Targi Ślubne w Poznaniu. Spotkanie z Izabelą Janachowską i spektakularna metamorfoza panny młodej skradły show!

Jak co roku podczas targów ślubnych świeżo upieczeni narzeczeni mieli okazję zapoznać się z nowymi trendami ślubnymi oraz poznać profesjonalistów oferujących usługi z zakresu fotografii, cukiernictwa, dekoracji czy muzyki. Frekwencja przekroczyła nasze oczekiwania!

Targi Ślubne w Poznaniu. Spotkanie z Izabelą Janachowską i spektakularna metamorfoza panny młodej skradły show! 119084

Strefa Wedding Dream mieściła się w pawilonie nr 3. To właśnie tam mieliście okazję obejrzeć najnowszą kolekcję sukni ślubnych i wieczorowych, porozmawiać z naszymi konsultantkami, zgłosić się na casting lub konkurs czy zobaczyć na żywo słynnego z programu Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej Wedding Busa. Jednak powiedzmy sobie szczerze, każdy czekał na jeden moment, czyli…

Spotkanie z Izabelą Janachowską

O godzinie 12.00 rozpoczęły się z spotkania z naszą redaktor naczelną. Autografom, rozmowom i poradom ślubnym, których udzielała Izabela Janachowska, nie było końca. Dziękujemy wszystkim parom młodym, które zechciały spędzić z nami ten czas!

Concept Store w każdej części Polski

Mobilny Concept Store wraz z naszymi niezastąpionymi konsultantkami dotrze w każdy zakątek Polski. Nie mogło go zabraknąć również w Poznaniu. Podczas ślubnego wydarzenia przyszłe panny młode, druhny, ich mamy i siostry miały możliwość obejrzenia najnowszej kolekcji sukni ślubnych i wieczorowych. Jednocześnie można było zapisać się na wizyty w naszym Concept Store w Warszawie.

Każda z Was bardzo chętnie opowiadała o planach na ślub oraz wymarzonej sukni ślubnej, a nasze suknie wieczorowe skradły serca paniom, które towarzyszyły żonom podczas targów. Zobaczcie, jak olśniewająco w naszej kreacji wyglądała mama przyszłej panny młodej!

New Drop

Obdarzyłyście nas wieloma ciepłym słowami i uśmiechem. Już nie możemy się doczekać na kolejne spotkania z Wami w naszym Concept Store na przymiarkach nowej kolekcji!

Wedding Dream Bus

Nie zabrakło naszego niezastąpionego Wedding Busa, którym Izabela Janachowska wraz ze swoim teamem przejechała całą Polskę, organizując wymarzone śluby i wesela.

Uczestnicy targów mieli możliwość obejrzenia wnętrza busa, gdzie przeprowadzane są słynne metamorfozy. Mogli również zrobić sobie zdjęcie nad ledonem miłość, a także wziąć udział w castingu do następnych programów.

Podobnie jak w Ślubnym pogotowiu Izabeli Janachowskiej to właśnie w środku słynnego Wedding Busa została przeprowadzona metamorfoza Pauliny – przyszłej panny młodej, która wygrała konkurs! Bartek i Wojtek z Beauty Teamu podkreślili naturalne piękno naszej zwycieżczyni, odkrywając drzemiącą w niej prawdziwą księżniczkę.

Oficjalne przedstawienie spektakularnej metamorfozy odbyło się na scenie głównej, na której Paulina w towarzystwie Izabeli Janachowskiej olśniła wszystkich uczestników poznańskich targów.

Konkurs na voucher o wartości 4 tys. zł oraz niespodzianka od marki Kubenz

W konkursie wzięło udział tak dużo osób, że wybór był naprawdę bardzo trudny… Przyszłe panny młode musiały odpowiedzieć na pytanie: która suknia ślubna z kolekcji Izabela Janchowska Concept Store podoba im się najbardziej i dlaczego?

Zwyciężczyni poza voucherem o wartości 4 tys. zł na suknię ślubną z naszego Concept Store wygrała także voucher na kwotę 2 tys. zł na garnitur dla pana młodego od znanej marki mody męskiej Kubenz. Ofertę tej firmy znajdziecie poniżej

Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy i czekamy na wizytę w naszym Concept Store!

Cieszymy się, że byliście tam z nami. Dziękujemy Wam za Waszą pozytywną energię, ciepłe słowa i uznanie dla naszej pracy. Jesteśmy po to, żeby spełniać Wasze marzenia, wywoływać uśmiech i tworzyć niezapomniane chwile, które zostaną z Wami (i z nami) na długo!

PS Czy podobały Wam się nasze gift packs? Dajcie nam znać, co chciałybyście znaleźć w nich następnym razem!

Do zobaczenia na kolejnych targach!

Rekomendowane artykuły