Sprawdź, jak dopasujesz krój i styl sukni ślubnej… online!

Sprawdź, jak dopasujesz krój i styl sukni ślubnej... online! 49147

Od samego początku akcji Ślubne Pogotowie Izabeli Janachowskiej, pojawia się wiele Waszych pytań dotyczących problemu z przymiarkami sukien ślubnych. Panny młode martwią się, że przed swoim jesiennym lub zimowym ślubem nie będą miały wystarczająco czasu, aby wybrać swoją jedną jedyną, wymarzoną kreację. Dlatego nasz Team Wedding Dream postanowił sprawdzić, jakie narzędzia online będą mogły Wam pomóc w podjęciu tej wyjątkowej decyzji.

Poszukiwania sukni ślubnej to dla niemal każdej dziewczyny najważniejsza część przedślubnych przygotowań. Niezliczone wizyty w salonach sukien ślubnych i showroomach, przymierzanie dziesiątek kreacji, z których żadna zdaje się nie pasować… Teraz jednak przyszłe panny młode zmagają się z zupełnie innym problemem. W związku z zamknięciem wszystkich sklepów odzieżowych, nie mają możliwości umówić się na wizyty. Tym samym mają trudności w odkryciu, która kreacja najbardziej pasuje do ich stylu i sylwetki. Ale mamy dobrą wiadomość. Aby ułatwić Wam późniejsze rozpoczęcie poszukiwań, przygotowaliśmy dla Was zestawienie narzędzi i stron internetowych, dzięki którym wirtualnie przymierzycie lub dopasujecie do siebie suknię ślubną. Nie wiecie jak to działa? Same zobaczcie, jakie to proste!

New Drop

Przymierz suknię w aplikacji Zeekit

Jedną z najpopularniejszych przymierzalni w wersji online znajdziesz w darmowej aplikacji telefonicznej Zeekit. Ma ona w swoich zbiorach tysiące sukien ślubnych różnych marek o bardzo szerokim wyborze krojów, stylu, kolorów i zdobień. Znajdziecie w niej zarówno luksusowe projekty w cenie kilku tysięcy dolarów, jak i sukienki dostępne na Amazonie za… 20 dolarów. Po wejściu w aplikację, przyszła panna młoda może wgrać do niej zdjęcie całego swojego ciała. Ale jeżeli nie podoba Wam się taki pomysł, nie jesteście zmuszone do upubliczniania swojego wizerunku. Możecie skorzystać z gotowego katalogu modelek i wybrać tę, której figura i odcień skóry najbardziej przypomina Was. Wtedy rozpoczynacie przymierzanie kreacji, a wirtualny stylista będzie doradzać Wam m.in. w sprawie dopasowania rozmiaru. Jeśli jakaś suknia skradnie Wasze serce, możecie zamówić ją jednym kliknięciem. Nie jest to oczywiście konieczne narzędzie ma Wam służyć przede wszystkim do odkrycia, który styl i krój najbardziej do Was pasuje. Jeżeli natomiast w wolnym czasie macie ochotę na chwilę modowej zabawy, podpowiadamy, że w aplikacji można mierzyć także stroje na co dzień oraz wizytowe 😉

Rozwiąż test i otrzymaj profesjonalną poradę od stylistki

Teraz propozycja dla panien młodych znających język angielski w stopniu co najmniej podstawowym. Amerykański sklep David’s Bridal z bardzo szerokim asortymentem ślubnym wprowadził niedawno możliwość konsultacji ze stylistą online całkowicie za darmo. Najpierw musicie wypełnić specjalny test, w którym odpowiecie na pytania dotyczące Waszych upodobań względem preferencji modowych, dekoracji i ogólnej wizji Waszego ślubu. Aby uzyskać odpowiedź mailową, uzupełniacie formularz. Wasze zgłoszenie online przejmie stylistka, która nakreśli Wam wizję sukni, która w jej mniemaniu najbardziej będzie do Was pasować. Jeśli natomiast będziecie miały więcej pytań i odwagę do bezpośredniego kontaktu, możecie skontaktować się z nią przez specjalny czat dostępny przez całą dobę.

Skontaktuj się ze Ślubnym Pogotowiem

Wasze zgłoszenia do Ślubnego Pogotowia napływają codziennie. Izabela Janachowska z pomocą swojego Teamu stara się odpowiadać na wszystkie Wasze pytania i prośby. Dlatego jeśli macie wątpliwości dotyczące wyboru sukni ślubnej w dobie pandemii koronawirusa, nie wahajcie się przed kontaktem z nami! Żadna panna młoda nie zostanie pozbawiona pomocy i porady. Dlatego też na portalu Wedding Dream codziennie pojawiają się materiały, które są odpowiedzią na Wasze potrzeby.

Jeżeli natomiast szukacie inspiracji na Waszą ślubną kreację, zaglądajcie do zakładki Moda Ślubna. Znajdziecie w niej mnóstwo artykułów, które pomogą Wam odkryć różne style, kroje i pomysły, a zdobytą wiedzę wykorzystacie podczas wizyt w salonach. A może zdecydujecie się na rozwiązanie wszystkich naszych modowych quizów? Z pewnością pomoże Wam to nakreślić wizję Waszej wymarzonej sukni ślubnej i stworzyć tablicę inspiracji dopasowaną perfekcyjnie do Waszego gustu.

Jeżeli nie uczestniczyłaś w piątkowym livie z Izabelą Janachowską na kanale YouTube Wedding Dream, koniecznie nadrób zaległości! Nasza Redaktor Naczelna odpowiadała w nim na pytania związane z organizacją ślubu i wesela w dobie pandemii koronawirusa.

Rekomendowane artykuły