Po tych zachowaniach poznasz, że on za Tobą szaleje!

zakochana para

Czasami trudno jest nam odgadnąć, czy ktoś, kto nam się podoba, jest nami szczerze zainteresowany. Możemy mylić się w interpretacji wysyłanych sygnałów. Czy dany mężczyzna chce poznać Cię bliżej? Poznaj wyraźne oznaki, świadczące o tym, że on stracił dla Ciebie głowę.

Po tych zachowaniach poznasz, że on za Tobą szaleje! 104973
Fot: Shutterstock

Zakochany mężczyzna będzie chciał poznać Cię bliżej i spędzać jak najwięcej czasu z Tobą. Kiedy tego kontaktu nie ma, często wmawiamy sobie różne wymówki, które mają usprawiedliwić dany stan rzeczy. Niektórzy sprawdzają dopasowanie znaków zodiaku. Warto zatem poznać przesłanki, po których poznasz, że on jest Tobą poważnie zainteresowany.

Często na Ciebie patrzy

Gdy jesteśmy czymś zainteresowani, często się temu przyglądamy. Tak samo jest w aspekcie relacji między kobietą a mężczyzną. Kontakt wzrokowy i częste spojrzenia w stronę danej osoby to niezawodna oznaka, że jest się nią zainteresowanym. Tym bardziej że mężczyźni zwykle są wzrokowcami.

Warto też wtedy zwrócić uwagę na ich źrenice oczu. Jeżeli są powiększone, stanowi to bardzo dobry sygnał. Tak samo delikatnie uniesione brwi. Dzieje się tak wtedy bowiem, kiedy kobieta wydaje się mężczyźnie atrakcyjna. W innym wypadku, w którym on szybko odwraca od Ciebie oczy, może to świadczyć o tym, że nie stracił dla Ciebie głowy, albo jest bardzo skryty i nieśmiały.

Po tych zachowaniach poznasz, że on za Tobą szaleje! 104974
Fot: Shutterstock

Szuka kontaktu z Tobą

To bardzo ważny punkt, świadczący o jego zaangażowaniu. Jeżeli w istocie on jest Tobą poważnie zainteresowany, na różne sposoby będzie chciał do Ciebie dotrzeć. Czasami pod banalnym pozorem nawiąże z Tobą kontakt.

Możesz być pewna częstego przypominania o sobie np. w postaci miłej porannej lub wieczornej wiadomości. Będzie chciał wiedzieć, jak spędziłaś dzień, czy masz dobre samopoczucie. Podzieli się z Tobą wrażeniami na temat jakiegoś filmu, książki bądź piosenki. Tym samym będzie chciał poznać Twoje gusta i zainteresowania, zgłębić Twoją osobowość.

Rozśmiesza Cię

Dba o to, byś dobrze czuła się w jego towarzystwie. Sprawia, że się uśmiechasz i jesteś zrelaksowana. W ten sposób zapewnia Ci dobry nastrój, co jest dla niego niezwykle ważne. Zapewne też od czasu do czasu wysyła śmieszne memy lub żarty. Jest to jednocześnie sprawdzanie Twojego poczucia humoru, czy jest ono podobne do jego.

Jednocześnie będzie śmiał się z Twoich dowcipów, niezależnie czy są to suchary, czy naprawdę dobre kawałki. Chce w ten sposób okazać, że świetnie do siebie pasujecie.

Po tych zachowaniach poznasz, że on za Tobą szaleje! 104975
Fot: Shutterstock

Mowa ciała nie kłamie

Kiedy jesteście razem, zwróć uwagę czy jego stopy i ciało skierowane są w Twoją stronę. Jeżeli tak, jest to oznaka zainteresowania Twoją osobą.

Marlu_baner

Nachylanie się, muskanie dłoni, barków, czy też ramion to silne sygnały wysyłane przez niego świadomie lub podświadomie.

Dotyk mówi bardzo wiele. Patrząc na niego zaś, zauważysz, jak pręży muskuły, aby wydać się bardziej męskim i silnym. Jednym z często nieuświadomionych sygnałów, dotyczącym zainteresowania drugą stroną, jest dotykanie swojego brzucha.

Komplementuje Twój wygląd i charakter

Mężczyźni zwykle prawią swoim wybrankom różnego rodzaju komplementy. Pamiętajmy jednakże, że nie każdy mężczyzna, który jest Tobą zainteresowany, chce poskreślać walory Twojego wyglądu bądź tylko się na nich skupić. Jeżeli on ma poważne plany w stosunku do Ciebie, istotne dla niego będą cechy Twojego charakteru.

Dlatego też zapewne będziesz słyszeć komplementy, zwłaszcza na początku waszej znajomości – np. jaka jesteś zaradna, wytrwała, jak świetnie coś robisz. Twoje najlepsze strony będą często podkreślane przez niego.

Po tych zachowaniach poznasz, że on za Tobą szaleje! 104976
Fot: Shutterstock

Zapamiętuje to, co do niego mówisz

To zdumiewające, jak wiele zakochany mężczyzna potrafi zapamiętać informacji na Twój temat. To też bardzo wyraźny znak, że on za Tobą szaleje. Pragnie dowiedzieć się i przyswoić jak najwięcej danych, związanych z Tobą. Kolejną ważną kwestią jest to, że słucha cierpliwie tego, co masz mu do powiedzenia.

Szczególnie dba o siebie

Tak samo, jak kobiety stroją się, czeszą i malują, żeby zrobić jak najlepsze wrażenie na mężczyźnie, tak też on będzie chciał wypaść jak najlepiej. Dlatego też zacznie o siebie szczególnie dbać, chodzić na siłownię, z większą atencją dobierać ubrania. Na pewno to zauważysz.

Po tych zachowaniach poznasz, że on za Tobą szaleje! 104977
Fot: Shutterstock

Chce poznać Cię ze swoimi bliskimi

Gdy on stracił dla Ciebie głowę, będzie chciał pochwalić się przed bliskimi Tobą – najpierw z gronem najbliższych przyjaciół. Będzie dumny z waszej znajomości i podzieli się swoim szczęściem z całym światem. Koledzy często wtedy będą żartować z niego (z zazdrości), dla Ciebie zaś będą niezwykle mili. To typowa oznaka.

Będzie z Tobą w trudnych chwilach

Oznaką szczerego zainteresowania i troski o Ciebie będzie wspieranie Cię w trudniejszych momentach. Nawet jeżeli on jest wciąż tylko kolegą, gdy dowie się o twoich problemach, będzie stanowił dla Ciebie wsparcie. Dla związków, które są świeże jest to świetny sprawdzian.

Łatwo jest bowiem przyjemnie spędzać czas, gdy wszystko idzie pomyślnie. Jednakże jedną z najważniejszych przesłanek udanej relacji, jest sytuacja, gdy on stoi murem za Tobą w tych gorszych chwilach. Twoje szczęście jest bowiem jego szczęściem.

Po tych zachowaniach poznasz, że on za Tobą szaleje! 104978
Fot: Shutterstock

Pamiętajmy, że nie wszystkie te punkty muszą być spełnione jednocześnie. Warto jednakże się nad nimi zastanowić i ocenić, czy najważniejsze z nich dotyczą waszej relacji. Jeśli Wasz związek trwa w najlepsze, a jednak wciąż szukasz potwierdzenia, czy Twój partner za Tobą szaleje, być może powinniście przeprowadzić test zgodności dla par – on pomoże Wam pracować nad łączącym Was uczuciem.

Życzymy wam samych udanych związków 🙂

New Drop


Rekomendowane artykuły