Ślubny makijaż gwiazd. Sprawdź, kto malował się sam?

makijaż gwiazd marina i wojtek szczęsny

Wszyscy Ci mówią, żebyś koniecznie do wykonania makijażu ślubnego wynajęła doświadczoną wizażystkę. Tymczasem są takie panny młode, które największe zaufanie w tej dziedzinie mają wyłącznie do siebie. Wśród nich są też celebrytki, które mogłyby przecież skorzystać z pomocy najlepszych ekspertów na świecie. Poznaj ślubny makijaż gwiazd!

Zobacz, które znane i lubiane panny młode poszły do ołtarza w samodzielnie wykonanym makijażu. 

makijaż gwiazd

Większość znanych kobiet w tym szczególnym dniu wynajmuje sztab specjalistów od ślubnego wizerunku. Nic w tym dziwnego, ponieważ makijaż to nie lada wyzwanie szczególnie w dniu ślubu, kiedy wszystkie oczy zwrócone są w stronę panny młodej.

Make up ślubny nie tylko musi być elegancki i dopasowany do naszej karnacji, powinien też współgrać ze stylizacją, a co najważniejsze przetrwać w nienaruszonym stanie do białego rana.

W dodatku, makijaż słynnej panny młodej podziwiać będą nie tylko jej bliscy, a prawie cały świat. O dziwo, wśród popularnych panien młodych znalazły się takie, których makijaże były ich własnym dziełem. 

Makijaż gwiazd na ślub: Marina Łuczenko – Szczęsna 

Omawiając ślubny makijaż gwiazd nie sposób zacząć od kogokolwiek innego. Marina bardzo często podkreśla swoje zamiłowanie do make-up’u – zaznaczając przy tym, że wielokrotnie na ważne uroczystości i gale malowała się sama.

Inaczej nie było również w dniu jej ślubu. Jak wspominała w jednym z wywiadów – nie wyobrażała sobie sytuacji, w której powierzyłaby komuś innemu to zadanie.

Poświęciła dużo czasu na wykonanie swojego ślubnego makijażu, a jej trzęsące się ze stresu ręce nie pomagały – jednakże ostateczny efekt był fenomenalny – Marina podczas ślubu wyglądała delikatnie i świeżo. 

Makijaż gwiazd: Maxineczka 

To znana blogerka makijażowa, która na YouTubie ma ponad pół miliona obserwatorów – nic więc dziwnego, że zaufała własnym umiejętnościom.

Na ten ważny dzień wybrała makijaż, w którym czuła się najlepiej. Delikatnie połyskujące powieki, rozmyte kreski i wyraziste, fuksjowe usta. Brzmi jak ślubny klasyk, prawda?

Sekretem takiego make-up’u są idealnie dobrane kosmetyki:

  • dobry podkład,
  • cienie,
  • trwała pomadka,
  • tusz do rzęs,
  • pomada do brwi,
  • puder.

Tych z pewnością nie zabrakło w kuferku doświadczonej wizażystki. Tym bardziej nie dziwi jej decyzja. Z resztą efekt możecie podziwiać na zdjęciu pochodzącym z filmu, w którym Maxineczka odtwarzała swój ślubny makijaż. Blogerka ma honorowe miejsce w naszym zestawieniu na temat ślubnego makijażu gwiazd, wykonywanego samodzielnie.

maxineczka makijaż gwiazd
Fot. YuTube/Maxineczka

Co ciekawe, ponad 4 lata później YouTuberka zdecydowała się nagrać film, w którym pokazała zaktualizowaną wersję swojego makijażu ślubnego. Takie porównania świetnie pokazują zmieniające się trendy, bo oba makijaże możnaby opisać używając tych samych słów, a jednak mocno się od siebie różnią.

maxineczka makijaż
Fot. YuTube/Maxineczka

Ślubny makijaż gwiazd: Kate Middleton

Księżna Cambridge również zdecydowała się wykonać swój ślubny makijaż sama. Tym gestem chciała pokazać, że jest zwyczajną kobietą, która nie potrzebuje sztabu makijażystów, aby przygotować się na tak podniosłą uroczystość.

Przed swoim wielkim dniem wzięła jednak kilka lekcji od Arabelli Preston, światowej sławy wizażystki, aby mieć pewność, że jej make up w dniu ślubu będzie idealny.

New Drop

Kate ciemnymi cieniami i kredką wyraźnie podkreśliła powieki za co przez długi czas była krytykowana, ponieważ taki makijaż optycznie pomniejszył jej oczy.

Różem wyraźnie podkreśliła policzki, a usta delikatnie musnęła pomadką w podobnym odcieniu. W efekcie ślubny makijaż gwiazdy, a właściwie księżnej był dość mocny, co wzbudziło trochę kontrowersji. Jednak właśnie dzięki temu świetnie prezentowała się na zdjęciach i w relacjach telewizyjnych. 

Za każdym razem kiedy słyszymy, że gwiazdy są takie jak my, myślimy sobie, że to absurd – przecież one mają za sobą sztab stylistów i makijażystów.

Może trudno w to uwierzyć jednak są celebrytki, które nawet na własny ślub wolą przygotować makijaż samodzielnie niż korzystać z pomocy specjalistów. 

makijaż gwiazd

Każda panna młoda pragnie wyglądać w dniu swojego ślubu wyjątkowo pięknie. Makijaż ślubny musi nie tylko podkreślać naturalną urodę, ale też być wytrzymały. Jak osiągnąć upragniony efekt w makijażu ślubnym i jakich produktów do niego użyć? Koniecznie zobacz ten materiał!

Rekomendowane artykuły