QUIZ: Jaka obrączka będzie dla Ciebie idealna?

Quiz - idealna obrączka

Nie wszystkie pary o tym pamiętają, ale Wasze obrączki wcale nie muszą być identyczne – możecie dobrać je według swoich osobistych preferencji i gustów. Ważne, aby łączyła je ta sama obietnica, choć może to robić także spersonalizowany grawer po wewnętrznej stronie.

New Drop
ebook dla świadkowej

Jaka obrączka będzie najlepiej dobrana do Twojego charakteru i stylu? Klasyczna, nowoczesna czy może zupełnie oryginalna w stylu vintage? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się sama!

0%

Twój pierścionek zaręczynowy jest zrobiony z...

Kamień, który powinien się znaleźć w pierścionku zaręczynowym to…

Jaką biżuterię nosisz na co dzień?

Twoja wymarzona sypialnia to...

QUIZ: Jaka obrączka będzie dla Ciebie idealna? 83874
QUIZ: Jaka obrączka będzie dla Ciebie idealna? 83875
QUIZ: Jaka obrączka będzie dla Ciebie idealna? 83876
QUIZ: Jaka obrączka będzie dla Ciebie idealna? 83878

Twoja wymarzona podróż poślubna odbyłaby się...

Czyj pierścionek zaręczynowy podoba Ci się najbardziej?

QUIZ: Jaka obrączka będzie dla Ciebie idealna? 83881
QUIZ: Jaka obrączka będzie dla Ciebie idealna? 83886
QUIZ: Jaka obrączka będzie dla Ciebie idealna? 83887
QUIZ: Jaka obrączka będzie dla Ciebie idealna? 83888

Ile (Twoim zdaniem) powinien kosztować pierścionek zaręczynowy?

QUIZ: Jaka obrączka będzie dla Ciebie idealna?
Romantyczna obrączka z różowego złota

obrączki z różowego złota

Różowe złoto jest wyjątkowo kobiece, a od kilku lat także wyjątkowo modne. Ma to do siebie, że pięknie wtapia się w kolor skóry, dlatego, wbrew pozorom, wcale nie jest krzykliwe. To dobre rozwiązanie dla osób, które preferują skromniejszą biżuterię. Obrączka z różowego złota może być zupełnie prosta bądź wzbogacona o kamień: najczęściej spotykane są wersje z diamentami, ale jeśli zależy Ci na oryginalności, możesz wybrać np. morganit, który pięknie komponuje się z różowym złotem.
Nowoczesna obrączka z białego złota

obrączki z białego złota

Nie przepadasz za zbytkiem i raczej unikasz świecidełek. Żółte, królewskie złoto to nie Twoja bajka, dlatego prosta, niewyróżniająca się obrączka z białego złota będzie dobrym rozwiązaniem. Białe złoto często uważane jest za bardziej nowoczesne, dlatego projektanci biżuterii często tworzą z niego współczesne, oryginalne formy. Może to coś dla Ciebie?
Ozdobna, rzeźbiona obrączka w stylu vintage

QUIZ: Jaka obrączka będzie dla Ciebie idealna? 83834

Uważasz, że Wasz związek jest wyjątkowy, dlatego i obrączki przypieczętowujące go powinny takie być! Oryginalna obrączka w stylu elfickiej biżuterii z filmów i książek fantasy to świetny wybór dla romantycznej, kreatywnej i absolutnie niepowtarzalnej duszy. Można ją wykonać np. ze złota o lekko zaśniedziałym wykończeniu. Możesz mieć pewność, że żadna z Twoich znajomych nie będzie mieć podobnej...
Klasyczna, ponadczasowa obrączka z żółtego złota

QUIZ: Jaka obrączka będzie dla Ciebie idealna? 83835

Nie lubisz eksperymentować i jesteś wierna tradycji, dlatego Twoja obrączka koniecznie musi być wykonana z żółtego złota. Klasyka nie musi oznaczać jednak nudy, dlatego jeśli marzy Ci się odrobina nowoczesności, możesz wybrać model wysadzany kamieniami bądź rzeźbiony na "mat". Coraz częściej wykonuje się także kreatywne grawery - nie tylko na wewnętrznej, ale także na zewnętrznej stronie obrączki.

Wybór obrączek to decyzja, z którą będziecie musieli się zmierzyć już niedługo? Obejrzyjcie filmik, w którym nasza redaktor naczelna Izabela Janachowska radzi, jak idealnie dobrać obrączki: nie tylko do Waszego charakteru i upodobań, ale także pod kątem komfortu i jakości kruszcu.

Rekomendowane artykuły