz bezpośrednio w naszym sklepie.

Kolorowy pasek ślubny?

Wybór kolorowego pasa ślubnego to zdecydowanie opcja dla odważnych panien młodych. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie, jeśli pragniesz podkreślić kolor przewodni wesela. Prosta elegancka suknia a do tego charakterystyczny pasek, podkreślający talię? Brzmi bardzo ciekawie!

To uniwersalny dodatek zarówno do sukni wieczorowej, jak i ślubnej. 

Pasek ślubny – gdzie kupisz go stacjonarnie?

Pasek jest elementem, który powinnaś dopasowywać bezpośrednio na sukni ślubnej. Czasami nawet najpiękniejszy element, znaleziony w internecie, niekoniecznie może pasować do Twojej stylizacji. Dlatego warto jest zobaczyć go również na żywo.

W tym celu zachęcamy do odwiedzenia naszego ślubnego Concept Store, gdzie grono naszych ekspertów pomoże w doborze tego idealnego modelu.

Salon sukien ślubnych Warszawa

Pasek ślubny jako ozdoba do włosów?

Fryzura stanowi równie ważny element stylizacji ślubnej co sama suknia. Ciekawym elementem upięcia może być odpowiednio dobrana opaska. W tym celu możesz wykorzystać… pasek ślubny!

Zanim jednak zdecydujesz się na takie rozwiązanie, pokaż go swojemu fryzjerowi i upewnij się, że przymocowanie go do włosów nie będzie stanowiło problemu.

A czy Ty planujesz wykorzystać pasek do swojej stylizacji ślubnej? Koniecznie daj znać w komentarzu!

Często pytacie mnie o wizytę w moim Concept Store: jak wygląda, jak się do niej przygotować, ile trwa👰🤵.

Dziś razem z bohaterką odcinka Iloną pokażemy Wam, czego panna młoda może się spodziewać, przychodząc do Izabela Janachowska Concept Store.

Zobacz także: Najmodniejsze dodatki ślubne dla panny młodej

Rekomendowane artykuły