Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej. Co wydarzy się w kolejnym odcinku?

Izabela Janachowska przedstawiła weddingowej ekipie zgłoszenie Kasi i Andrzeja. Piętno nazwiska, traumatyczne wspomnienia z dzieciństwa, próby ucieczki z domu... to tylko kilka z dramatów, których musiała doświadczyć Kasia. Po obejrzeniu krótkiego filmu eksperci zgodnie postanowili, że pomogą rodzicom Amelki zorganizować ślub ich marzeń.

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej. Co wydarzy się w kolejnym odcinku? 114664

Pierwszy odcinek Ślubnego pogotowia Izabeli Janachowskiej

Ekipa Ślubnego pogotowia Izabeli Janachowskiej

Zespół ekspertów weddingowych stanowią:

  • Iza Kurdyła – dekoratorka, wedding planerka,
  • Małgosia Dura – wedding planerka,
  • Wojtek Stasiak – fryzjer,
  • Bartek Osowczyk – makijażysta,
  • Rafał Maserak – tancerz, choreograf.
izabela janachowska wedding dream bus ślubne pogotowie
fot. Alicja Monastyrska

Kasia i Andrzej w Ślubnym pogotowiu

Nie zabrakło dekoracji kościoła i remizy strażackiej, która po metamorfozie zmieniła się nie do poznania! Młodzi, na zaproszenie Izabeli Janachowskiej-Jabłońskiej, odwiedzili jej Concept Store, w którym wspólnie z rodziną wybierali garnitur dla pana młodego oraz olśniewającą suknię dla panny młodej.

O choreografię pierwszego tańca zadbał niezastąpiony Rafał Maserak.

Psst, wiecie, że Wy też możecie mieć kurs tańca on-line? Zobaczcie tutorial, jaki przygotowała nasza naczelna razem z popularnym tancerzem.

Ostatnie pociągnięcia pędzla, włosy i para młoda po zaprezentowaniu się rodzinie jest gotowa, by powiedzieć sobie sakramentalne tak. Ale to nie wszystko! Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej zadbało o znane gwiazdy, które zaśpiewały podczas wesela. Mowa o Kairze i Sławomirze!

New Drop

Jakie macie wrażenia po pierwszym odcinku? Oglądajcie kolejną historię już za tydzień. Przekonacie się, czy choroba jest w stanie stanąć na drodze miłości, i ile lat może upłynąć, zanim druga połówka pojawi się w naszym życiu.

Odcinki emitowane są co niedzielę o 17:40 na antenie Polsatu.

Rekomendowane artykuły