Sesja narzeczeńska – ile kosztuje?

para młoda

Dla jednych wisienka na torcie zdjęć ślubnych, a dla innych niepotrzebny koszt. Co powinniście widzieć o sesji narzeczeńskiej? Jakie są jej zalety? Ile kosztuje wykonanie tego typu zdjęć? Dowiecie się tego z niniejszego artykułu.

Wiele par decyduje się na sesję zdjęciową jeszcze przed ślubem. To dobra okazja do tego, aby zrobić sobie kilka ładnych portretów bez białej sukni i garnituru. Pomysły? Jest ich wiele! Ceny? Także są różne w zależności od pakietów. Przedstawiamy Wam oferty fotografów polecanych przez Wedding Dream.

janachowska.pl

Sesja narzeczeńska – dlaczego warto?

W zasadzie mało jest okazji, które sprzyjałyby wykonaniu zdjęć we dwoje, w casualowych stylizacjach, bez obecności gości i dodatkowych emocji. To dobry moment na wykonanie sesji tylko we dwoje, aby uchwycić Was, Wasze uczucie w pięknej scenerii.

Niektórzy twierdzą, że to dodatkowy, niepotrzebny wydatek. Czy to prawda? Pokażemy Wam, że efekty takich sesji są naprawdę zachwycające i warte tych pieniędzy.

concept store
para

Wielu fotografów oferuje sesję narzeczeńską w pakiecie zdjęć ślubnych, jednak często z różnych powodów pary decydują się na innego fotografa na rzecz sesji narzeczeńskiej. I nic w tym dziwnego, w końcu sesja ślubna jest, można by rzec, wyreżyserowana. Sesja narzeczeńska jest bardziej intymna, jesteście tylko Wy i fotograf.

O czym musicie pamiętać?

  1. Sprawdźcie, czy estetyka fotografa Wam odpowiada. Jeśli wolicie bardzo jasne kolory zdjęć, sesja z fotografem o sepiowej estetyce po prostu się nie uda.
  2. Fotografowi też zależy na efekcie, dlatego ważne jest, abyście wszystko, w najmniejszych szczegółach, umówili przed rozpoczęciem współpracy. Jeśli już na tym etapie między Wami nie iskrzy, może lepiej poszukać kogoś innego.
  3. Ważny jest dobry kontakt i nie chodzi tu o odbieranie telefonów. Wyobraźcie sobie fotografa, który kompletnie nic do Was nie mówi, nie sugeruje pozycji, tylko wciska spust migawki. Chemia między Wami a fotografem przyniesie korzyści zarówno Wam, jak i jemu, w postaci superzdjęć. Jeśli „nie będzie fal”… może być problem.

 Przedstawiamy Wam fotografów, z którymi złapiecie fale. 😉 Poznajcie ich ofertę.

Sześcian Wedding

Charakteryzuje ich ciepła, naturalna estetyka zdjęć. Sześcian Wedding to synonim ciepłych barw, które idealnie sprawdzą się podczas sesji plenerowej, w drewnianej chacie i stylu rustykalnym bądź leśnym. Planujecie sesję w polu lub stodole? Wydaje nam się, że wybór fotografa jest zatem oczywisty.

sesja narzeczeńska
fot. Sześcian Wedding

Koszt pakietu narzeczeńskiego Sześcian Wedding to 800 zł i obejmuje on realizację 20 zdjęć.

Focus on light

Kolejnym mistrzem obiektywu jest Focus on light, który potrafi uchwycić pary w najlepszych momentach. Naturalne kolory sprawiają, że efekt końcowy prezentuje się magicznie! Patrzcie tylko na te kolory!

Sesja narzeczeńska w Focus on light to 1000 zł i obejmuje ona realizację aż 100 zdjęć.

Cyrkiel

Zapamiętajcie tę nazwę, bo jest to człowiek, który potrafi pracować z ludźmi! Jego zdjęcia to reportaż z czasu spędzonego z parą narzeczonych. I nie ma tu miejsca na nudę! Patrzymy na te zdjęcia i… marzymy o takiej sesji!

sesja narzeczeńska
fot. Cyrkiel

Pakiet narzeczeński Cyrkla to 30-60 zdjęć w cenie 600 zł.

Ceny konsultowane są z usługodawcami znajdującymi się w naszym katalogu firm.

baner usługodawcy

Rekomendowane artykuły